Sevgilinizin yerinde olsanız kendinizle çıkar mıydınız?

Şimdi, dürüst olalım. Bir an sevgilinizin yerinde olduğunuzu düşünün. Sevgilinizin yerinde olsaydınız, siz kendinizle çıkar mıydınız ve neden?

0|0
24|18

En İyi Kız Görüşü

• evet cikardim kendimle, olgunluk :) Olgun olmak bi cok sorunu cözer ha bire küsmezsin zart zurt aglamazsin kizmazsin bagirip cagirmasin onun yerine daha mantikli konusursun konusmazsin fazla konustunmuda herkez agzina bakar ettin her kelime dogru cikmasi icin dikkat edersin ve sevdiyine cok deger verirsin ona herseyinle ayit olursun gözün disarda olmaz, bu olgunluktan sadece bi kac tane sirri :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Çıkmak mı.?

Ne çıkması yahu.!

Eve kapanırdım kendimle.. Dışarı adım atmazdım 7/24.. :D:D

0|2
    0|0
    • ben şakasına söyledim zaten ya.cevap sempatik geldi de ondan . ama her ironide bi gerçeklik payı vardır :)

• Çok sağol.. Sen de çok sempatiksin nazarımda.. :) İroni konusunda haklı olabilirsin belki ama her zaman değil.. Nadiren gerçeklik payı belki olabilir..

• kendi kişiliğimle kendi kişiliğimde birini isteyip istemeyeceğimi sormuşsun.hayır istemezdim.ama ben kötü olduğum için ya da kendimi beğenmediğim için değil.zaten benim karakterimde olan biriyle olmazdım.daha bi boyut zıttımı bulurdum.herşeyimizin aynı olması sıkıcı olabilirdi.bırak çıkmasını,benden bi ben daha olmasını bile istemezdim.ama karakteri farklı bir erkek olsaydım kesinlikle benle çıkardım.yalandan sevmem çünkü sevgimden ve sadaakatimden şüphe edilemeyeceği için ve tabi yanında ekstra şeylerde olduğu için evet diyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatım romantik- komedi tadında geçeceği için bir lahza olsun , aklımdan çıkarmazdım.

0|2
    0|0
  • şimdi erkek olsaydım mutlaka cıktığım kızın güzel olmasını isterdim..beni kıskanıp boğmasın isterdim..girdiğim her ortama ayak uydursun isterdim (macta formasını giysin,barda güzel cicilerini)..hıımmm bu durumda kendmle cıkardım..

ama birkac ay sonra bu kadar sinirli bir hatunla yapamayacağıma karar verirdim herhalde :D

0|0
    0|0
  • heyecansız ( heyecanlı-endişeli gibiyim de yansıtamıyorum. negatif yönde bir de bu heyecan. ), yaşamasını, eğlenmesini bilmeyen, sadece kendi başına olan biri olduğum için kendimle çıkmazdım. ama eğer bu özelliklerimin tam tersine sahip bir sevgilim olsa ve onun yerinde olsam kendimle çıkmak fena gözükmüyor gözüme. çünkü bir süre sonra karşımdakine benzeyebiliyorum ve benzersem karşımdakini sıkacağımı sanmıyoum. mesela karşımda çok gülen, konuşan biri varsa benim de gülümsemem, konuşmam eksik olmuyor.

0|0
    0|0
  • valla çıkardımda bazı huylarımdan dolayı vazgeçerdim bi kere çok renkli bir kişiliğe sahibim macada giderim bilardoda oynarım arabada kullanırım piknikte yaparım sürprizlerde yaparım mizmiz değilim bir kavga olduğunda direkt konuyu kapatırım dırdırcı değilim niye yaptın amacın neydi filan sormam olmuş bitmiş bi konuyu kapatırım asla karışmam erkek arkadaşıma hatta bazen ben derim çık gez ya eve kendini hapsetme diye onun erkek arkadaşlarıyla eğlenmesini içmesini severim yani onunla her anlamdada gurur duyarım en basitinden bir hali saha maçında yenilse bile gurur duyarım hep yanındayımdır ama bir kötü huyum varki lanet gitsin o huya çok güçlü dururum insanların karşısında ve insanlar hep hakkımda şöyle der ben bundan ayrılsam bu asla ağlamaz bu yüzden insanlardan çok darbe yemişimdir ve sonucunda aslında benimde insan olduğumu anladıklarında geç olur çünkü sildiğim an asla dönmem

0|0
    1|0
  • ne diyorsun ya? :D erirdim ben kendimi omuzlairm üstünde tasirdim heryere,ayaklarimi öperdim :D

1|0
    0|0
  • sanırım evet

0|1
    1|0
  • evet dürüst oluyorsak çıkmazdım :) bir kere çok severim süper süprizler yaparım ayaklarımı yerden keserim sıkmam bunaltmam saçma sorular sormam her ihtiyacım olduğunda yanımda olup destek olurum aşırı kıskançlık yapmam ama yaptığım bir çocukça davranış herşeyi mahvederdi çok inat ederdim kendime yanlışta olsa illa yaşayıp görürdüm ve söz dinlemezdim bundan dolayı çekilmem :))

0|0
    0|0
  • Yok çıkmazdım bu kadar ukala ve nazlanan biriyle işim olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Eğer dürüst olmam gerekirse; çıkmazdım. Çabuk sinirlenen bir insanım, fazla inatçıyım, hep kendi isteğim olmasını isterim. İyi yönlerimde var tabii ki ama beni ben yapan özelliklerim bu olduğu için çıkmazdım.

