Yarın ablamın sözü var, evde olacak. Elbisemin altına şık bir bot giysem komik mi olur?

Yarın ablamın sözü var, evde olacak. Elbisemin altına şık bir bot giysem komik mi olur?

Güncellemeler:
Arkadaşlar elbisem kışlık bir elbise ve bot dediğim link böyle bir şey değil tabii ki.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Kışlık elbisenin altına şık bir bottan daha iyi bir tercih olamaz herhalde. Bence gayet güzel olur niye komik olsun giy tabii.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• link

böylemi?

0|0
    0|0
  • Evet babet giy :D

Babet demişken ; Burdan istediği babeti bulana kadar İstanbul da 4 saat gezdiren eski sevgilime selam lar :D

0|0
    0|0
  • komik olmaz .aslında çok şık olur .elbiseniz çok uzun değilse daha uygun olur .diz altında bir erlbise ise bottie tarzında bir bot olabilir .

0|0
    0|0
  • elbisenin altına bot giyilmez ,sonra pişman olma bak

0|0
    0|0
  • niye komik olsun canım yaaa Onun için güzel giyiniyorsun kendini nasıl görüyorsan öyle olsun :)

0|0
    0|0
  • Güzel güzel yakışır sana...

0|0
    0|0
  • Hahahaha bot mu söz gününde?

0|0
    0|0
  • sana bağlı hiç bişey gimesende olur

0|0
    0|0
  • Evde bot giyiliyor mu ya :) Ben neden görmedim

0|0
    0|0
  • yoo gayet olası diye düşünüyorum, görmeden tabi, ablana sorsana :)

0|0
    0|0
  • Giyeceğin bota bağlı ... Keşke link olarak paylaşsa idin ...

0|0
    0|0
  • evde ve bot gyeceksın :P

0|0
    0|0
  • Yok yahu biz hep evde böyle çizmeler botlarla dolaşırız dersiniz gelenlere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bot muuuu ne gerek var yaaa onun yerine şöyle git güzel şık bir ev terliği al daha iyi valla...yoksa siiiizzz adnan ziyagil ile akrabamısınız ?evde şık tuvaletler topuklu ayakkabılar :))

0|0
    0|0
  • evdeyse bot giymene gerek yok

0|0
    0|0
  • evde botla mı durcaksın ?

0|0
    0|0
  • Bot mu bide evde?

0|0
    0|0
  • evde olucak dıyorsun nıye bor gıyıyorsun şık bır ayakkabı daha güzel durur fotoları falan düşünürsek.Kuzenlerımde hep kışın oldu nişanı herkes ayakkabı giydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...