Burnu sürtsün, adam olup hatasını anlasın, kıymetimi bilsin ısıtıyorum. Ne yapmalıyım?

sevglimle ayrıldıkk ve ayrıldım diye hayatımda baskası varmıs acıklmasını yapıyorum yok yalancıymışım ben vs küfürler hakaretlerin biri bin para saymadıgı demediği kalmadı sonra benle oynadın sen diye tehdit ediyor beni cevap versem aynı cevap vermesem gene aynı napıyım nolur yardım edin seviyorum işte elimde değil ben burnu sürtsün adam olup hatasını anlasın kıymetimi bilsin isitiyorum napmam gerektiğini söyleyin baska bişey değil !

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• git öl kendini de kurtar bizi de

ağır kezban detected

0|1
    1|0
  • küfür edebilecek seviyeye geldiyse daha da adam olmaz.boşuna kendini de kandırma hem daha yaşın kaç?sana sahip değilken böyle davranıyorsa evlendiğinde işin daha da zor olur.hayat senin ama yol yakınken uzaklaşmaya bak.daha çoook aşık olursunuz

0|0
    0|0
  • zaman her şeyin ilacıdır

0|0
    0|0
  • ayrılık acısıyla böyle düşüncelere kapılma güzelim daha yaşın genç benim gibi yalnız kalma yeter

0|0
    0|0
  • bırak onu erkek kalmamış bir sürü yakışıklı erkek var başka erkekler var onlarla cık ya da kıskandır

0|0
    0|0
  • Ahhh yavrum benim ağlattın şimdi :((((((((((((((((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ölme mi dedik.

0|0
    0|0
  • Hic bir sekilde konusma hatasini anlar mutlaka a sana kufur hakaret eden bir adama okir boyu nasil katlanican

0|0
    0|0
  • Erkeğin adamlığı ayrılınca ortaya çıkar.Kurtulmuşsun.

0|0
    0|0
  • Sana olan güvenı bıtmıs ne yapsan bos bırde ısın ıcıne hakaret ve küfür gırınce tamamen onu hayatından sılmen senın ıcın ıyı olucak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...