Düğününüze mi, cenazenize mi daha çok katılım olmalı?

Hayatımız 3 evreden oluşuyor desek yanlış olmaz herhalde; Doğum, Evlilik ve nihayetinde Ölüm...

Doğumununuzda anne babanız yanınızdaydı gözünüzü dünyaya ilk açtığınızda...

Düğününüz ve cenazenizde ise hayat boyu biriktirdiğiniz sevdikleriniz...

Peki düğününüzün mü daha kalabalık olmasını isterdiniz, cenazenizin mi?

• Düğünümde
    26% (11)28% (11)27% (22)Oy Ver
  • Cenazemde
    74% (32)72% (28)73% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|23

En İyi Kız Görüşü

• Cenazemin kalabalık olmasını ve bunu görebilmeyi çok isterim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• düğünde kalabalık görmek beni mutlu eder fakat cenazemde bu kişilere daha çok ihtiyacım var.. düğünümü davullu zurnalı yapmayı planlamıyorum.. istemeyen gelmez zaten..

0|1
    0|0
  • ikisi de kalabalık olsun, dostların çok olması dünyanın en güzel şeyi.. :) Mezarda bile olsak..

1|3
    0|0
  • Düğünüm öyle kalabalık olsun istemem cenazem de...

Kalabalığı sevmiyorum oldum olası.

0|1
    3|0
  • Tabiki cenazemin daha kalabalık olmasını isterdim. Nedeni arkamdan çok iyi birisiydi demelerini isterdim. İyi de olsa hoş bir anı bırakmak isterim.Arkamdan dua edecek olmaları bir nebzede olsa anmaları beni mutlu ederdi.

0|1
    0|0
  • düğünüme tabiki cenazeme gelenleri ben görmeyeceğim için tamam ruhum orda olacak ama derdim başka kim gelmiş kim gelmemiş diyemi bakacam:)

0|1
    0|0
  • Dirimde gelmeyen ölümde hic gelmesin ..

1|1
    0|0
  • eğlenmeyi herkes ister ben benimle birlikte üzülsün acımı paylaşsın isterim göbek atmak kolay peki gerçekten sevdiği için değer verdiği için ağlayan insan bulmak ?

1|1
    0|0
  • Cenazemde.

0|1
    0|0
  • Tabi dugun kalabalik olmali, taki merasimi icin yani o kadar altin taktik elaleme.

0|1
    0|0
  • Ölünce kimin geldiğini göremem yazmışlar :D ölünce ruhumuz yine orada olacak ama onlar bizi hissedemeyecek dolayısıyla görme şansımız var ;) ama onu mu düşüneceğim; can vermişim!

B şıkkı bu arada.

0|1
    0|0
  • cenazem daha kalabalık olsun benim için dua etsinler ondan daha kötü günüm mü olacak kötü gün dostum olsun

0|1
    0|0
  • Cenazemde ben olmıcam onları göremicem. Düğünümde yanımda olsunlar sevdiklerimle dolu dolu mutlu bir gün geçiriyim en mutlu ve özel günümde herkes yanımda olsun öldüğümde kötü demeleri önemli değil benim için. Beni bilen biliyo

0|1
    0|0
  • öbür taraf daha mühim , ne kadar çok iyi bilirdik alırsak o kadar iyi:D

0|2
    0|0
  • cenaze tabikide

0|1
    2|0
    • Teşekkürler cevap için... Neden peki diye bir soru daha sorsam?

• Allah ömür versin...

• düğün

0|1
    0|0
  • cenazeme...

0|1
    0|0
    • '' ölünce ruhumuz yine orada olacak ama onlar bizi hissedemeyecek dolayısıyla görme şansımız var ''peki nereden biliyorsun daha önce öldün mü ?Diye soru verirler bu cevaba karşılık.

