Yeni konuşmaya başladığım kızın eski erkek arkadaşıyla olan eski resimleri...

Merhaba arkadaşlar

bir kaç günden beri bir hayli canım sıkkın Anlatacağım olaylar hakkında biraz yardımcı olursanız sevinirim...

yaklaşık 10 gün önce bir akraba ortamında bir kızı gördüm...(yakın tanıdıklara soramadığım için)4-5 gün uğraşarak kızın ismini facesi öğrendim..

arkadaş olarak ekleme talebi gönderdim ancak kabul etmedi. Bunun üzerine faceden mesaj atıp kötü bir niyetimin olmadığını tanışmak istediğimi söyledim...3 gün facede konuştuktan sonra ekleme isteğimi kabul etti. yaklaşık4-5 gündürde birbirimizi tanımaya başladık. Telefon numarasını istediğimde henüz erken olduğunu biraz daha birbirimiz tanıdıktan sonra vermesinin daha uygun olduğunu söyledi...Sohbetimiz gayet güzel ilerlerken ben arkadaşlarından birisinin facesine baktığımda kızla birlikte çekilmiş samimi resimleri olduğunu gördüm... hemen kıza faceden mesaj atıp durumu sordum...Kızın tepkisi şaşırarak oldu...Onun eski erkek arkadaşı olduğunu fotoğrafları face koyduğundan haberi olmadığını söyledi...çok üzgün olduğunu beni arayıp konuşmak istediğini söyledi...

daha sonra telefonda konuştuğumuzda gerçekten üzgün bir sesi vardı böyle bir durumla karşılaştığı için ne yapacağını bilemediğini yeni tanıştığımız için güven problemi olduğunu bana karşı çok üzgün olduğunu söyledi..Eski erkek arkadaşıyla 9 ay önce ayrıldıklarını ancak çocuğun hala barışmak için uğraştığını anlattı...aynı kursta oldukları içinde sevgili değil sıradan arkadaş olarak konuştuklarını, bu yüzden facede arkadaş olarak ekli kaldığını söyledi...benle konuşmasından sonra çocuğu arayıp görüşeceğini kızgın bir ifadeyle söyledi...

bir süre sonra bana mesaj atıp çocukla konuştuğunu ağır bir şekilde konuştuğunu söyledi...bunun üzerine Çocuğun face hesabını kapattığını gördüm...Kız bana karşı çok mahçup olduğunu üzgün olduğunu belirterek biraz zaman istedi...Ona karşı güvenmemi gerçekten böyle bir durumla karşılaştığı için üzgün olduğunu ama kendinin bir kabahati olmadığını çocuğun böyle bir şey yapmasını normalde beklemediğini söyledi...,

Şimdi ben ne yapmalıyım...Kıza güvenip konuşmaya devam etmelimiyim yoksa inanmayıp benle kafa bulduğunu mu düşünmeliyim ?

Kız şu anda facebook hesabını kapattı arayıp konuştuğumda 1-2 hafta süre vermemi istedi...

Ne olur yardımcı olun...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• destan yazmışsın resmen naptın :D kusura bakma ama okuyamam yani :)

0|0
    0|0
    • iyi biz derdimizi yazak siz okumayın ne güzel...

• tamam yinede sağol...emin ol en kısa bu şekilde yazabildim

• hadi ya derin mevzu yani :)

• 1-2 hafta süre ver bakalım ne olacak kafa buluyor olamaz gibime geliyor dediğin gibiyse telefonda

0|0
    0|0
Yükleniyor...