EŞİNİZİN KARİYERİ SİZİ CEZBEDER MİYDİ ?

Diyelim ki arkadaş ortamında ya da görücü usulü ile tanıştırıldınız . Tanıştığınız insanın mesela doktor olması sizi daha çok cezbeder miydi . Görüntüsünü orta halli beğenseniz bile mesleği iyi olduğu için gözünüzde artı puan alır mıydı ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• karakteri önemli, tercihim öğretmen ya da sağlık üzerine bir meslekte olmasıdır tabi nöbetleri olmayan bir sağlıkçı ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kesınlıkle alırdı...meslegı onun kımlıgıdır aslında ve ona ozguven verecektır

ozguvenı olan bır bayanla olmayı ısterdım tabı ki..

0|1
    0|0
  • yoo ne alaka mesleğiyle evlenmiyorum onla evleniyorum cezbetmez

0|0
    0|0
  • Kariyer her daim + katar.

Özgüven ile beraber çekicilik oranı yükselir.

cut.

0|0
    0|0
  • bu ancak rüyada olur erkek için tabıkı işçi sınıfı erkek için ben yani kız doktor avukat mühendis hakime savcı olacak agır gelır her türlü ezer beni korkar insan o tür ilişkıden

0|0
    0|0
    • Mesela benm eski sevglm çok yakışıklıydı ama lise mezunuydu ben tıp'a benzer bir bölüm okuyorum bunu sorun etmiş midir

• Yuhh naptın :D O zamana kadar birini bulacam belki ne blyn :D Ben 25-30 arası olsam adamda en fazla 30 olsatamam işte o 35 yaşındayken ben de 30 yaşındayken bir çocuk yaparız

• sen işe mişe başlarken yaş 27 olur 28 erkek 30 32 olursa 1 tane olur da sonra kadın 35 40 dan sonra zor doğurur sanırım istemez yorulur

• meslekten daha ziyade kendini gelistirmesi ve dusunceleri on plana cikartir.fizik o kadar onemli degildir veya yaptigi is.isterse ilkokul mezunu olsun ama kendini gelistirmis olsun

0|0
    0|0
  • meslegi iyi olması senin mutlu olacagını kanıtlamaz artı övünmenedi gerektirmez

0|0
    0|0
  • Hangi kızı delirtmez ki bu

0|0
    0|0
  • Oyle bisey olsaydi ben su an yalniz olmazdm

0|0
    0|0
  • Doktorların bir çoğu hemşirelerle evleniyor

sanmamki kokmuşun birine kalsın :D

0|0
    0|0
  • Hekim olması cezbetmez. Guzel Sanatlar ya da konservatuar mezunu olması cezbeder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cezbeder tabi o meslekle insanın gözü tip mi görsün arkadaş.

0|0
    0|0
    • peki evlendin hiç ortak noktanız yok adam süzme öküz ne olacak

• ederdi, mesleklerinden etkilenirdim de, tutumumu da biraz deistirebilir :)

0|0
    0|0
  • zeki insan hep bir adım öndedir

0|0
    0|1
Yükleniyor...