Çok sinirli biriyim öfke nöbetleri yaşıyorum resmen bakar mısınız lütfen?

Örneğin babam bir bardak su istedi diyelim. Nedense kendi kendimi yiyorum içimden sinirleniyorum. Biri bana sesleniyo diyelim 2. kez seslendiğinde gerçekten sınır nöbetleri geçiriyorum? Ağlama durumuna geliyorum. Hatta çok ağladığım oldu sinirden. Doktor Lustral verip duruyo fakat pek etkisini göremedim. Son 2 senedir sınır kupüyüm. Durup dururken huysuzluğum tutuyor kim ne dese sinirleniyorum huysuzluk çıkarıyorum kendi kendimi yiyorum resmen annem bişey yapdi diyelim çok beğendim fakat içimden huysuzlanıyorum işte zehir ediyorum herşeyi

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• önce yaptıgının farkına varacaksın ki varmıssın ama tek sorumlusu kendin oldugunun farkında olacaksın

sonrada hoşgrulu olup birazcıkta olsun onları anlamaya calısacaksın

mesela baban su istediginde onun senden daha yaslı oldugunu senden daha yorgun oldugunu ve her ne yapıyorsa senin için de yoruldugunu düşüneceksin

ve bencil olmayacaksın hemen kalkıp o suyu götureceksin

kafanda kurarsan hiç bir zaman mutlu olamazsın ki ilerde daha kötu şeylerle de karsılasabilirsin

yarınını kurtarmak için bugunden en azından herseyi dedikleri anda evet demeye calısmaya calıs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• la rahatlık batıyor herhalde..canın sıkılıyor senin ..oynayacak bişeyler bulman lazım .. :)))

0|0
    0|0
  • içine şeytan girmiş. Bir hocaya git muska yazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...