Nikola Tesla, iyonosfer ve elektriğin kablosuz iletimi..

Nikola Tesla Dünya'nın katmanlarından biri olan iyonosferin insanlığın yararına kullanabileceğini söyleyen ve bunu ispatlayan bilim adamıdır. İyonosfer, 19. yüzyılda keşfedilmiştir, Dünya'nın üzerinde bulunan üçüncü sıra katmandır ve Nikola Tesla'yı ilgilendiren en önemli özelliği elektrik enerjisinin ve radyo, ses ve elektro manyetik dalgaların kablosuz olarak çok uzak bir noktadan diğer noktaya taşımasını sağlamaktadır...

bu adam bunu başarabilseydi ki teorisini kanıtlayacak deneyler de yapmıştı... bugun nasıl bir dunyada yasıyor olurduk sizce?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nikola Tesla'nın bulduğu deprem makinasıyla berbat olan bir dünyadayız. O dediğini o adam yaptı. Ama yeterince stabil değil şuan ve güçlü devletlerin özel birimlerinde şuan o teknolojinin kullanıldığını da düşünüyorum.

Aynı zamanda bu günkü teknolojik gelişmelerin de tetikleyicisidir. Kimse bilmesede...

0|0
    0|0
    • o zmn eısnteını da aynı mantıkla suclamalıyız ama...o da atomu bomba yapsınlar dıe parcalamadı...

• bılımde ex olmaz kardeş:D

• Bilimsel katkları su götürmez. Katkılarını bilinçli olarak kötülük için yoğunlaştırdığı da. Malesef H.A.A.R.P. ın temelinde yatan buluşu bile istiye gerçekleştirdi. Bunu araştırırken bulduğum belgeleri saklasaydım bayağı bir tez olurdu.İster prof olurdun , ister doç :D Ha kitap yazsan daha iyi ama kim okuyacak ki? :D

Kızlar Ne Diyor 2

• başarmadığını nereden biliyorsun? H.A.A.R.P teknolojisini bir incele derim..

0|0
    0|0
    • hayır tesla buna daır deneyler yaptı ve basarılı oldu ztn...

ama kuresel capta bır tv ya da radyo da oldugu gıbı bu sıstem kurulamadı... kurulsaydı, nasıl bır dunyada yasıyor olurduk bunu sordum ...

• tesla iyi adamdı da edisona denk gelmese iyiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam wi-fi elektrik yapacaktı,yazık oldu :(

0|0
    0|0
  • Geçen izlediğim saçma filmin konusu buna benzer noktalara dayanıyordu. Şeytan Geçidi..

philedelphia deneyini tesla çalışmalarına dayandırdıkları ve bazı ileri seviye çalışmaları olduğunu yazıyorlar. doğruluğu tartışmalı..

0|0
    0|0
  • Bulan olurdu gene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...