Boyumu nasıl uzatabilirim ? :(

Arkadaşlar öncelikle bayramınız mübarek olsun. sorum basit boyumu nasıl uzatabilirim erkeğim yaş 18 boy 1,70 Lütfen deneyip olumlu sonuç aldığınız şeyleri yazın basketbol felan hikaye yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben http://www.youtube.com/watch?v=FHqRtHoXCbY bunu yaparak 2 cm uzadım yaş 18 benimde . Hergün düzenli olarak süt yumurta bide bu egzersiz tamam 2 haftada 2 cm uzadım .Hala yapıyorum ama uzamadım ama süper egzersiz.

0|1
    0|0
    • essah mı bokunu yediğim

• uzamaya devam ediyormusun peki ?

• Valla ölçmedim boyumu uzamış olabilirim ama gözle görülecek kadar değildir mutlaka.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kabak çekirdeği ve yoğurt.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hemen doktora gidip bir el bileği grafisi çektir.eğer epifizlerin kapanmadıysa uzayabilirsin.ama 18 yaşındakilerin çoğunun kapanmıs oluyor.

0|1
    0|0
    • doktora el bilegi grafisi desem direk anlarmı yoksa basska bir adı var mıkardeşim.

• hayır sen dr'a daha uzar mıyım bilmek istiyorum diyeceksin.sana bir el bilegi filmi çekilecek.eğer kıkırdakların kemikleşmediyse uzayabilirsin

• teşekkür ederim bakıcam buna :)

• ayaklarından asılacağın bir yer bul hemen ayaklarından kendini asarsan yani baş aşağı olarak kendini asarsan ve yere ulaşmaya çalışırsan boyun uzar

0|1
    0|0
    • deneyeceğim kardeşim teşekkür ederim.

• hikaye demek...

0|0
    0|1
Yükleniyor...