Yine tedbirsiz bir deprem, 21 Mayıs kıyamet günü mü?

Korkulan oldu yine tedbirsiz bir deprem, 21 Mayıs kıyamet günü mü?

Bugün gazetelere birinci sayfadan giriş yapan incilde 21 mayısın kıyamet günü olcağına dair haberler ve az önce bilmem yaşadınız mı deprem oldu..

Yine herkes sokakta ve yine herkes tedbirsiz ve yine haberlerle deprem ilişkilendiriliyor..

Güncellemeler:
bilgilendirme : 77 Km Fay Kırıklığı 5 Saat Sonra Tekrar Deprem Olma İhtimali Var Mutlaka Ailenizden Biri Ayakta Dursun Bilgiler CNN'dendir.Kütahya da olan depremin fay hattının kırılma noktası bursa ve yalovadan geçiyormuş. bu depremin öncü olduğu söyleniyor ve bu gecenin dışarıda veya güvenli yerlerde geçirilmesi tavsiye ediliyor..(cnn nin sayfasının haberidir)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• HZ ALLAH S.A.V insanlığa 4 kutsal kitap gönderdi bunların 3 u kur'anı kerim harici insanlar tarafından oynandı tekrar insanlar tarafından yazıldı ama kur'anı kerim kendi kendini koruyor buna bakılacak olursa incilde 4 çeşide ayrılıyor diye biliyorum bir defa değil birden fazla yazılıp ve çizildi insan tarafından ben şahsen incilde yazana inanmıyorum bizi kur'anı kerimde yazması etkileye bilirr saygılarr vede kıyamet günü cuma günü öğle namazı ve akşamnamazı arasında ve de güneşte batıdan doğacak doğudan batacak vede kıyamet alametleri gerçekleşmediğine göre şimdilik korkulacak bir şey yok ölmekten bu kadar çok korkunuz ne anlamadım PANİK

0|0
    1|0
  • japonyada 9 şiddetinde deprem oldu. o kıyamet değilse, bu 6'lık sallantı, kıyametin k'sı bile olamaz... hem o kadar da şiddetli ve uzun süreli olmadı. hafif salladı ve kısa sürdü, koltuktan kalkmaya bile üşendim...

0|0
    1|0
  • evet 21 mayısa herkes kafası güzel girsin :)) mümkün olduğunca herkes alkoünü eksik etmesin. Deprem çantasında alkolünü eksik etmesin :))

1|0
    0|0
    • tamam anladımkı bu sıtede herkes cehennemı ıstıyor gorusuruz ahırette:)ama ıçıpte cehenneme gıdersem senın ustune atarım suçu:)

• e dünyada her an depremler oluyor bugüne özel bir olay değil yani, onu geçtim dünyanın merkezi kütahya mı ki haberle ilişkilendirilsin ?

not: geçmiş olsun tüm depremzedelere.

0|1
    1|0
    • geleceği kul bilemez ki tartışmak boş her zaman dünyanın her yerinde depremler oluyor zaten.

• Bu Asırlarda Kıyametin Kopacağı Müjdelendi Diye Biliyorum .d.d Evinde Her İhtimale Karşı Alkol Bulundur .d Cehennemde Bulaşalım Baby .d

0|0
    1|0
    • merak etme cehennemde kazanına bır odun atarım:)

• Karşılıklı bir şömüne karşısında şarapları yudumlarız gibi birşey oldu :D Atarsın atarsın .d

• Kıyametmi yok artık. Biz milletçe herşeyi abartıyoruz. Japonyada bu büyüklükte deprem olsaydı tek tepki çocukların eğlenmesi olurdu heralde. Alt tarafı bir doğa olayı çok abartılıyor çok..

0|0
    1|0
  • Korkma birşey olmaz :)

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbuldayım . İzmir ankara ve bılumum her yerde hıssedılen deprem bızım evın bır bölumunde olanlar tarafından hıssedılmedı : ))

Iyı sallandık :)

Korktum ama sokaga cıkmadım .)

Elımızden gelen evlerımızı saglamlaştırmak veya daha guvenılır evlere taşınmak. En azından bu nu yapabılırz.. Deprem öldurmez bına öldurur lafına da katılıyorum.. Ama dogal affet bu evınız saglam olabılır fakat dısarıdayken olabılır bu deprem .. bır yerde şans kıskmet..

devletın ve vatandaşların elındengelenı yapmasıda şart tabı ..

göçuk altında hıcbır yakınlarımın kalması dusuncesı bıle korkutur benı :(

0|0
    1|0
    • evet ya bu ufacık depremde kımseye telefonla ulasamadık japonya yerınden oynadı adamların telefon bıle cekıyodu

• yenımı anldın:)

• insanın çaresiz olması ne kadar kötü.. Endişelenmeden yaşamak ımkansız..

Allah korusun herkesı ..

Elımıdenden gelenı yapmak zorundayız tabıkı ama nereye kadar:(

• kıyamet gelesede kopsakkkkk :d:d:d:d:d:

0|0
    1|0
Yükleniyor...