Mustafa Sarıgül Galatasaray Başkanı mı olacak?

Mustafa Sarıgül fanatik Galatasaraylıdır ve Ünal Aysalla arası çok iyi Mustafa Sarıgül eğer CHP Belediye başkan adayı olmazsa Ünal Aysal koltuğunu Sarıgüle devredecekmiş eğer Sarıgül CHPden aday olursa bunun gündeme gelmeyeceği söyleniyor ayrıca yerel Seçimlerde Ünal Aysal Mustafa Sarıgüle büyük destek verecekmiş?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• sanmıyorum onun hedefi chp lideri olmak varmış diyorlar olursada güzel olur hem gs adına hem de bizim adımıza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne anlar takım başkanı olmaktan ya? Her işi bilen yapsın artık.

0|0
    0|3
    • Akplimisin?

• adam futbol takımı mı yönetiyor allasen? Sevmemekle alakası yok, işi o değil.

• Ya ne alaka yani?Ünal Aysal Gs başkanı olmadan önce Futbollamu uğraşıyordu?Adamın kendi açıklaması bile var ben Futboldan anlamıyorum diye

• Ünal başgan ne derse o ama Ünal Aysal koltuğu erken bırakmamalı

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler ünal aysal başkan zaten

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• galatasarayda bundan sonrakı baskan fatıh terımdır...

varsa macası yıyen cıkar karsısına!

sarıgul sıyaset adamı,spora kendını yenıden sokmamalı,unal aysal sarıgulu desteklerse desteklesın,bakın aysal desteklıyor dıye kımsenın sarıgule oy atacagını sanmıyorum,kendısının zaten buyuk potansıyelı var,aday olursa yırtarak alır baskanlıgı ıstanbulda,yeterkı akp nın tuzagına gelıp dıger partıler buyuk oyuncuları sokmasınlar sahaya!onu bunu kırdırıp ıstanbulu elınde tutmaya calışıyorlar,mıllet bu tuzaga dusmesın...

0|0
    0|0
  • Mustafa Sarıgül İstanbul Belediye Başkan adayı olmalı hatta ileride CHP genel başkanlığına kadar yükselmeli Galatasarayı yönetecek başkan çoktur ama siyasette Mustafa Sarıgül gibi bir isme ihtiyacımız var eğer Siyasetle uğraşmayacaksa ben GS başkanı olmasını isterim çünkü hırslı,ileriyi görebilen ve vizyonu olan bir adam

1|0
    0|0
    • Zaten belediye başkan adayı olmazsa gelecek

• olmaz o iş

0|0
    0|0
  • adnan polatı devirip başkanlık koltuğuna aysalı getiren hükümet chp ye galatasarayı vermez

0|0
    0|2
    • Gsde başkanları inan kıraç belirler bu adamda hükümete düşman bir adamdır Adnan polat başbakana yalakalık yaptığı için gönderildi hatta Chpli muharrem ince adnan polat için bu kadar yalaka başkan olamaz derhal o koltuktan inmeli demişti Adnan polat gittikten sonra Chpye yaranmak için beni gönderdiler demişti mustafa Sarıgül de Gs kogre üyesi ve Ünal aysalla arası çok iyi eğer sarıgül chpden belediye başkanı olursa tt arenanın ulaşım sorunu çözülecek şimdiki belediye yapmıyor

• o adamın da ne bok yediği belli değil o adam chp ye geçerse chp benim için biter .

0|0
    0|0
    • Adam gelirse chp seçimi kazanabilir yoksa chpnin seçimler kazanması zor

• kaynak ?

0|0
    0|0
    • Aç haberleri oku

• adam gibi cevap veremez misin sen?! liseli olmayan adamı galatasaray'a başkan yapmazlar. tek istisna adnan polattı. bir daha olmaz!

• Gsde Başkanları İnan Kıraç atıyor eğer CHPli olursa o adamı Başkan yapıyor çünkü İnan Kıraç tam bir Hükümet düşmanı

• Koca bir yalan. GS nın içinde herkesin bildiği dev bir akp lobisi var. Ermeni kokenlı başkan unal aysal dahıl turkıyedekı tum azınlıklar fanatık akp li şu anda. CHP den bir siyasetcının kendısı deıl yakını bıle gs kulubunun kapısından ıcerı gıremıyor. CHP Lİ takım fenerdir, aziz yıldırım. eskı bır chp lıdır zaten akp nın bu yuzden hedefındedır. akp fenerın ıcınde lobi kuramıyor.

0|0
    0|3
    • İnan Kıraç Galatasarayı yöneten bir adamdır ve bu adam tamamen hükümet yandaşıdır Ünal Aysalı getiren adamda İnan Kıraçtır ayrıca Mustafa Sarıgül GS kongre üyesidir ve Başkan aysalla arası çok iyidir

• Mustafa Sarıgül Galatasaraya yakın bir isim değilmi?Sürekli Ünal Aysalla beraberler araları çok iyi TFF başkanını oraya Tayyip getirdi tabi bunu bilmeyen yok biraz araştır ve olaylara objektif bak

• İlk Başta Demirörenin TFF başkanı olmasına GS karşı çıktı ama Demirören Galatasaraya Şampiyonlar ligine gitme garantisi verince Gsde onay verdi çünkü o zamanlar Türk takımlarının avrupadan 5 yıl men edileceği konuşuluyordu ama şimdi bu TFFden en çok şikayetçi olan takım Galatasaray

Yükleniyor...