Sandığınız kadar iyi biri misiniz ?

evet arkadaşlar herkesin bir karakteri, yapısı var peki gerçekten her açıdan iyi birimiyiz? yada çevremizdeki dostlarımız ailemiz en çok hangi yönümüzü yada huyumuzu eleştirir? sizinde beğenmediğiniz yönünüz varmı ?

Güncellemeler:
herkes iyidir yada hataları vardır ben en hoşlanmadığınız bir özelliğinizi yada huyunuzu merak ettim iyiyim kötüyüm diyip geçmeyin ne olduğunu söyleyin :)

0|0
49|30

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 48

• İyi olduguma inandırdıkça iyiye gidiyorum..Kimsenin benden fazla bir yanı yok çünkü..Hatalarımdan dolayı kendime kızmıyorum öğreniyorum ve tekrarlamıyorum hataydı diyorum... Bir çok açıdan düşenebiliyorum insanları yargılamıyorum kendimi ve insanları afediyorum cünkü hersey bizim icin var ..

0|1
    1|0
    • kimse farklı değil :) güzel açıklamışsın teşekkürler :)

• herkes beğencek değil boşver güzel cevaplardan biriydi senin mesajın..

• Kendine güveni olmayan kendini sevmeyen insanlar rahatsız oluyor zaten ..ben rahatım kendimi seviyorum mutluyum :)

• ben iyi olduğuma inanıyorum, hatta fazla iyiyim. beğenmediğim tek yönüm de insanlara gereğinden fazla değer vermek

0|1
    0|0
  • Sandığımdan daha iyi ve sandığımdan daha kötü olabiliyorum.

Sandığımdan daha iyiyim. Kendimi hep kötü biri olarak değerlendirdiğim için baktığımda aslında iyi davranıyorum.

İyilikleri abartmamaya çalışıyorum ama insanın temel özelliği kendi yaptığı iyi şeyleri gözünde büyütmek zaten.

0|1
    0|0
  • ben kötüyüm. genelde yanımdaki insana 5 dakikadan daha fazla dayanamıyorum. bana kim dayansın?

0|1
    0|0
  • buna ben degil cevremdekiler karar vermeli ama iyi oldugum söylenir genelde,

uyumlu ve başkaları hakkında konusmayı sevmem,

art niyet beslemem,

kimsenin kötülüğünü istemem,

anlayışlı ve hoşgörülüyüm...

0|0
    0|0
  • mükemmel oldğumu hic idda etmedim baskasının elestrmesne gerek yok ben de kendimi elestirirm herkesten önce hemde

0|0
    1|0
  • Biraz gaddar ve acımasızım sanırım ...

0|0
    0|0
  • herkes iyi biri olmak için çabalar ama en sonunda onu karşındaki insanlar söyler veya söylemez.

ben ne iyi ne kötüyüm dört dörtlük olamayan herkes gibi hatalar dolu bir kulum sadece.

0|0
    0|0
  • aileme göre çabuk sinirlenirim

arkadaşlarıma göre çok dengesizim

bana göre tanrının başyapıtıyım

0|1
    0|0
  • Okul yıllığını okuyunca iyi biri olduğuma kanaat getirdim.

0|0
    0|0
  • çoğunlukla haksıza haksızsın demekde ipin ucunu kaçırıyrm kendımı tutamıyrm elımde değil çıkıverıyo ağzımdan bu yuzden bana kırılanlar çok oluyo malesef,kendımı tutup söylemedıgımde o gece uyuyamıyrm bnde duracaına onda dursun sevıyomusum bu huyumu ya sorun yokmuş pardon:)

0|0
    0|0
    • bencede güzel bir özellik doğal olmak :) cevabının son cümlesi hoş olmuş :)

• İyi biriyimdir genel olarak ama damarımı basmasınlar.

