Yanındaki kızın hesabı ödemek istemesine nasıl bakarsın?

Evet arkadaşlar yanınızdaki kızın hesabı ödemek istemesi hakkındaki görüşünüz nedir?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ödesin ödemeli zaten arada bir herzaman erkek ödememeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hesap para ile ödenir. parası olanın cinsiyetinin bir önemi yok. o ödemelidir. hatta ben bazen kız arkadaşlarıma sen ödersen şuraya gidelim bile derim :D hesap ödemek erkeklik değil, bu toplumda kadını baskı altına alma yöntemlerinden biridir :) takıntılı olan erkeklerle çok takılma.

0|0
    0|0
  • Pek hoşuma gitmez hesap ödetmek, rahatsız eder beni. Fakat çok ısrar ederse ve üstelerse sonrakini ısmarlamak koşuluyla kabul ederim

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bir tek şartla ödetirim üstümde o gün aksilik cüzdanım yoksa ödetirim sonra ki buluşmada fazlasıyla geri öderim :)

0|0
    0|0
  • odemek ıstemesı hosuma gıder ama genelde ben oderım arada odesın yıne :D

0|0
    0|0
  • buralarda normal ama ben rahatsız olurum.

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için demiyorum ama bence kız erkeğe erkekte kıza bu konuda yardımcı olmalı. samimiyeti olan insanlar bence bu konularda pek fazla takıntı yapacağını sanmıyorum. yani bence varsada bu sorun ortadan kalkmalı.

0|0
    0|0
  • Ters bakarım..

0|0
    0|0
  • benım yanımdakı kız hesap odeyemez arkadas ben saksı deılım ben erol buyukburcum

0|0
    0|0
  • bana kredi açarsa bende öderim

0|0
    0|0
  • ben yemeği ısmarlarım kızda çey tatlı felan ısmarlar oldu bitti :))

0|0
    0|0
  • Ödemek isteyebilir, ödetmem ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Ödesin tabii ki de. O ödeyince para ödüyorda, ben ödeyince kağıt mı veriyorum sanki :D

0|0
    0|0
    • Ne düşünceli bir cevap ama...

• ödetmem ben kendim öderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence erkekler bu konuda daha anlayışlı olmalı. Birçoğu ödetmiyor ama hoş değil bence bu. Ben böyle durumlarda kendimi çok huzursuz hissediyorum , yerin dibine giresim geliyor. Hani alman usulü de hoş değil de bir sefer erkek bir sefer de kadın ödemeli. Hesabı mutlaka erkek ödemeli mantığına sahip kadınları da hiç anlamıyorum, çok rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • öde tabi sinir oluyorum hep erkekler elini cebine atıyo kızların cogu anca erkeklerin parasını yesin :)

0|0
    0|0
  • sen hesabı ödersen ödemesine ama yanındaki eger azda olsa nazikse o elin cebine gitmez bile kadın kadınlıgını hissetmek ister olması gerekende budur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...