• kötü günde gelmeyen dosttan ne anladım ben.dost dediğin kötü günde gelmeli

0|1
    1|0
  • düğünümde herkesin yanımda olmasını isterim cenazem önemli değil

0|1
    2|0
  • ölünce cenazem kalabalık olsa kaç yazar düğünüm kalabalık olsun

0|1
    3|0
  • Düğünümde..

0|0
    0|0
  • cenazeme gelsinler.iyi degil de "kotu" gunumde yanimda olsunlar.

0|1
    1|0
  • ölünce kimin geldiğini nerden biliyim düğün tabiki

0|1
    3|0
  • Düğün sevmem sade bır nıkah yeterlıdır o yüzden ben sahıtler bırde damat dısında kımse olmasın. Cenazemde olmayacak yakılmak ıstıyorum. O yuzden dogumumda daha cok ınsan vardır :)

0|1
    4|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Düğün ile dünya evine giriyoruz ama ahiret evinin kapısı da kaliteli bir evlilikle açılıyor. o düğün kapısı adamın bir nevi kabre nasıl gireceğini bellirliyor. iyi evlatlar dürüst dostluklar bırakanın arkasından emin olun ki düğüne katılandan fazla kişi gelir...

1|1
    0|0
  • düğünü seçtim

0|1
    0|0
  • duğun masrafa girer bide bizim cevre cimri bildinmi sıkıntı yani şerefsizler otobus parası vermemek için cenazeye bile gelmez sıkıntı her türlü abi :)

0|1
    0|0
  • "İnsanlar bu soruya gülerken herkes gülüo ama acımı paylaşan gerçek sevenler cenazemde belli olur diye düşünür." ama bence mutluluğumu paylaşmak mutsuzluk yaşatmamak daha güzel.Umarım düğünüm kalabalık olur insanlar eğlenir,cenazemde azlık olur insanlar acı çekmezler.

0|0
    0|1
  • illa kalabalık olacaksa cenazemde olsun

kalabalık sevmiyorum, ölünce bunaltmazlar en azından

0|1
    2|0
  • Düğüne sevmeseler bile ayıp olmasın diye gelirler! Ama cenazene gelicek kişi emin ol seni sevdiği için ya da sana saygı duyduğu için gelir! Bu sebeple cenaze!

0|1
    0|0
  • cenazem daha kalabalık olmalı beni kaybettiklerine pişman olanlarla dolmalı :))

0|1
    0|0
  • Şunu söyleyeyim. Bu Dünyaya mı yoksa Öbürkü Dünyaya mı plan yapıyorsunuz ona bağlı bana göre. Ben Cenazemin dolu olmasını ve çok şerefli bir insan olarak ölmemi isterim. Bu yüzden cenazem :))

0|1
    0|0
  • Düğünde ıslıklayacak cenazede alkışlayacak hurilerim var..

0|1
    0|0
  • cenaze tabiki kotugun dostlarimin cok olmasini isterim

0|1
    0|0
  • cenazem olsun öbür tarafa sağlam uğurlanalım bare çekeceğimiz var çünki

1|1
    2|0
  • Ölüm basit birşey düğünüme gelsinler.

0|1
    0|0
  • kimse gelmesın amk

0|1
    0|0
  • Cenazemde ...

0|1
    0|0
  • cenazeme asıl dügün ozmn

0|1
    0|0
  • cenazeme asıl dügün orda

0|1
    0|0
  • Farkedermi ikiside aynı bence =))

0|1
    0|0
  • cenazede .

0|0
    0|0
  • hç birine

sevilmem ki ben...

0|0
    0|0
  • cenazemde :)

0|0
    0|0
  • benim düğünümde olsun mezarımı kimsenin gelmediği ıssız bir ormana yapsalarda olur

0|0
    0|0
  • önemli olan kötü günde herkesin olması iyi günde herkes olur düğünü az kişiyle sade yapsamda olur

0|0
    0|0
  • cenazeme daha çok kişi gelsin

daha çok dua daha az azap /:

0|1
    0|0
Yükleniyor...