Kapat

İlerde evleniceğiniz insanın kim olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?:)

Bi soru geldi aklıma...,diyelimki biyerden ilerde evleniceğiniz kişinin kim oldgünü öğreniyorsunuz..sadece siz öğreniyorsunuz bunu...

V o şimdi başka biriyle beraber ama sizin kaderiniz evleniceğiniz insan...bunu sadece siz bildğiniz için onun haberi yok..ilerde sevgilsinden ayrılacak sizinle evlenicek ama bilmiyor

Bu durumda ne yaparsınız?:) onunla konuşurmuşunuz yoksa beklermisiniz:)

0|0
22|18

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Cok garip soru olmus. Peki evlenicegimiz zamani da biliyor muyuz ki, ben de sorayim :)) Nasılsa benim gidip tanissam kendimi sevdirsem de veya kavga gürültü kopsa yani ne yaparsam yapayim evlenicegimize göre hic bir sey yapmanin anlami yok. Evlenicegimiz zamani biliyorsam o zamana kadar eline mümkün oldugu kadar az erkek eli degmesine ugrasirim, ama bir yandan da madem tek yemekle idare edicez ben de baska yemekler yemeye calisirim. Malum nankör erkek milletiyiz degil mi, dshasfhjdasj.

1|0
    0|0
  • sen benim kaderimsin der kolundan tutar ve doğruu belediye nikah memurunun karşısında EVET..

1|0
    0|0
  • Bana gelmesini beklerim .

1|0
    0|0
  • Kaçardım

1|0
    0|0
  • onunla konusmanın alemı yok...gelecegı degıstıremeyecegımıze gore o nasıl hayatını yasıyorsa ben de hayatıma devam ederım..nasılsa bır gun tıpış tıpış gelıcez bırbırımıze...

1|0
    0|0
  • O an birşey hissetmiyorsam köşe bucak kaçardım ondan. Ne kadar geç, o kadar iyi... Birşey hissetmeye başladığım da yakınlaşırdım.

Yani gidip yanına sokulmam, geldiği zamanda geri çekilirim. Tabi bu birşey hissetmediğim dönemde meydana gelirse.

1|0
    0|0
  • ona yalandan bir falcı olur evleneceği insanın yani kendimin bütün özelliklerini anlatır.onu asla üzme her dediğini yap derdim=).sonra gider tanışacağımız günü beklerdim..o zaman tanıştığımızda beni daha çok severdi=)

1|0
    0|0
  • sen o çocuğu sevion ama ilerde beni sevecen

1|1
    0|0
  • :)) kardeşim gözüm gibi bakarım :D

2|0
    0|0
  • beklerim nasıl olsa benimmiş :))

1|1
    1|0
  • bi şekilde konuşurum merak ederim nasıl biri diye sonuçta

1|0
    0|0
  • hemen konuşurum sanırım sabredemem

1|0
    0|0
  • otutur sevinirim :D:D:D:D:D

1|0
    0|0
  • kafayı yerdim ya ne konuşcam gelsin o konuşsun korktum bi an

1|0
    0|0
  • öyle bi kahin tanıyormusun?

1|0
    0|0
  • beklemekten başka çare yok heralde Kaderimde o varsa

1|0
    0|0
  • ben istemem ya böyle bir şey öğrenmek, ama illa öğrendiysem de gider konuşurum bir şekilde

1|0
    0|0
  • benden baska bırıyle beraberse zaten vazgecerım

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 21

• Önce aklımdan vay demek ben bununla şey edeceğim diye düşünürüm :) daha sonra giderim yanlarına sen ileride benimle evleneceksin yalandan ne başka kızlarla takılıyorsun niy eonların duygularıyla alay ediyorsun derim ,kız buna tokatı basar gider bende üzülme aşkım ileriye bakalım derim :)

1|0
    0|0
  • Beklerdim mecburen ne yapcm gidipte biz evlncez sevgilinden ayrıl diyemem ya.. hem eğer onu beğenmediysem mümkün olduğunca kaçardım

1|0
    0|0
  • Konuşmam.. Ayrılmasını beklerimm... Konusmaya kalkarsam belki karsısında kı daha cok uzulucek eğer evlenıcegım adamsa bir baskasını uzmeye hakkım yok.. Bana gelmesini kaderimizde yasanılacak seyın yasanılıcagı zamanı beklerim :)

1|0
    0|0
  • Biraz çaktırırdım :)

Dün gece zaten görmek için son günmüş görürüm diye yattım ama rüyamı hatırlayamıyorum.

1|0
    0|0
  • incelerim şöyle bi bumuydu la diye :)

1|0
    0|0
  • Beklerim, elimden ne gelir ki.

1|0
    0|0
  • Beklemem.O anı yaşıyosa ben de yaşarım.Zamanı gelince düşünürüz

1|0
    0|0
  • beklerim zamanının gelmesini öyle damdan düşer gibi söylemem

1|0
    0|0
  • Beklerim :D

1|0
    0|0
  • Keske bilsek ya :)

1|0
    0|0
  • Beklemem ben.

1|0
    0|0
  • Beklerim :) Ne güzel olurdu ama ya önceden bilmek .

1|0
    0|0
  • beklemem bıldıgım bıseyı yasamak hosuma gıtmezdı.

1|0
    0|0
  • beklerım sonuçta tapusunu ben alıyorum:)

1|0
    0|0
  • öğrenmek istemiyorum + tövbeliyim evlenemem

1|0
    0|0
  • biliyorum kim oldugunu şu an iste çalısıyor beni dusunuyor aksam olsada sana kavussam diyor =)

1|0
    0|0
  • Beklerim ama çok bekleyemem ben sabırsızımdır biraz:P

1|0
    0|0
  • beklerim.o zamana kadar da günümü gün ederim bende

1|0
    0|0
  • "Boşuna zaman kaybediyorsun benimle evleneceksin" derim.

1|0
    0|0
  • o kisiyle evlenmem

0|0
    0|1
  • bi gün benimle evlenmek gibi bi isteğin olursa haberin olsun şimdiden reddediyorum derim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...