Hiç olmadık bir anda güldüğünüz oldu mu?

Mesela arkadaşınız çok üzgün size derdini anlatıyor. Gayet güzel dinliyorsunuz, tam o sıra aklınıza bişey geliyor gülme krizine giriyosunuz. Tamam dinliyorum diyorsunuz ama şeytan dürtüyor yine gülüyorsunuz.

Bunun gibi sebebsizce gülmeler başınıza geldimi?

Güncellemeler:
En kötü durumdan bahsedeyim. Kafede 3, 5 arkadaş oturmuş bişeyler içiyoruz kolayı yudumladım aklıma birden bişey geldi elimle azımı kapattım ama ne fayda tutamıyorum kendimi. ne var ne yok arkadaşın üstüne, lan olum seninle oturup sohbet bile edilmiyo gidiyom ben. Alındım ama aklıma gelen neyse tutamadım kendimi hala gülüyorum.

Arada bu olay aklıma geldiğinde sebebsizce kahkaha atıyorum. Millet delimidir bu diye bakıyo :)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• evet hep başıma geliyor ve karşımdaki kişi yanlış anlıyor ve alınıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Olmaz ama durup dururken güldüğüm oluyor hele telefon elimdeyse annem hemen neye güldüğümü sorgulamaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle yersiz tepkiler vermedim.

Komik ama arkadaşımı kıran bir durum varsa gülmemek için çabalarım ama komikse gülerim de.

0|0
    0|0
  • yok böyle degılde bir gun ağlıyorum kendime gülmeye başladım o durumuma gülerken acınası durumuma tekrar ağladım tekrar güldüm :)

0|0
    0|0
  • derste recep ivedik gelmişti aklıma hoca dersten atmıştı ben koridorda hala kahkaha atıyordum :D

0|0
    0|0
  • Evet, o an gülmemek için kendime işkence edecektim neredeyse

0|0
    0|0
    • İyi bilirim o işkenceyi gülmemek için azını kapatırsın. ama açtığın anda gene devam :)

• O cok olmus ole

0|0
    0|1
  • cenazede sonrası yapılan mewlutte guldugumu ve benı dısarı attıklarını hatırlıyorum tutamam kendımı ben

0|0
    0|0
  • ben evet gülerim ve bana ne derler biliyomusunuz..

şeytan şeyinimi gösterdi.?

negülüyon derler..

0|0
    0|0
  • Sebepsizce gülmem, aklıma bir şey gelmiştir mutlaka. Öyle bir durumda ona da anlatırım ki o da gülsün, keyfi yerine gelsin biraz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ewet yakın zamanda arkadaş dizini burktu ya da neyse şişmeye başlayınca dedi çıkıkcıya götür dedim hastaneye gidelim yakınındayız bak yok ille çıkıkcıya 2 arkadaş aldık bunu götürdük yaşlı kadına kadın kapıdan girer girmez oooo 2 yerden çıkmış bu felan filan neyse yattı bu kadın bunun dizini burktukca bundan bir ses çıkıyor ama öyle böyle değil birde çıkardığı ses ton olarakta tarz olarakta sanki bir kadın sesi orgazm oluyor ayyyyy canımı çıkardınnn ayyy çok acıttınnn felan filan ya sıktım ama kendimi ölecem gülmekten kadın pis pois baktı yüzüme diğer arkadaşta gülecek kasıyor zor attım kendimi dışarı gülmekten ölecektim:D

0|1
    0|0
  • arkadaşlarla yabancı yerlerde gülme krizlerine giriyoruzda bu henüz olmadı

0|0
    0|0
  • Çok hem de kutu kutu.. Tabi akabinde garip bakışmalar anlam yüklü tebessüm zerrecikleri..

0|0
    0|0
  • evet oldu sebebsizce krizlere girebiliyorum :)

0|0
    0|0
  • :D :d :d :D :D :D yine aklıma bişe geldi yanlış anlama tamam mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...