Galatasaray sezon sonunda kimleri transfer edebilir?

Arkadaşlar sızce Galatasaray sezon sonunda kımlerı kadrosuna katabılır ve dıyelımkı buyuk ıhtımalle bırıncı bıtırecek ve 25 Mılyon Euro para kazanıcak sızce o parayla kımelrı transfer eder ve sıze Fatıh Terımın sozlesmesını uzatırlarmı? Yoksa başka bır teknık dırektor mu gelecek?

Bence Transferlerde

Gitmesini istedim oyuncular

Servet

Aydin

Hakan Balta

Aykut Erçetın

Mılan Baros

Gelmesını ıstedım oyuncular

Fabıo Aurelıo

Cambıasso

Amrabat

Kader Keıta

Luca Tonı

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray bir sol bek bir sağ bek bir kanat birde forvet almalı sezon sonunda. Sabrinin gitmesini istememişsin sebebini merak ediyorum . Baros da bence Türkiyede ki en iyi yabancı forvet . Sowun ne yapacağını bilmediğim için söylüyorum . Gelmesini istediğin adamların hiç biri iş yapmaz . Cambiasso ya da gerek yok Melo yu elde tutun Türkiyenin en iyi orta saha göbeğine sahipsiniz zaten. Stoch ayarında bir kanat , Niang ayarında bir forvet , en az maç içinde 4-5 orta yapabilecek defansif yönü kuvvetli iki bek avrupa da iş yaptırır Gs ye . Bu arada puan farkı biraz açıldı ama Gs nin son 3-4 haftaki performansı hiç iyi değil bunu söylemeliyim . Bu arada Fenerbahçeliyim yeterince objektif olmaya çalıştım .

0|1
    0|0
    • sabrı gerçek galatasaraylı onun ıçın, baroş ıse dısıplınsız olduğu ıçın takımda gormek ıstemem.

• Fatih Terim o konunun ustası ya göstersin madem imparatorluğunu . Disiplin hocanın işidir. Kazımı'ı da kazanacaktı güya. Barosun yeteneklerine kimse laf söyleyemez. Doğru kişilerin eline geçerse Balotelli bile adam olur. Kimse Fatih Terime mental anlamda en iyi hoca demesin bence bu sene ki sınavı hiç iyi geçmedi. Bu arada Selçukta gerçek Fenerli ama hizmeti bir zahmet trübünden yapsın .

• Bence terimi gönderirler... Çünkü fatih terim galatasaray için bir kurtarıcı sadece.

Transferlere gelince...

Bir ronaldinho kesin olur :D

0|1
    0|0
  • İlk önce melonun bonservisini almalı

forvet hattı için drogba mükemmel olur

o olmazsa baros ve elmander mükemmel bir çift olur

ronaldınho için bastırabiliriz

amrabat süper bir transfer olur

ama ilk önce sağ ve sol bek almak gerekir

0|1
    0|0
  • gitmesi gerekenlerden Milan Baros en başda olmalı..

Gelenlerden ise Kader Keita ve Cambiasso

0|1
    0|0
  • Gelecek sene İstanbul'da olup da GS li olup da kombine almayan FeneVli olsun.

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum ama balta kalsın

0|1
    0|0
  • genç yetenekleri bulsun alsın

0|1
    0|0
  • Bence marco Aurelıo.

0|1
    0|0
  • bunların hepsi iyi olur