Erkekler, bakıştığınız bir kıza neden teklif etmezsiniz?

arkadaşlar bakıştığınız gülüştüğünüz bir kızla neden konşmazsınız neden teklif etmezsiniz o kızında sizden hoşlandını biliyosnz

Güncellemeler:
arkadaşlar utangaç bir insan değil o böyle şeylerden çekinmez

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben kızın peşinden koşuyodum koştum koştum kızın canına tak etti heralde uzaktan el salladı bana ulan dedim acaba başkasınamı salladı sokkakta benden başka hiç kimse yoktu neyse yanlışlıkla salladı dedim kendimce bigünde durakta bekliyor yanından geçiyorum kız önümü kesti resmen

merhaba dedi ben kan ter içinde kaldım kafam öne düştü hemen acayip utandım merhaba dedim ama

hemen topukladım hoşlanıyodum ama gidip konuşmadım

erkeklerin hepsi aynı değildir tek ortak noktaları aynı cinsten olmaları kimi yüzsüz kimi çekingen kimi cesur kimi çıksam nolacak evlenmeyi düşünümüyorum neden çıkayım der kimide aha bir av daha buldum nasıl yesem acaba der bende bazen birinden hoşlandığım halde gidip konuşmak çok zor gelir red edilme korkusu çok ağır bastıtırır %100 kabul edeceğinden emin oluncada aklıma ilk gelen

olumsuz düşünceler olmuştur zaman ayırıcaksın nazını kaprisini çekeceksin sağa sola götüreceksin

para harcayacaksın hediye alacaksın aklıma bunlar gelir bazen

bi kızla çıkmıştım kızla bahariyede yürüyoruz abi kızın girmediği mağaza kalmamıştı ertesi gün aradı korktum buluşalımmı der diye telefonu açmadım bir kaç defa aradı açmadım sonra bidaha aramadı sağolsun ucuz yırtmıştım

0|0
    0|0
    • yok o utanp çekilmez gelir numara ister konşr utanmaz o konuda

Erkekler Ne Diyor 12

• kendine güvenemediğinden ağzı laf yapamadıgından kabul etmezse diye korktugundan vs

0|0
    0|0
    • ama daha önce bir kere istedi çok önceden

• hissettiklerini söyle ama çokta değil bal tutan parmağını yalar hesabı anladınmı ölüyorum yanıyorum deme hoşlandıgını ya da sempati duydugunu söyle

• hmmm anladm tamam

• bakıyonuz bakıyonuz gelip konuşmaya kalkınca atarlanıyonuz siz yapmasanız yanınızdaki çirkin arkadaşlarınız yapıyor ondan :D

0|0
    1|0
  • Bu kızların neye güldüğü ya da niye baktığı tartışılır. Genelde baktığın kişi, onun hakkında dalga geçtiğini de düşünebilir.

0|0
    0|0
    • hoşlandm için baktnı biliyo

• :) Sonucu söyle merakta bırakma :)

• tamam sölücem :D

• ha deyınce oluyomu sanıyosun

0|0
    0|0
  • Ben ederim

0|0
    0|0
  • ha işte ben bakarım gülümserim belkı ama gidipte dıyemem hiç tanımıyorsam tabıkı mesela alışveriş merkezivs yerde karşılaştık ya evli çıkarsa ya nişanlı abisi yakında ise vs

0|0
    0|0
    • çıktığım olmadını biliyo ama abm var onu bilio :D

• bence alakası yok bana bakan her kıza gittim teklif ettim 4 3 kabul etti öbürününde sevgilisi varmış bir tanesi ztn vurmuştu ilk teklif etigimde cicek alıp gidince kabul etti

0|0
    0|0
  • teklif ediyoruz sonra ben seni arkadaş ya da kardeş olarak görüyorum diyorsunuz, o ne olacak?

0|1
    0|0
  • utangaçlık başka ne olck biraz cesaret ver çocuga :P

0|0
    0|0
    • utangaç değil hiç çeknmez o konuda ya başka bişey olablr

• nereye bakcaz

0|0
    0|0
  • çünkü korkarız o kız bişey diyecek ve aramızdaki konuşma bitecek diye bu yüzden konuşmayla yetiniriz

0|0
    0|0
    • iyide bakıyo gülümsüyosa nie korkuosn hem önceden bikere istemişsin vermemş numarasını kız sonra pişman olmş olrk düşün

• yani gidip konuş aşkta gurur olmaz

• peki teşekkr ederm

• ben onun bana karsı ilgili olduğundan eminsem ona neden gideyim ki bana zaten açılacaktır :)

0|0
    0|0
    • bölemi düşünüyo ya ?

• ben kendi adıma konustum ben genelde boyle yaparım gelirse olur gelmese hiç uğrasmam sevgisinden olsem dahi gitmem

• anladm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...