Bir bardasınız yalnızsınız ve etrafınıza bakınıyorsunuz. Bu durum çok dikkat çeker mi?

Bir barda yalnızsınız ve etrafınıza bakınıyorsunuz diyelim. Bakınmaktan kastım elbetteki milletin orasına burasına bakmak değil yüzlere bakıyorsunuz...

Bu durum diğerleri için rahatsız edici midir ?

Geçen akşam böyle bir durum ile karşılaştım 4 kızın olduğu gruptan birinin bana baktığını farkettim. Ancak siz böyle bir grupta olsaydınız ve o grubun masasına birisi gelseydi tepkiniz ne olurdu ? Mesela abaza muamelesi yapar mıydınız ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben de yaşadım çok rahatsız edici bence

0|0
    0|0
    • yaşadığun neydi ? Direkt sana bakılması mı yoksa etrafta birinin sağa sola bakması mı ?

• Çevremi genişletmek arkadaş edinmek vb şeyler... Kimse yok etrafımda...

• o zaman geç karşına seviyeli şekilde dans et hafiften yaklaş falan ama öyle dans pistine atlıyıp kıza striptiz yapma :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye geldin yani geldiğinde bahanen ne nasıl geldin nası bir ruh hali takındın havalı burnu havada mı gittin yoksa mütevazi kibar bir şekildemi yaklaştınn geldinde ne dedin tanşmak için bunlar önemli abaza gibi görünmek falan senin elinde yani

0|0
    0|0
    • Bahanem yoktu... Sert bakışlı biriyim. Ancak yaklaşırsam biraz ürkek, mütevazi ve kibar bir şekilde yaklaşırım... Yaklaşsaydım şöyle derdim...

İyi Bayramlar ... Dilerseniz size eşlik etmek isterim...

Mesela cevabın ne olurdu ?

• ayyy o arkadaşları varya işte en fena durum o kimi kıskançlığından hasetliğinden ona değilde arkadaşına baktın diye kötülerler seni ona.. en iyisi tek yakalamak. yoksa kızın tanışcağı varsada tanışmaz o salaklar yüzünden :/

• Arkadaşı bana bakmıştı ben sonradan farkettim ancak bu kadar kız birarada olunca abazaya bak durumuna düşmek çok muhtemel gibi ...

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır Moruk Gidicen Oturcan Masaya Tek Tek Tanışcan Çekinmicen Abaza Deil Sempatik Damgası Yersin Konuşcan Bağlican İşte Ama Konuşmayıda Bilcen Tabi

0|0
    0|0
    • Hee Bak At Gibi Çekip Sandalyeyi Hemen Oturma Merhaba Oturabilirmiyim İ Unutma :D

• Ağzın Laf Yapıcak Sana Soru Sordularmı Anlamsız Uzun Cümleler Kurma Az Ve Öz Sempatik Ol Tavurlarına Hasta Kalsınlar

Ben Mesela Bir Ortama Gittiğimde En basit Düğün Ağzım Gözüm Durmaz :D Göz Kırparım Kafa Hareketi İle Dışarı Çağırıp Konusurum :) Ama Akraba Düğünleri Deil Tabi Yanımda Muhakkak Arkadaş Olcak Tek Başıma Çekingenlik Oluyo Yanlıs Anlasılır Felan Al Basına Bela Gibi

• Anladım

• sürekli aynı yere odaklanırsan sikatlerini cekersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...