Rüyalarınızı anlatır mısınız?

Gördüğünüz rüyaları sormuyorum. Asıl sorduğum şey, gördüğünüz rüyaları bir başkasına anlatır mısınız? Yoksa 'Hayrolsun!' deyip geçer misiniz?

Mesela rüyanızda tanıdığınız birini gördünüz. Sabah uyanır uyanmaz onu arayıp bunu ona anlatır mısınız?

Belki de sadece korktuğunuz rüyaları birileriyle paylaşmak istersiniz, güzel veya özel rüyalar için 'Bana kalsın!' diyebilirsiniz.

Peki siz rüyalarınızı çevrenizdeki kişilere anlatır mısınız, onların yorumlamalarını merak eder misiniz? Ya da rüyanızda gördüğünüz kişinin o rüyayı öğrendiğindeki tepkisini merak eder misiniz? Sonuçta rüyalar, bilinçaltımızın bir yansımasıdır ne de olsa...

Teşekkürler.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 25 Nisan 2003'te Mardin'de askerdim, terhisime 27 gün kalmıştı... Gece 21:00 - 01:00 nöbetinden gelmiştim, uyuduktan çok kısa süre sonra babamı gördüm rüyamda, deniz kenarındaydık, benim ayağıma birşey batmış ve kanıyordu, ne ayağımı ne de kendimi görmüyordum ama ayağımın acısını hissediyor, denizin kana bulandığını görüyordum...

Babam, yüzünü göremediğim ihtiyar bir adama "Hep benim suçum" diyordu...

Anlamını hiçbir zaman bilemedim ama hayatımda hatırladığım tek rüyam bu diyebilirim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Pek anlatmam da amma çok sormuşsun :))

1|0
    0|0
    • Aslında hepsi aşağı yukarı aynı soru. Sadece biraz açtım. Tek cümlelik sorular öylesine sorulmuş gibi oluyor, sevmiyorum :)

• Abartma canım sende :))

• :)

• Hayır anlatmam, zaten az uyuduğum için hatırlamıyorum da.

1|0
    0|0
  • Yok artık der 2 saat sonra unuturum :) kimseyede anlatma geregi duymam belki görürsem geçenlerde rüyamda seni gördüm der detay vermem

1|0
    0|0
  • Bir tanıdıkla ilgili kötü şeyler gördüysem anlatamam. Ama çok para gelcek falan filan diye yorumu olan klasik rüyaları anlatırım :)

1|0
    0|0
    • Pek teşekkür ederim balbadem sana yarın yine geliriz hoşçakalınız laylalaylay laylaylaylaylom

• Rica ederim. Oldu o zaman.

• Kabus desek daha doğru olur benim için..kendime bile anlatamadığım.:((

1|0
    0|0
  • daha bugün 2 tane rüya gördümmm ama işin ilginç yanı ikiside çok saçma :D

1|0
    0|0
  • Ben sabah kalkınca hepsini kendim tabir ederim maşaAllah hepsi de çıkar

1|0
    0|0
  • Anlatırım da O'nun beni dinleyecek vakti var mı ki :/

1|0
    0|0
  • Neden 1 soru altında cok soru soruyorsun?

'Hayrolsun!' deyip geçerim

0|0
    1|0
    • Yine mi sen yaa? Bir git Allah aşkına!

Kızlar Ne Diyor 2

• ben rüyalarımı anlatmayı çok severim ama kime anlatmaya başlasam ''hayır anlatmaaa'' diye sözümü keserler.yani milleti bıktırmış durumdayım bu konuda :)

1|0
    0|0
  • Çokkk açklayıcı olmuşş :) rüyalarmı anlatmam çünkü uzun süredir rüya görmüoyrum.

1|0
    0|0
    • Kısa olunca da 'Ne demek istedin?' diyenler oluyor, en iyisi böyle :)

Yükleniyor...