Boyle bır kızla evlenır mıydınız?erkeklere soru

psıkolojısı bozuk senelerdır antıdepresan ıcen

unıversıte mezunu ama ıssız

165 boyunda 80 kılo oldugundan dolayı

sısman ve tıpı fazla ıyı degıl

ev ısını fazla bılmeyen

dogal davranan ıcınde kotuluk olmayan

ama hakkını arayamayan

laf soz etmeyı bılmeyen bır kızla evlenır mıydınız?

Nedenını de yazar mısınız?neden evlenırsınız? Neden evlenmezsınız?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Bi kezbanda olabilecek bütün özellikleri saymışsın nasıl evlenelim a.k..

1|2
    1|0
  • evlenirdim ama tabi daha öncesinde tanışmak konuşmak lazım. ben onun bu özelliklerini bilerek ufak bir tahminle kabul ediyorum bir de şu var o beni kabul edecek mi kafa yapılarimiz kişiliklerimiz uyacak mi.

boy kilo onemli degil kilo azaltılır/artar; boy da önemli değil onemli olan insanı olduğu gibi kabul etmek böyle sevmek.

antidepresan ilac kullanıyorum demişsin olur her insan farklıdır hepimizin başına gelebilir sorublar her zaman olacak ki Yaradan bizi böylece test etsin. Simdi kismse cikip da demesin '... yaşıma gelince' veya '... düzeye gelunce hayatımda hiç sorun olmayacak boylece bir hayat yasayacagim' boyle olmaz sorunlar her zaman olacak.

Önemli olan sorunları /sorunlarımızı birlikte çözebilecegimiz bir insan bulunsun

0|0
    0|0
  • bahsettiğin şeyler aslında çoğu insanın yaşadığı ama dışa vuramadığı şeyler.sen en azından bunu gizlemiyorsun.ev işleri vs. bunlar doğuştan olupta senin eksik kalşdığın birşey değilki aradığın eşi bulduğunda zaten çoğu şeyi kendin çözebilirsin.boy kilo bunlar sadece dış görünüşe önem veren arkadaşlar için geçerli.evlendiğin şahıs seni podyuma mı çıkaracak?adam gibi takacak koluna yürüyecek bunu yapamayacak adam zaten sana yaklaşmaz.bece sende çözülemeyecek hiç bir sorun yok kendini boşa üzüyorsun

1|0
    0|0
  • Hayır. Boyu kiloyu tipi geçtim, böyle bir kız ilişkide hiçbir yük üstlenmez.

Hem psikolojisi bozuk hem işsiz hem ev işi bilmiyor hem de pasif, suspus, hakkını bile arayamıyor... Evin bütün ekonomik yükü bana binecek, ev işleri de öyle, bunların üstüne bir de bozuk psikoloji ile ilgileneceğim. Çok yıpratıcı olurdu

1|1
    1|2
  • Evlenmemem için her şeyi yazmışsın.

1|1
    0|1
  • ya bu saydığın özelliklerden hiç biri evlenmemek için geçerli sebepler değil. ama evlenme kararı vermek için yeterli de değil.

1|0
    0|0
  • evlenmem evlenmem için bir sebebim yok iyi bir özelliği de yok kızın :D

0|2
    0|0
  • öylesini bu tut kolundan getir evlendim gitti tabi o beni kabul ederi bilemem sebebim " dogal davranan ıcınde kotuluk olmayan" maddelerineden

0|0
    0|0
  • atlara bir gönderme ::) topal kızın kör alıcısı olu derler hep yazıyorum herkese uygun birileri çıkar illaki ama çirkin olması felan çok sorun değil gözümü dışarsda bırakmasın yeter ama hem çirkin hem ev işi bilmez hem işsiz hem de ruh dengsi yerinde değilse :)) aceleci olmasın evlenmekte eksiklerini kapatmaya çalışsın

0|0
    0|0
    • evlenmezsek buldugumuz cocuk elden gıdecek

• ben bulmadım gorucu usulu olcak

• e hadi hayırlı olsun zayıfla biraz emi

• bır resım koysaydın hi fena olmazdı

0|0
    0|0
  • heleki kumral ve sarışınsa hic bişey olmaz kendi yi tut emin ol beynini kulanrak orda yazdıgın herşeyi atatabilirsin

0|0
    0|0
  • görünüş göreceli birşeydir ama aynı duyguları paylaştıgın biriyle evlenmemen mümkün değil artı neden zayıflamaya çalışmıyorsun böyle düşünmek yerine

0|0
    0|0
  • psikolojisi bozuksa evlenmem.birisiyle evlenmek için iki şartım var biri yanındayken mutlu olmam ikincisi de annelik sorumluluğunu taşıyabilecek biri olması.bunun haricinde tipi,çalışmaması falan pek önemli değil

0|0
    1|0
  • olur cünkü işsiz olması sorundeğil kaynalarım var geniş

tipi sorun değil kalbi temiz mi ve hiç bir şey bilmesin öğrenir hayattan mutlaka merak etme hayat ona iyi bir ders verir

0|0
    0|2
  • Kendini özetledin?

0|0
    0|0
  • Erkeğin kafasına atom bombası falan düşmüşse neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • kendine neden bu kadar haksızlık ediyorsun ki sen bence öyle değilsin :)

0|0
    0|0
  • evlenmem gibi. bana uymuyor . ama bahsettiğin kızlan da evlenecek biri elbet çıkar :))))

0|0
    0|0
  • Evlenmem karakteri güçlü ev hanımı olabilicek bir kızla hayatımı birleştirmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • ben evlenirdim

0|0
    0|0
  • güzelse neden olmasın

0|0
    0|0
  • esmermisin:?

0|0
    0|0
    • kumral

• boyun güzel sadece biraz kilo versen iyi oda sagllık için gerisi boş bence

• su ana kadar zayıp bakımlı ama cirkin bir kız gormedim

0|0
    0|0
  • kendine bakmayı bilmiyorsan baskasından sana bakamsını bekleme.

neden kilo vermiyorsun

0|0
    0|0
    • ıctıgım antıdepresanlar kılo yaptı ve veremıyorum tatlıya cok duskunum:(

• ıradelı degılım kılo vermek cok zor

• o zaman üzülmeye devam et.

• Seversem nie evlenmeyeyım ? kiloymuş boymuş faso fiso :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğenip evlenen çıkar.

0|0
    0|0
  • 55 kiloya düş kendine iyi bak bakımlı ol bir işe gir bu avm lerde ya da hastanede hosteslikte olabilir paranı kazan sana hayır dicek erkek yoktur :)

0|0
    0|1
    • kılo veremıyorum sorunumuz o

• O zaman birsürü kilolu ama güzel kız var kendine bak makyaj yap saçına bakım yap giyimin güzel olsun emin ol kendileri gelicek sana :)

• kendini sevmeyi öğrendiğinde bunların hepsinin üstesinden gelebilirsin

ilaçlara bağlanmaktan da vazgeçin artık

0|0
    0|0
  • kiloya 55 e düşürürsen ruh ikizim falan olmalısın :D

0|0
    0|0
    • kılo veremıuorum sorun orda

Yükleniyor...