Hoşlandığınız kadının çocuğu olsa napardınız ?

Bir kadından hoşlandınız diyelim.. Tanıştınız bir şekilde anlaştınız ama çocuğu var.. Evlenmiş boşanmış veya diğer şekilde... Siz ise hiç evlenmediniz. Ailenizle nasıl tanıştırırsınız. Sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi ? Bu sorum özellikle erkeklere fakat kızların da yorumlarını bekliyorum..

not: Tabi iki taraf da 25 li yaşlarda..

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• valla abi aileye nasıl anlatılır bilmiyorum. hani bazen insanlar bu duruma çok kötü bakıyo bence uygunsuz bir durum değil. kadın evli değilse çocuğu olmuş ayrılmış boşanmış falan sevdikten ve güvendikten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum. ama tabi o işin sorumluluğu bir ayrıdır bence çünkü türkiyede yaşıyoruz illaki saçma sapan şeyler söyleyen can sıkan insanlar olcak. hatta bu durumlarla çok fazla karşılaşmamız çok yüksek ihitmal o yükü kaldırabilceksem kulaklarımı tıkayabilceksem ve duyduklarım güvenimi sarsmicaksa o yükün altına girerim ben. kadına da yazık sonuçta .

0|1
    0|0
    • evet.. çok soğru söyleidn.. bir şeyler olmuş olabilir.. sonuçta bir can dünyayag elmiş.. ve sevmişsin..

Kızlar Ne Diyor 4

• Kolay kolay kabulleneceklerini sanmam .

0|1
    0|0
  • erkek tarafının ailesi %100 sıkıntı çıkarır.

1|1
    0|0
  • Bu senin hayatın unutma kiminle evleniceğine, kiminle olmak istediğine sen karar ver diğerleri sadece fikrini sunsun sana :) sen yanında iyi hissediyosan onıunla ol sorgulama senin ne hissettiğin önemli

0|1
    0|0
  • erkek tarafi sorun yapar

0|1
    0|0
    • sorun sadece erkek tarafındanmı çıkar kendinize haksızlık etmeyin bayanlar bir kadın evlendi boşandı diye kolayca bekar birine sunulacak ikram gibi görmeyin kadın ve kadının aileside sorun yapar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...