4 Aylık Fitness yeterli mi?

Selam arkadaşlar. Mayıstan başlayıp Ekim ortalarına kadar falan şöyle bir 4 - 4.5 ay fitnessa gitmek istiyorum. Omuzlarım , göğüs kaslarım , kanatlarım normal birinden hafif belirgin. Ben biraz daha belirginleştirmeyi düşünüyorum. 4 ayda bu mümkün mü ? Çok belli etmicem çok sert olmıcak ama sert olucak biraz .

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranına bağlı... Kilo durumunda önemli.

Her yeri yağ olmuş, göbeğini yağ kemeri bağlamış bir insanın 4 aylık bir çalışma ile gelişmesi beklenemez... Normal bir insan için bile 4 ay aslında çok azdır. Eğer yağ oranın düşükse, ki bu demek oluyor kasların belirginleşmeye daha elverişli. Çünkü yağ dokun yok... 4 aylık sıkı çalışma ile belirginleştirilebilir.

Sen ne yap... 4 ay fitness'a git. Hareketleri metotlarını felan öğren. Yani olayı kap, hareketler nasıl yapılıyor bil, fitness hakkında bilgi sahibi ol. 4 ay sonunda ayrıldıktan sonra amatör olarak devam et. Elde mekik, şınav, barfiks çek. 2 tane 5 kglik dumbell ile çalış. Kesinlikle faydasını görürsün.

0|0
    0|0
    • Bir adet 7.5 kg lik eklemeli demir dumbell ve 2 adet 4 kg dumbbell var. 178 cm boyundayım 68 kg yim. Hafif bir göbek var o kadar. Kaslar için altyapım var diye düşünüyorum. Amacım altyapıyı biraz daha belirginleştirmek .

• Devamlılık olmaz ise gelişemezsin... 4 ay git, evinde dumbell ile çalış sonra. Ne yap yap devamlılığı sağla yani. 10 dakika çalışsan bile günde senin için kardır. Kaslar hareket etmezse eski temposunda, eskisinden daha kötü olur.

• Hangi bölgeler sarkar ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Devam etmelisin , yoksa balon gibi sönersin :))

0|0
    0|0
    • :) Hangi kas grupları söner ?

• yeter ama tamamen bırakırsan sonra salar kendini

0|0
    0|0
  • çok sıkı çalışmalısın ama bence bırakma

0|0
    0|0
  • En azından fit görünmene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • yeterli gibi görünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• düzenli git öyle birden basayım deme kas yırtığı oluşabilir ve sonradan sarka bilir vucudun yavaş yavaş yap ve en az 6 ay git tavsiyem

0|0
    0|0
  • sonra light training yapmazsan sarkar yalnız söylemesi

0|0
    0|1
  • 4 ay iyi süre değişimi görürsün ama ideali 2 yıl

0|0
    0|0
    • Normal birine göre göğüs ve omuz kaslarım belirgin birazcık. 4 ayda bunları ve kol kaslarını geliştiricem biraz daha.

• 4 ay içinde fit olursun ama çok bişi bekleme hatlar çizgiler belirginleşir tabi o 4 ay ciddi asılırsan

• Yeterli olur, alt yapı varsa olur .benim nisana yetiştirmem lazım .

0|0
    0|0
  • deli gibi çalışırsan yaza kadar heykel gibi olursun..

0|0
    0|0
  • Çok belli olmasa da iyi çalışırsan olur

0|0
    0|0
    • Çok belli olmasına lüzum yok. Azıcık daha geliştircem . 4 ay yeter sanırım

• yeterli

0|0
    0|0
  • yetmesi lazım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...