Kate Upton ablamızı bu kadar üstün yapan ne?

Bugün arkadaşlarla otururken erkek arkadaşlarımız ağızlarının suyu aka aka kate uptonu övdüler bende çok beğeniyrdm ilk çıktığımda bu kadınsa ben neyim feln diyrdm ama son zamanlarda hatunda bel diye bişey kalmamamş hani suratı cidden güzel ama onu bu kadar üstün yapan gögüsleri mi ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• abla deyınce ne zaman yaslandı dedık bu yılın en sexy kızı secıldı ve kate victoria secret mankenı degıl ona gore dusunun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kadının sadece çagrısımı var. yüzü güzel degil

0|0
    0|0
  • Meme farkıyla önde bu hatun her guzelın bı kusuru vardır derleq bununda belının kalın olması.gercı o kusur sayılmaz bence hoş hatun kate

0|0
    0|0
  • Bu kadına çirkin diyeni Allah çarpar.

link

0|0
    0|0
  • Göğüsleri dışında hiçbir çekici yanı yok bana göre, ki göğüsleri de abartı büyük. Yani tipim değil. VS'da o çok daha zarif ablalarımız var.

1|0
    0|0
  • Benim için ideal bir yüze sahip değil. Göğüslerini ne yapayım ? Yüz önemli önce.

0|0
    0|0
  • bebek gib iyüzü var.hele yüzündeki ben süper.memelerini hiç demiyorum bile...

bal dök yala.offfff...

ben onu s*kmeye kıyamam,sadece yalarım :)

0|0
    0|0
  • Evet göğüsleri =) Ama ben daha çok kalça hastası oldugum için pek takmıyom =) Böylede sapık gibi oldu ama idare et =)

0|0
    0|0
  • oldum olası büyük göğüsleri sevmedim :)

0|0
    0|0
  • link şu göğüslere bak bayram bayram coşmaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • kate upto gogsu dıye bır tabır var bılmıon mu

0|0
    0|0
  • Yüz güzelliği daha öncelikli.

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır ... ...

0|0
    0|0
  • suratı ve göğüsleri çekici kılan doğru diyosun bel yok kadında:D

0|0
    0|0
  • ben yüzü güzel olduğu için seviyorum. çok saf, çok temiz bir kız. allah sahibine bağışlasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...