Makyajınızı silmeden uyumanızın sebebi nedir? Üşengeçlik mi?

makyajınızı silmeden uyumanızın sebebi nedir?yoksa rüyanızdaki aksakallı dedeyi tavlama çalışmlarımı:D

Güncellemeler:

0|0
20|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Göz altındaki çizgilerin oluşumunda oldukça etkili oluyor kendileri. Aynı şekilde ciltteki gözenekleri daha da açar ve bazı dermatolojik rahatsızlıklar yaratır. Ki bu rahatsızlığın bazen çözümü dahi olmuyor...

Cilde karşı etkilerini biliyorum. Biliyorum da, bu temizleme sütü ve tonikler de aynen aldığım gibi evde duruyor öylece.

Makyajın yapım sırasında oldukça özenliyiz. Keşke bunu sonunda da gösterebilsek...

0|0
    0|0
  • Silmeden uyursak sabah o rimel göz kalemi göz altlarına akar zombi gibi uyanırız..çok korkunç yahu :)

0|0
    0|0
    • Beni kutlamaya ne dersin? Gec kalmisligin acisiyla bir de cebime harclik ver.

• Uyuyakalmadığım sürece makyajımı temizlerim...

0|0
    1|1
  • Bazıları sabah uyandıgında cildinde makyajın daha iyi durduğunu düşünür.Cildiyle bütünleştiği için daha güzel göründüğünü düşünenler var. Ben asla makyaj ya da krem ile uyuyamam . Çünkü yatağımda sürekli dönerim ,hep belirli bir pozisyonda uyuyamam.Makyajı ya da kremi temizlemeden uyursam yatağım ve her tarafım batar :)

0|0
    1|1
  • deprem olur falan diye bakımlı olmak şart :)

0|0
    0|0
  • Sonra niye kırıştım neden pahalı kremler alıyorum filan... Ben de tembelim ama silerim makyajımı...

0|0
    0|0
  • makyajlı bir şekilde uyunur mu hiç. yapanlar neden yapar bilmiyorum. kendi adıma konuşayım,çok sık makyaj yapmam. yapınca da makyajı eve geldiğim an temizlerim

0|0
    1|1
  • Mizahını seveyim.

2 kere yaptım sabah kalktığımda zombi gibiydim,kendimden korktum

1|0
    0|1
  • üşengeçlik tembelik başka bişi değil yanı :D

0|0
    1|1
  • off evet ya arada bende yapıyorum üşengeçllik işte :) kirpiklerim dökülücek en sonunda =)

0|0
    0|0
  • Geçen gün sormuştum bunu, ben hiç silmem, sabah kalkınca çok güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Silmeden uyuyamam

0|0
    0|0
  • Gece acelelik bir durum vardi demek ajfmsmlanxncjdk

0|0
    0|0
  • benim makyaj yapmama gerek yok ben makyajsızda güzelim :)

0|0
    0|0
  • ak sakallı(!)

makyaj çok kullanmam ama yapıyosam da mutlaka temizlerim yatmadan önce

0|0
    0|0
  • Makyajımı temizlemeden kesinlikle uyumam.

İlk önce bitkisel bir sabun ya da dove sabunla tertemizce yıkarım. Yüzümü kuruladıktan sonra gül suyuyla silerim.

0|0
    0|0
  • Sırf üşendiğimden :D

0|0
    0|0
  • Eve gelır gelmez sılerım öyle uyuyakalmak gıbı bır durum olamaz.

0|0
    0|0
  • Makyajımı silmeden asla uyuyamam, uyku tutmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hırsız girerse eve begensin hırsız rezil olurlar yoksa :DD

0|0
    0|0
  • yüzümü yıkamadan kalkarım bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...