Yanlış bir karar vermek istemiyorum ?

Sevgilim ile dün biraz tartıştık . Benim de açık sözlü bir günüme denk geldi herhalde. Kavganın sebebi benim yazdıklarım oldu . Bir gün elbet sende gideceksin bu bir gerçek bitecek yani ne oldugu nasıl oldugu pek önemli değil çekip gideceksin birgün . Ama o günün söylediğim gün oldugunu bilmiyordum açıkcası :) . Sen bunları söyledikden sonra devam etmenin zaten bir anlamı yok felan dedi . Ayrıldık gibi birşey oldu yani . Yüz yüze konuşalım bunu ben yanlış bir karar vermek istemiyorum seni seviyorum felan dedi . Bende bir kaç gün izin istedim . Telefonu faceyi bana ulaşabileceği herşeyi engelledim . Düşünmekten kafayı yiyecem . Ne yapmam gerek onu da bilmiyorum . Seviyorum ama gideceğini de biliyorum birgün bu acıyı bügün çekmesem yarın kat kat çekeceğimi de biliyorum . Ama unuttugum bişi var onu seviyorum . Napmam lazım bir yardım edin lütfen

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini onun gideceğine şartlamışsın

o bitirmeden sen bitiriyorsun

nasılsa eninde sonunda gidecek diye düşünmekten vazgeçip eğer gerçekten seviyor ve gitmesin istiyorsan çaba göster

sen hiç bir şey yapmazsan tabi gider sonra haklı çıktım bak gitti dersin

0|1
    0|0
    • Dediğin doğru Biras öyle ama kalacağını hissettiren bişey olmadı . Ben salagım biras birini sevdimmi gitmesin isterim kalsın , sıkılmak bunalmak ney aşk ya bu . Ama sanırım yanlış devir de yaşıyorum

• son dediğin bende uzun süredir var mutsuz olmam için binlerce sebeb varken bile ben nasıl oluyor da mutsuz olabiliyorum hala anlamış değilim . Etrafımda yeterince saygı duyulan örnek gösterilen imrenilen biri iken başkaları böyle görürken ben neden hiçmişim gibi varlıgımdan nefret ediyorum bilmiyorum

• depresyon olabilir

• Neden illa gideceğini düşünüyorsun sebep nedir?

0|0
    0|0
    • Uzaktan bir ilişki yaşıyoruz zaten . Sadece telefon ile mesaj laşıp konuşuyoruz ara sıra yanında gidiyorum ama ayda 1 ya da 2 . oda 1 gün . İşin aslı bilmiyorum gideceğini ama hissediyorum . İşin kötüsü bunu düşünmekten kafayı yiyiecem . Öyle bişi ki düşüncemi kurgulayıp gerçekleşmiş gibi hissediyorum . İyice kafayı yiyecem düşünmekten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...