Hiç fal baktırdınız mı ?

Hiç fal baktırdınız mı ? , fala inanır mısınız ? fal baktırıp da hayatı değişenler oldu mu ? fala ne kadar inanırsınız falla ilgili bir anınız var mı ? çevrenizde iyi fal bakan birileri var mıdır ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim falima komsumuz eglence olsun diye bakmisti.bir sene sonra o falda anlattiklari cikti.inanmiyordum aslinda ama anlattigi seyleri yasayinca sasirdim tabi.ama falda ne ciksa benim hayatimda kotu sonuclandigi icin artik bakmayi,baktirmayi eglence bile olsa pek dusunmuyorum.(buyuk konusmayayim tabi)

0|1
    0|0
    • hmmm çok üzüldüm :) istersen bide ben bakabilirim falına ;)

• Yok ya cidden tesekkur ederim :) iyi kotu farketmez hepsini soyleyebilirsin de benim falla ilgili deneyimlerim kotu o yuzden hic bulasmayayim daha iyi ;)

• peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• 1) fal baktırdım

2)inanmam

3) hayır

4) inanmam demiştim

5) evet fala bakan birileri var ( ben) ama bakmıyorum

0|1
    0|0
    • çok ilginç cevaplar bunlar sankı yıllardır bu sorunun gelmesini beklıyormuş gibisin :)

• güzelmiş :)

• bakabilirim eğer istersen :)

• baktırdım bakarım dinden çkmamak içn inanmam .inanırsan ztn çıkar ve hayatnda değişklik olur.anım var.çok soru sormuşsun :)

0|1
    0|0
    • sadece istediklerine cevap verebilirsin tabi kli ya dinden cıkmak ayrı bir konu tabi ki ama fal insana neler katar ya da neler kaybettirir ?

• baktıran için hiçbisey katmaz hiçbişey kaybettirmez. sadece inanarak baktırırsan söylenenlere umutlanıp hayal kırıklığı yaşarsın .bu yüzden inanıyosan öyle herkese baktırmamak gerek. bakan kişininde nasıl baktığına bağlı o çok şey kaybedebilir cddi bakıyosa

• çok haklısın yorumların için teşekkürler

• fala inanmam asla da baktırmam,gaybı yalnız ALLAH bilir

0|2
    0|0
    • ya öyle değil gelecekle geçmişle bir alakası yok , basit faldan bahsediyoruz herkesin bir kere denemesi lazm bence

• fala inanmam :) hiç baktırmadım :D

0|1
    0|0
  • annem baktırmış harfi harfine çıktı

0|1
    0|0
  • evet

evet

evet

evet

evet

0|1
    0|1
  • Benim bir arkadaşım kısa süre önce falcıya gitti.bizimki 33 yaşında tabi.falcı bizimkine okulda bir kısmetin çıkacak kim bilemem demiş.bizim kız da "bu kesin bizim sanat tarihçidir" diye kafaya koydu adamı.çünkü kızın yaşı büyük hocalarla ilgileniyor.fala inanmam ama istihareye de yatabilirsin.önerebilirim.

0|1
    0|0
  • Cinler geleceği görüyor diye falcıya gittik. Arkadaşım besmele çekip druuyordu korkudan. Kadin birden bağırdı besmele çekmeeee! diye. Ben inanıyorum da madem gerçek bunlar görüyorlar neden iki üç harf söyleyip bitiyor?

0|1
    0|0
    • oo ben öyle cinli olayları hiç bilmıyorum basit fallar bildiğimiz :D

• Yok ben onlara hiç inanmıyorum. Burç yorumlarına inanıyorum birde cinler görüyormuuş diyerek gittiğimiz falcıya.. :D

• bende burç yorumlarına inanırım sonuçda yıldız falları

Erkekler Ne Diyor 4

• bi kere baktırmıştır bir tane cafede istanbuldu sömürmüştü beni ahhaha :D bidaha asla baktırmam

0|1
    0|0
  • inanmam ama bir kere baktirmistim oda dogru cikti

0|1
    0|0
  • falima baktirdim bayanin dedikleri hep cikti ama ben fala inanmam falsizda kalmam

0|1
    0|0
  • Fal kısmeti kapatır.

0|1
    0|0
    • bunu ilk defa duydum ama pek inanmıyorum buna :)

• anladım cinlerle bakıyorsa ve kesin bişiyler söylerse bildiğin için artık o olay gerçekleşmeyebilir ve bunada kısmet kapanması diyorsun ? , gayet mantıklı geldi

• Aynen öyle. Bu şekilde olan çok gördüm. Sonra falcıya gidip dediğin çıkmadı diyenlerde var.

Falcı nasıl açıklasın inancı yok. Sonra fala inanmıyor insanımız bu şekilde. En iyisi

Yükleniyor...