Izmirli gençleer bakın bakalımm bir ya

gençler sevgilimle tenha bir yer arıyoruz arabayla gidilcek örtümüzü serip piknik yapılacak bir yer ama çok insan olmasın istiyoruz. bildiğini yerler var mı :) lütfen saçma şeyler yazmayın . :)

Güncellemeler:
arkadaşlar size kibarca soru sordum herşeyi açık açık anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. öncelikle piknik yapıcaz daha sonrası sizi ilgilrnirmez eğer yr biliyorsanız söyleyn bilmiyosanz yorum yapmayın ..

1|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• tenha demişsin sonra da saçma sapan şeyler yazmayın demişsin ?

0|1
    0|1
    • o kadarı seni ilgilendirmez. seni ilgilen kısım yer önermek

• bu soruyu bir erkek sormuş olsaydı oo kanka buluruz yer falan muhabbeti yapardınız. ama kız srunca olmuyo dimi ? erkekler delikanlı onlar yapar kı olunca Kezban dimi.

• Erkekler senin sorduğun gibi salakça sormaz çünkü. Gizli de yapmışsın kendini açık açık sormayı dene de kezban demeyelim sana kezban!

Erkekler Ne Diyor 14

• bu havada neyin pikniği ya :D

0|0
    0|0

• Şimdi benim anlamadığım , tenha olan bu piknik yerinde ne yenicek ?

0|0
    0|0
  • Ormana gidin aq.

0|2
    0|0
  • link ya da bu olabilir

0|0
    0|0
  • köprü altları vardır öyle sorular sorulurmu biz pezzomuyuz link

0|0
    0|0
  • Şu kezbanla uğraşmayın arkadaşlar bırakın kendi haline safı

1|1
    0|0
  • teleferiğe gidin son durağın ordaki yamaçlar oldukça güzel pek gelen giden olmaz rahat rahat sevişebilirsiniz :D

0|1
    0|0
  • valla şimdi çiçekliköy var yamanlarda karagöl var ama oralar çok yüksek bir de soğuk havada çok eser en iyisi inciraltı tarafları

0|0
    0|0
  • Menemen tarafina git patlican biber tarlalari var bos biyer bulursunuz ortu serecek

0|1
    0|0
  • Ponpaaaaa:D saçma olmadı

0|0
    0|0
  • tt arenaya git.ortası tenha fakat çevresinde çok insan var .tam aradıgın yer.

0|0
    0|0
  • he piknik piknik hemde bu havada :D homeros vadisi var :)

0|0
    0|0

• kordon ?

0|0
    0|0
  • gavur izmirde sıradan bir gün!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İncir altı ya da karagöl

0|0
    0|0