Beni sevseydin,öpseydin okşasaydın böyle mi olurdu?

Herekse iyi gecelr;

Ahh annem ahh.İhtiyacım olduğunda olsaydın böyle mi olurdu?hiç olmadın hiç.Beni doğurdun niye doğurdun sevmeyeceksen haaa niye.Bir kereo lsun merak ettim evladım yavrum çocuğum nasılsın dmedin hep ittin,kaktın.Yine istiyorum sevilmek şu dar zmanımda birisi bana destek olsun yorgunluktan geberiyorum ama konuar bitmiyor.Kürek kemiklerim yorgun eğilip çalışmaktan artık bıkmışım.Yorgunum.Tam dinlenik olup çalışmam gerken zamanda kendimi yorgun hissediyorum.Beni kendi halime koyup gittiler nasılsın diye sormadılar.Ben senden hiçbişr ey istemedim anne sadece şu zor zamanlarımda bir sırtımı sıvazlamanı,başımı okşamanı istedim.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Rabbim sabır versin, Allah yardımcın olsun...

Açıkçası annen için hiçbirşey demek istiyorum çünkü olan belli...

Sıkıntılı bir dönem içerisindesin sanırım ve bir de buna annenin umursamazlıgı eklenince bu seni ruhsal olarak çok yıpratıyor gibi...

Bilimselliği bir kenara ne olursa olsun bir yerde yapayalnız bırakılıyoruz... Sen olursa olsun güçlü ol, sen ne olursa olsun diren bu hayata, sen ne olursa olsun inancını yitirme, sen güçlü bir insansın, bir gün annenin gösteremediği o sevgiyi ileride kendi aileni bulursun umarım... Mücadeleni sürdür ve umut et...

0|0
    0|0
    • ben evlenmeyi düşünmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• anneninimi kaybettin ?

0|0
    0|0
  • en kötüsü de bu işte. varlık içinde yokluk. anne baba sağ iken varlıklarını hissedemiyoruz ve öylece ölüp gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • ben sana bısı sorcm...

annen sevgısını gostermedı eywallah da...senı bır gun ac bıraktıgı oldu mu...ya da herhangı bır ıhtıyacın oldugun da ılgılenmedıgı oldu mu?

0|0
    0|0
    • oldu.

• istekleri açtım ama şimdi snn için :(

• sanırım sen mışıldamaya gıttın...

pekı o halde...

sımdılık allah rahatlık versın:)

ıstekler bolumu acık kalacak...sen bu mesajı gorene dek ...

tatlı geceler külkedisi

• Allah yardımcı olsun. Allah böyle anneleri perişan etsin. üç dakikalık zevk ve üç günlük çocuk sevgisi yüzünden dünyaya getirirler sonrada ortada olmazlar.

0|0
    0|0
    • keşke sevseydi keşke ama yine de halime şükrediyorum hiç olmayan napsın. beni sevmedi büyüttü sadece bu boya getirdi hiç sevgisini hissetmedim.En çok da içime dokunan annemin öğrencisinin başını okşayıp ona gülüp oğlum demesi işte o zaman çok üzülmüştüm çünkü ben annemden öyle bir muamele görmedim.Benim başımı okşadığını beni kendi isteyerek öptüğünü hatırlamıyorum.

• Sakin bir şekilde onlara anlat ve onları dinle.

• çok dinledim.

• Ah annesi nerdewsin...

0|0
    0|0
    • dalga geçme valla çarparım.

• 2 kardeşiz.

• diğer kardeşine de aynı şekilde mi davranıyor?

• zor be gülüm senin için allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • Annen sağmı ölümü bilmiyoruz sanki annen seni terk etmiş gibi anlatmışsın.

0|0
    0|0
    • sağ lan sağ.Evet annem hayattaydı vardı ama yoktu benim için.

• Acını neden ben çıkarıyosun.

• yo kimseden çıkarmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• ;( duygulandim .nolmuski annene ;(

0|0
    0|0
    • annem bişey olmadı.Yaşıyor gayet de iyi.

• eee neden yaninda degilki ,baska sehirdemi

• şimdilik öyle.Ben yurtta kalıyorum(üniversite) ama anam beni merak edip aramaz.

• Ya bosversene her Ana Ana olamiyor işte.onlar sıkıntı görmemiş.başlarına kotu bişi gelsin ya da yarın yaşlansınlar ozman anlarlar evladı anyayı konyayı.iş işten geçer ozmnda sende sevgi denen bişi kalmaz .kusura bakmada cahiller işte

0|0
    0|0
    • ben de önceden sevgi vardı o sevgiyi yok etti yaptıkları hareketlerle.

• çıkaramıyorum kpss var

• Doğru oda Bi baş belası.olmadı işte çalışırsın

Yükleniyor...