0|0
    1|0
  • Daha iyi olduğumu söylüyorlar mesela yaşlı birini karşıdan karşıya geçirirken para almıyorum :)

0|0
    1|0
  • Herkesin hatası vardır evet. :D

Ben nefret ettiğim insan varsa onun damarına basmayı çok severim. Çok da iyi yaparım bunu. Morarır karşımdaki.

0|0
    0|0
    • aman korkulur :) nefret ettiğin insanla muhattap oluyormusun buda ilginç :)

• demek ki sana ters harekette ve sözde bulunulmayacak :)

• Çevremdeki insanlar, özellikle beni tanıyanlar fazla iyi oolmamdan yakınır. Kendime çok zarar verdim bu şekilde... En iyi özelliğimde her yere uyum sağlarım :) sevsemde sevmesemde...

0|0
    0|0
  • inatçıyım sabırlıyım

0|0
    0|0
  • Sinirli yönümü eleştirirler

0|0
    0|0
  • iyiyim yardımseverimdir, fakat annem zaman zaman sivri dilli olduğumu söyler bir lafımla yıkar geçerim. Açık sözlü olmam bazende bana kaybettirir.

0|0
    0|0
    • sendemi bugün herkes zaten sinirliyim yada sivri dilliyim diyor :) olsun açık sözlü olmak iyidir :)

• sivridilliyim, çabuk sinirlenirim ve uzun surede geçmez. Bu yokumu sevmiyorum kirici oluyor bazen. Ama iyi yonum daha ağir basar O:)

0|0
    1|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • hiç böyle bir tezi savunmadım kendimle ilgili ama şu var ki herkesin içinde bir iyi var onu keşfetmek gerek

0|0
    0|0
  • ben kendi adıma konuşuyorum bana çevremdeki insanlar iyi der bende kendime göre iyiyimdir ama benim en kötü huyum bir anda sinirlenip her şeyi berbat etmek oluyor bunun dışında insanları kötü yapan çevresindeki insanlardır bence

0|0
    0|0
  • iyi bırı degılım.iyiyim demıyorum kendım ıçın.kötü huyum gururumun 1. sırada gelmesı,ınadım,sıkılganlıgım,tahammulsuzlugum.

iyi yanım ıse samımıyetım ve verdıgım guven sanırım

0|0
    0|0
  • normal bir insan ne kadar iyiyse o kadar iyiyim hiç sevmediğim huyum da sinirli olmam özellikle bazı ilkelerim hiç bişeyi afettmem

0|0
    0|0
  • İyi biri olduğum söylenir. Kendimi insanların yerine koyabiliyorum mesela, empati önemli. Bazen öfke kontrol sıkıntısı çekiyorum bazen detaycılık sıkıntısı. Bilmiyorum, basit düşünemiyorum. Basit değilim.

0|0
    0|0
  • Biraz merhametsizim sanırım biraz sabırsız biraz asabi biraz bazen kendini düşünen ama iyiyim ben kalbimden kötülük geçmez :(

0|0
    1|0
  • Umduğum kadar iyiyim..

0|0
    0|0
  • Bunu etrafimdakilar dese daha iyi

0|1
    0|0
  • harama el uzatmam allah korkum var hayvanları çok severim küfür etmem asla aldatmam iyi bir okulu kazandım ...kötü yönlerim çok konuşmam acayip dedikodu yapmam

0|0
    1|1
  • sivridilli olmamı ve anında köpürmemi sevmezler..ben bunları seviyorum.benim sevmediğim bazı konularda tembel olmam.

0|0
    1|1
    • genelde herkes sinirinden bahsetmiş :) tek hatamız bu olsun boşver kimde tembellik yok ki :)

• Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 30

• . Dünyada kendine göre ve ölenlerden kötü yoktur. Cenaze namazında hoca sorar " merhunu / merhumeyi nasıl bilirdiniz".

Cemaat cevap verir "iyi bilirdik.

İyide bu kötüler hiç mi ölmüyor. Hep iyi insan kalmadı diye yakınıyoruz birde.

