İki gün boyunca dünya da sadece kendin olduğunu düşün..

Sana sadece 48 saat veriyorlar.48 saat içinde kendinden başka hiç bir canlı varlık olmayacak.İki gün için de neler yapardınız? :)

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben efsaneyim filmi gibi

ama o adamın bile köpeği vardı

iki günlüğüne de olsa yalnız kalmak istemem dünyada

tamam arada kafa dinlemek ister insan

insanlardan biraz uzaklaşmak isteyebilir ama dünyadan yok olsunları istemek fazla bence

ya iki gün sürmezse diye düşünürüm

niye yaşıyorum ben bir tek diye düşünürüm

ceza bu diye düşünürüm

yavaştan kafayı sıyırmaya başlarım sanırım :)

0|1
    0|0
    • Yalnızlık değil de sadece 2 gün süre verilmiş nedensiz.Ama bu 2 gün içersin de hangi ay hangi mevsim gün belirsizdir.

• o zaman bu bir hayal veya bir deney olabilir

bol bol gürültü yapar bu iki günün geçmesini beklerdim sanırım :)

• Tercih meselesi.

• uyurdum ne guzel iste kimsede yok ,kafam rahat ooh mis :D boyle yazmagima bakma sen dusununce tirstim :(

0|1
    0|0
  • Araba bulup gezebildiğim kadar gezerdim.

0|2
    0|0
  • en sevdiğim yerlerin tapularını ve bankadaki bütün parayı üzerime geçirip elimde ki viski kadehiyle geri dönmelerini beklerdim.

1|1
    0|0
  • zombi falanda yok dimi:):)

benzin beleş,araba girla,para bulmakta sorun olmaz,bir güneye bir kuzeye giderdim...

48 saatte okadar yolu nasıl bitiricem oda ayrı:D

0|1
    0|0
  • Tembelik :D

0|1
    0|0
    • Tembellik için de yapmak istediklerin olabilir kendince tabi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• diğerlerinin gelmesini bekler, siz yokken ben vardım lan derim :D ilerde(olurduysa ki eğer) çocuklarıma, torunlarıma bir zamanlar dünya benimdi lan derim :D

0|1
    0|0
  • takılırdım oraya git buraya git br sürü şey yapardım heralde

0|1
    0|0
    • Bütün araçları kullanmak..Yakıt bitince diğerine geç :)

• aynen bide bankalar var :) o arabalarla yanlışlıkla çarpabilirim mesela sonra kazayla kasayı açabilirim :)

• Yanlışlıkla çarpıyorsun birde iyi numaraydı :)

• Kızlar soruyor serverlarına baskın düzenleyip herkesin Xperini 90.00000 e çıkarırdım.

Harcayın harcayabildiğiniz kadar.

cut.

0|1
    0|0
    • internet yok! :)

• Bir tır çalardım, bu tırın içine yükleyebildiğim kadar para yüklerdim ve sonra bunları evin altına gömerdim... Eh bir yerden başlamak lazım :))

• Duyanda dünyada hiç boş yer yok sanacak.48 saati ıssız bir plaj ya da bir dağ başında geçirebilirsin.

0|1
    0|0
  • ohoo abi bu öyle bir soru ki karakter yetmez anlatmaya o an ki ruh halime baglı diyem abi :)

0|1
    0|0
  • Takla Atarım :D

0|1
    0|0
  • 1- Böyle şaçmalığa inanmazdım. 2 - 48 saatin dolmasını beklerdim bakalım ne olucak diye.

0|1
    0|0
    • Hayal dünyasının gerçek olduğunu düşünür isek ve evrende yaşanan doğal afetlere benzer durumlar söz konusu gibi.

• Gerçek hayatta olurmu böyle şey ben ona bakarım hayal dünyasına takılmam.

• Bi yoldan çıkarsam her yeei yağmalarım ve yıkarım ama çkkmassam sadece bitsin diye beklerim

0|1
    0|0
  • Sahipsiz olan bir BMW x6 ya binip otobanda ölümüne sürmek isterdim la

0|1
    0|0
    • Sür tabii de ölümüne olmasın :)

• Onu yapacak kimse yok ama eğlencelik olsun diye otoban da ya da çift yolda durup kendi kendine otostop çekip başka araca binersin :)

• yok la öğrenciyken çok otostop çekmek zorunda kaldım.lüks arabası olanlar artık koltuğum kirlenmesin diye mi düşünüyor nedir hiç durmazlardı :))) şans sıfır o yüzden :))

• ksde soru cevaplarım napayım

0|1
    0|0
  • hiç bişe ne yapabilirim :) kos koca dünya 2 gün cok az ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...