Bir kız izinsiz numaranızı alsa ne yapardınız?

Hoşlandığım biri var onunla konuşmak istiyorum ama ne facede nede yüz yüze ona ulaşamıyorum. o bir arkadaşından numaramı istemiş ama o kişi vermemiş.. sizce ben onun numarasını alsam ne düşünür? hayatımda izinsiz hiçbir erkeğin numarasını almadım bana göre yanlış böyle şeyler ama onunla konuşmak istiyorum numaradan başka yolda yok.. ve şunuda düşünüyorum eğer isteseydi numaramı alabilirdi buna eminim... ona mesaj atsam numarasını alsam sizce ne düşünür ve ben yanlışmı yapmış olurum? :/

Güncellemeler:
Ben onun numarasını almadım ama o benm numaramı almış mesaj attı :D ve en başından beri benden hoşlandığını söledi :)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• numaranı istemişse o da senle ilgilenmiş demektir

sen al numarasını ve ara ya da mesaj at

sorun olmaz sanırım

1|0
    0|0
    • Numaramı istemiş o kişi vermemiş ama başkasından isteyebilirdi yani istese mutlaka bulurdu.. eğer ben mesaj atarsam arkadaşları falan öğrenir sorun olursa benim ondan hoşlandığımı düşünürlerse.. ztn hoşlanıyorum ama bilmelerini istemem

• Saol canım yorumların için. düşünücem bakalım ne olcak sonu :)

• reca ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• zaman beklemez mutlaka al pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Mesaj attıktan sonra mı numarasını alacaksın? Komik şey seni :D:D:D:D:D:D:D

0|0
    0|0
    • hayır önce numara sonra mesaj

• Hadi yine iyisin :)

• kız güzelse birşey demem :D asdfg şaka bir tarafa bnce bir erkeğin kızın numarsını alması ne kadr pis bişi se kız içnde aynısı geçerli.

0|0
    0|0
    • Kesnlkle öyle. o almıyo ben almıyorum e nolcak böyle :)) bir yandan düşünüyorum çekiniyodur die bir yandanda istese bulurdu die düşünüorum

• sinirlenirdim

0|0
    0|0
  • çok istiyorsa zaten seni bulur erkek egosunu tatmin etmekten başka birşey yapmazsın

0|0
    0|0
  • aa öyle şey olur mu?

0|0
    0|0
  • hoşuma giderdi :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam almazdım.

0|0
    0|0