Ondan ayrıldıktan bu yana hayatınızda neler değişti?

çok sevdiğiniz birinden isteyerek ya da istemeyerek ayrıldıktan sonra hayatınızda neler değişti? alışkanlıklarınız, dinlediğiniz müzikler, insanlara davranışlarınız, hayata bakış açınızvb. ?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• güzel soru 5 yıldız verdim...çok şey değişti hayatımda...çok iyiyim mesela...gereksiz yere gerilmiyorum...onu teselli etmeye çalışmıyorum...sorunlarıyla uğraşmıyor...durup dururken kırmasına maruz kalmıyorum...daha sakininm hayat enerjim yeniden üst seviyelerde...sorunlıu bir kızdı...hep sorun hep sorun...onun ve ailesinin dengesizlikleri yok artık...rahatım...arkadaşlarımla rahat rahat oturup trip yemiyoruöm...hayattan sürekli şikayet eden birisi yok hayatımda...beni değiştirmeye çalışan her hareketimi yargılayan birisi yok...bencil bir sdevgilim yok artık mesela...aslında bana en büyük hediyesi hayatımdan çekip gitmesiymiş ...

0|0
    0|0
    • nasıl bır kızmıs ya bu

• Hayırlıysa olur hayırlı değilse olmaz derler ya hayırlı değilmiş senin için ..

• amin inşaallah

Erkekler Ne Diyor 17

• birlikte olunca kendimi değiştirmem ki ayrıldıgımda değişeyim

0|0
    0|0
  • mesele sevgili değil aslında olay hep kendimizde bitiyor ama ben kendimde bitiremiyorum dolayısiyle kendim bitiyorum mal mal takılıyorum şimdilerde herkes bana acıyor ya da dalga geçiyor malımtrak bişey oldum çıktım hay nerden bu kızla çıktım ! çıkmaz olaydım demek istemesemde kendri mallığımdan dolayı öyle gibi yani işte öfff :(

0|0
    0|0
  • arkadaş yorumları okudum bu kızlar ne kadar kalpsizler iğreniyorum sizlerden böğğğ:))

0|1
    0|0
  • -Daha katı oldum

-Daha taviz vermeyen bir yapıya sahip oldum

-Daha fazla zor beğenen birisi oldum

-İnancım kırıldı biraz

-Kendimi daha özel hissetmeye başladım...

cut.

1|0
    0|0
  • hep yağmur yağar oldu...gözlerimde yüreğimde...

0|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmemeyi öğrendim, sahip olduğum şeylerin önemini, paralı olmanın önemi anladım. kendimi saldım iyiden iyiye önceki gibi özenmiyorum hiç birşeye direniyorum yeniden sevmeye, gelsede olmaz artık..

1|0
    0|0
    • özellikle güvenmeme konusunda hemfikirim..

• zor artık, aslında diğer insanlar suçu ne ama işte kalp kırıldı bir kere.

• hıc bır sey degısmedı degıstıysede kendı olgunlasmamdandır kımseyle alakalı degıl

0|0
    0|0
  • kolay kolay güvenmeyen birisi oldum,zor seven ve aşık birisi oldum ve en güzeli de kendime daha çok değer vermeye başladım.

0|0
    0|0
  • sen birinden mi ayrıldın soran

0|0
    0|0
    • 1 yıldır sevgilim yok neyın ayrılıgı bu olsada ayrılsam :D

• 1 yıl ara vermişsin kafan rahat sen daha uzun süre sevgili yapmazsın

• Ben baya degistim.

Yuzde bin degistim

180 derece degistirdim kendimi

Icimi disimi stilmi herseyimi degistim :((

0|0
    0|0
  • benim ilk sevgilimdi ondan önce hiçbir kızın bana bakmayacağını düşünürdüm

ama şimdi umudum var işin kısası çapkın bir adam oldum çıktım ben :D

bi de kilo verdim go oynamaya başladım iş değiştirdim falan

0|0
    0|0
  • linkin parktan neşet ertaşa döndüm anla nasıl değiştim :D

0|0
    0|0
  • her şey aynı acıydı hala acı :)

0|0
    0|0
  • seveni olanlara sormak lazımm bunları

0|0
    0|0
  • hiç .

0|0
    0|0
  • Dolar dustu altin yukseldi sacim dokuldu gotu gobegi saldi

0|0
    0|0
  • Kocaman bır boşkuk oluyor içinde sanki mesaj atman araman lazım gibi ama yapamıyorsun sarılamıyorsun artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kayboluyorum sanki cok alışmışım

0|0
    0|0
  • Kimle konstugunu kimle gorustugunu takip etmiyorum mutluyum huzurluyum. Ne cok yorar insani bu guvensizlik ve paranoya..

0|0
    0|1
  • Öncelikle kimseye güvenmemeyi öğrendim kimseyi sevmemeyi ve umursamamayı öğrendim herşeyin gelip geçici oldugunu öğrendim. İnsanları kırmayı üzmeyi öğrendim

0|0
    0|0
  • Dadaha güçlendim umursamaz ve kırıcı

0|0
    0|1
  • hiç bir şeyim değişmedi..duygularım aynı,aynı düzeydeyim..bişey götüremedi..

0|0
    0|0
  • En son sevgilim beni çok sinirli bir insan haline getirmişti, ayrılınca kendime geldim ya.

0|0
    0|1
    • o zaman iyi yönde etkili olmus:)

• harika oldu valla, kısıtlıyormuş beni. şimdi pek bir kafam rahat şekerim.

0|0
    0|1
  • platonik aşkımı görmediğimden beri hep onu düşünüyorum. o kadar.

0|0
    0|0
    • kötü durum

• asıl kötü olan şu. standartlarıma uymadığı halde ona nasıl aşık olabildim benn:( hiç anlamadım bir de bakmışım ona aşık gözlerle bakıyorum,birden silkindim. nasıl oldu bu yaa, hiç anlayamadım. bana olan ilgisi mi buna sebep olan yoksa başka bir şey mi bilemedim

Yükleniyor...