0|1
    0|0
  • evet çıkardım. çünkü sevglim olan insanı mutlu ediyor,onu kendne değerli hissettiriyorum. kimi zaman dayanılmaz tavrlarım olsa da yaşanmaya geğer bi kişiliğim :)

0|0
    0|0
  • çıkardım ama bazı huylarını düzelttirmeye çalışırdım :))

0|0
    0|0
  • Tamam, dürüst olayım.

Çıkmazdım.

Ben bile dengesizliğimden sıkıldım ne işim olur bu tür bi' dengesizle.

0|0
    0|0
  • kendimle cikmazdim herhalde kiskanclik krizlerine filan girebilirim ayrica cogu zaman da cok umursamadan davrandigi olur garibim gunum gunumu tutmuyor.

0|1
    0|0
  • tabi ki de çıkardım yahu =))

0|0
    0|0
  • Benden iyisini mi bulucam :)

0|1
    0|0
  • çıkardım ilk neden pozitif olmam ve karşımda ki insana ve ilişkime çok değer vermem olurdu

0|0
    0|0
  • güzel soru :)

valla ben kendime aşık bile olurdum :)

0|1
    0|0
  • tabi ki çıkardım.. hem güzelim hem de çok değer veririm karşımdakine.. bence yeterli...

0|0
    0|0
  • sanırım çıkmazdım.

0|0
    0|0
  • Dünyada son kız ben kalsam yine kendimle ya da kendim gibi biriyle çıkmazdım :)

0|0
    0|0
  • evet çıkardım hatta evlenirdim bile karakterimi beyenirim e güzelde bir kziim. daha ne isterki bir erkek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla ben kız olsaydım var ya, beni havada kapardım. Böyle daha gökten düşerkene, daha ayaklarım yere değmedencene... Öyle kapardım yani...

Ha benim kız versiyonumu gördüğüm anda da aynısını yaparım/yapma taraftarıyım da bir problem var. Öyle mükkkkemmmmmmel bir kız olamaz ki. En azından buralarda (TR) yok. Belki Rusyada vardır... :D

0|0
    2|1
    • Maşşallahh çok mütevaziyiz :-)

• Yoo, mütevazilik değil, mükemmelliyetçilik... Mükemmeliyetçi kaç kız tanıyorsun? 0? Bende öyle tahmin etmiştim...

• Sevgilim olsaydı. Ve ben sevgilimin yerinde olsaydım kesinlikle cıkardım cünkü seven kimse kaldı mı ki 3-5 kişi...

0|0
    0|0
  • Biraz soğuk, heyecansız, sakin ve az konuşkan bir tip olduğumdan ve de pek yakışıklı da olmadığımdan sevgilimin yerinde olsam kendimle çıkmazdım. :)

1|1
    0|0
  • sevgilimin yerinde olsam hergün dua ederdim

0|0
    0|0
  • çıkardım heralde diye düşünüyorum. ama birde dışardan nasıl göründüğümüzde önemli :D belki başka biri olunca eski halimi beğenmem bile :D

0|0
    0|0
  • valla bn çıkardım anlayışlı dürüst sevecen birisi...

0|0
    0|0
  • kendimi yine bu kadar tanısam cıkmak ne demek yakınımdan geçmezdim.. ben mi? aman benden uzak dursun..

0|0
    0|0
  • evet, çıkardım çünkü aynada kendime baktıgım da alahım sana şükürler olsun Yok yaşıkılıyım kız olsaydım önce kendimle çıkardım diyorum =) XD XD XD

0|0
    0|0
  • ben çıkmazdım sıkılırdım huyum suyum belli bana zevk vermezdı

0|0
    0|0
  • karşımdakini hayatımın merkezine koyarım.

istediklerini o istemeden yapmaya çalışırım.

el üstünde tutarım.

severim, sağdık olurum, ilgi gösteririm..

Bu zamana kadar bu şekilde hep kaybettim :)

karar sizin..

0|0
    0|0
  • insanın kendin sevmesi çok önemli ya. kendimi canımın canı gibi çok severim evet kendimle çıkmak istiyorum

-evet

;))))

0|0
    0|0
  • heralde gözüm benden başkasını görmezdi mutlu mesut olurduk yahu

0|0
    0|0
  • güzel soru :)) dürüst olalım demişsin evet yerinde olsam ben çıkmazdım. Çünkü benim gibi sürekli fikir değiştiren umursamaz davranan çabuk sıkılan sevse bile kaçan sevdiğini söylemekte zorlanan biryle beraber olmak istemezdim :(.

0|0
    0|0
  • Asla Çıkmazdım, Hatta Ülke Dışına Bile Çıkabilirdim :)

1- Dengesizim

2- Kıskancım

3- Felsefe Yaparım Aşırı Derece .d

4- Dişlerim Fırçalamam

0|0
    0|1
    • Bunların Yanında Yakışıklı,Hafif Tony Montana Havası,Vücut,Romantik...Gibi Şeyleri Hesaba Katarsak Belkide Çıkabilirim Neden Olmasın ? .d

• oo nedion hem çıkardaım hem naz yapmazdım :)))

0|0
    0|0
  • yok ben almıyım kalsın :)

0|0
    0|0
    • Neden.? O kadar çarpıcısın demek ki.. :)

• bilmem kendimi bi red edesim geldi nedense :) lütfen çarpıcılık size ait bi sıfat :)

• Valla ben öyle anladım doğrusu.. O red edişte bile bir çarpıcılığın payı olabilir.. :) Ayrıca, gözünde çarpıcılık sıfatını ben hak etsem bile, bunu ancak paylaşıyor olabilirim.. Tek başıma o sıfatla baş etmem mümkün değil çünkü.. :))

• İnsan sevdiği kişide kendini bulmaya mı çalışır?

0|0
    0|0
  • ben evlenirdim

0|0
    1|0
Yükleniyor...