0|0
    0|0
  • Sütten çıkmış ak kaşığım ben.

0|0
    0|0
  • Kendime göre iyi birisiyim ancak herkesin benim gibi düşünmesini bekleyemem. Benim doğru olarak gördüğüm başkası için yanlış olabilir. Bu da belki benim başkası tarafından kötü algılanmama sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • iyi olmadığım kesin :)

anneme göre, ağzım bozuk, düşüncelerim bozuk ve üşengecim :)

bir de dağınık ve sorumsuzum.

0|0
    0|0
  • Karşıdaki kırılmasın diye herşeyimden fedakarlık ederim. ama hep madik yerim. Yaptıklarıma değen çok az oldu.

0|0
    0|0
    • çok düşünüyoruz karşımızdakileri fedakarlık yapıyoruz hep ama üzülen yine biz..

• en çok moralimin en ufak bir şeyde bozulmasını beğenmem.

0|0
    0|0
  • kimseye boyun eğmediğim için yalakalık yapmadıgım için ve açık sözlü oldugum için bazı insanlar tarafından sevilmediğimi biliyorum, bu durum benide asla üzmüyo, diğer taraftanda açık sözlülük ve düz biri oldugum için sevildiğimide bilirim, iyi yanım daha ağır basıyo...

0|0
    0|0
  • su sson 2 seneye kadar sutten cikma ak kasik gibiydim. Sonra bi bozuldum. Valla ifla olamiyorum cok aciyorum kendime. begenmedigimiz degil begenmedigimiz ozelliklerim var bir suru .. :(

0|0
    0|0
  • Var ya bazen çok merhametli oluyorum , yada bazen çok acımasız , çok sinirlendiğimde kontrolü kaybediyorum. Maalesef elim açıktır, Çalışanlarıma bazen gerektiğinden fazla sert çıkıyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten iyi biriydim lakin yaşadıklarımdan dolayı katılaştım

0|0
    0|0
  • ben iyi biri değilim. güvenilmez adamın tekiyim.

0|0
    0|0
  • Kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm ...

0|0
    0|0
  • iyi biri olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kötüyüm ben kötüyüm, kötüyüm, kötüyüm...

0|0
    0|0
  • çok inatçı dediğim dedikçi biri olduğum için eleştirilirim. Kendimin de çok iyi olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • iyi biri olmaya özen ggösteriyorum..ve genelde öyle olduğumuda söylerler..şimdilik yolunda bakalım..

0|0
    0|0
  • Kusursuz kişilik yoktur. Herkesin noksan olduğu bir durum kesinlikle vardır.

0|0
    0|0
  • iyi biri olduğumu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Iyi biri olduğumu söylüyorlar ama gerçek öyle değil. :)

0|0
    0|0
  • Insan kendini tarafsız tartamaz ki. Herkes kendine göre iyidir elbet.

0|0
    0|0
  • pek iyi biri oldugumu düşünmüyorum

içten pazarlıklık ve sinsi biriyim

0|0
    0|0
  • Sohbetim iyi değildir ve espri konusunda işin ayarını kaçırıyorum.

0|0
    0|0
  • işi inada bindirince kötü tarafımla karşılaşıp şok oluyorlar. bu konuda çalışmam gerekiyor..

0|0
    0|0
  • iyi oldugumu asla soylemem ki :)

0|0
    0|0
    • kimse söyleyemezde ben hoşlanmadığınız özelliğinizi sordum zaten :)

• o kadar cok ki, bencilim ukalayim gaddarim odunum cekilmezim asiri hirsliyim...

• Melek gibiyim maşallah :)

0|0
    0|0
  • çok i*neyim

0|0
    0|0
  • sandıgım kadar ıyıyım sanmadıgım kadar kötü.

0|0
    0|0
  • Kanatsız bir meleğim.

0|0
    0|0
  • sandığım kadar kötü biri değilim aslında ben

0|0
    1|0
Yükleniyor...