Konuyu değiştirebilme yeteneğiniz ne kadar?

Bir cümle yazacağım.Konuyu ne kadar değiştirebileceksiniz bakalım.Konuyu 360° döndürün ters düz yapın değişebildiği kadar değiştirin.

Bugün eek kutusundan ekmeğimi alıp yerken, laptopta masaüstünü düzenleyecektim ama laptopum yerinde değildi!?!

Unutmayın amacınız konuyu değiştirmek.Böyle bir durumla karşılaştığınızda konuyu değiştirecek olmayacak olsanız bile Şu an amacınız konuyu değiştirmek."Ama çaktırmadan!"

Güncellemeler:
*Konuyu 180° döndürün.

Bazı üyelerimiz tatmin olmuştur umarım.

Ha bir de eek değil ekmek kutusu.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• boş ekmek mi yedin arkadaş sende nasıl bir zevk var.ben hiç öyle ekmek alıp yiyemiyorum.sadece çocukken fırından ekmek aldığımda kıyısını koparıp yerdim sende yer miydin kıyısını çocukken

doğru mu anladım bilmiyorum ama

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslinda ben diye birsey de yok tu tabiki ekmekte..ekmek deyince..atb nin ekmek teknesi gekdi aklima heredot cevdetin anlattigi hikayelerin sicakligi insanlarin onu dinlemek icin aksami iple cejmesi.insani o ortanda bukundurmasini imrendiren bir olaydir :-) sacmaladim idare et..beli soruyu bile anlamadim ama yazdiginin devami hibi dysun

1|0
    0|0
  • ayşe selam söyledi sana geçen gün...hiç bir kadın kayıtsız kalamaz ve sorar hangi ayşe diye mevzu uzar gider.

0|0
    0|0
  • mutlaka kardesin saka yapmıstır alıp saklamıstır:)

annene sor o kesin biliyordur.

her sabah coraplarımızı ona sormuyormuyuz?

anneler iyiki var ya...

1|0
    0|0
  • "Sakın kıpırdama! Sanırım omzuna örümcek indi az önce. Dur bakayım bir. "

Doğru mimiklerle söylendiğinde böceklerden korkan kadınlarda işe yarar.

1|0
    0|0
  • Dün şeker kutusundan şeker alıp yememişken notebookda dosyalarımı düzenleyecektim ama notebook'umun şarjı yoktu...

0|0
    0|0
  • Çok pis yalan söylerim. Bu konuda müthiş becerikliyimdir Özellikle de karşı cinse. Ama yalan söylemem gerekli olmadıkça

0|0
    0|0
  • **itir et onu da nolcak bu fenerin hali?

0|0
    0|0
  • Anlamadım ya valla biraz açsan.

0|0
    0|0
  • felsefe ödevini bize yaptıracaksın anlaşılan :))

0|0
    0|0
  • Offf. tam adamına sordun!

0|0
    0|0
  • iyidir sanırım

0|0
    0|0
  • Masaüstünü neden değiştirecektin?

0|0
    0|0
  • Konu 360 derece donerse gene ayni konuya doneriz. Aklima lise yillarim geldi. Ingilizce matematik anlatmaya calisan hocalar falan...

0|1
    0|0
    • tam aynı cevabı vericektim kardeş benden önce davranmışın :) banada +1 vermek düşer

• Bak konuyu degistirdim bile senin haberin olmadan. Ekmegi laptop'i falan unutup dereceye takildin ve benim icin guncelleme yaptin.

bla bla...

• Fakat.

Konuyu yazdığım cümleden değiştirmenizi istedim. Açıklamamdan değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• Anaaaa ekmek kutusu. Anılarım canladındı ya :( bizim eve kaç kere ekmek kutusu alındı nasıl olduysa hep ben kırdım :( annem de artık almıyor

1|0
    0|0
  • sonra onu babamın aldığını hatırladım . babam nereye gitti anne ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...