En komik anınızı paylaşır mısınız

hadi bakalım aklınıza gelen en komik anıyı anlatın biraz da gülelim :) en komiğini en iyi cevap seçicem

Güncellemeler:
bu kadar mı? hiç komik anısı olan yok mu :D cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim bu arada :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• şehirlerarası otobüste ishal oldum altıma yaptım otobüsteki herkes küfür etti.mola yerinde inip ortalardan kayboldum başka otobüse bindim yeniden para verip

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok şey var ama anlatılmaz :D bir keresinde 4-5- kanka bizim evde oturup içiyoruz sohbet makara alkolün dibine vurmuşuz arkadaşımın biri kalktı mutfaktan bardak almak için ufak kardeşim var o zaman 8 yaşında filan bizim kanka açmış buzdolabını bakıyormuş ufaklık abi neye bakıyon demiş ne arıyorsun abi oda bardak arıyorum deyince kardeşim içeri geldi abi sizin bu arkadaşınız malmı dedi :D neden dedim abi bu mal açmış buzdolabını bardak arıyor deyince :D :D tabi haliyle filim koptu :D

0|0
    0|0
    • Bir tane daha geldi aklıma kardeşim kankalardan çok çekti bir kere yine bizim evde içiyoruz gece oldu hepimiz yattık bir tane arkadaşım açmış pc yi chatrulette açmış birde sotunmuş tamamen camda yabancı hatunlara Show yaprken kardeşim uyanıp odaya dalınca olan oldu :D

• tv ızlıodum...tv de bır doktor vardı ve vatandaslar derdını soyluyor doktor da yardımcı oluyordu...kadının bırı baglandı sedef hastalıgına daır bır soru sordu... ben de soruyu duyunca kuzenıme dedım kı..gıt annene soyle bak onda sedef vardı acsın ızlesın...

kuzen alt kata ındı ve sonra yanıma geldı dedı ki..

abı telefonda konusan annemmıs ztn (*.*)

0|0
    0|0
  • 4- yaşlarında gece vakti abimin yüzüne işemiştim :D :D

0|0
    0|0
  • yolda yürürken adamın biri belime sopayla vurdu yere düştüm.herif başkası sandım seni diyo.özür diledi yemek ısmarladı bana

0|0
    0|0
  • Çıktığım kızın arkadasına teklif etmistim bilmeden onlada çıkacaktık ama ikisinden de oldum sonra bir baskasıyla çıktım ikisi birlikte bir cafeye gitmistiler bizde ordaydık karsılastık ben kaçmak gozükmemek için çok sey yaptım sonra aklıma geldikçe gülüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...