Kapat

Birine aşık oldunuzda ya da ondan hoşlandınızda gidip konuşurmusunuz ?

birinden hoşlandınız ya da aşık oldunuz gidip konuşurmusunuz yoksa öyle uzaktan bakarmısınız ? hatta durumu biraz daha zorlaştıralım bu kişi ile hiç bir konuşmuşlunuz yok onun sizin varlınızdan haberi bile yok böyle bir durumda naparsınız lütfen dürüst olunn :)))

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Kıza bağlı. Açıldığımda utanacak bir tipse hareketlerimle(özellikle bakışlarımla) belli ederim. Ancak onu utandırmayacaksam direk açılırım. 5 dakika sonra yaşayacağımız garantisinin olmadığı bir hayatta neyi bekliceksin.

0|0
    0|0
  • Direk gider söylerim zaten varlığımdan haberdar değilse birşey kaybetmem :)

1|0
    0|0
  • çevremdekilerin benden varlığı olur da. Ben çok zor açılan biriyim dorusu. Yani rededilmekten çok korkarım, hele ulu orta. :)

0|0
    0|0
  • önce hoşlandığım kişi hakkında bilgi toplarım(evlimi , sevgilisi var mıbekarmı) edindiğim bilgiler ışığında kızın yanına gider o an gönlümden geçen kelimeleri söylerim.Çünkü daha önceden çalışılan şeyler o esnada unutuluyor.Artık gerisi şans...

0|0
    0|0
  • -Sevgilisi yoksa

-Son ayrılıgının üzerinden uzun zaman geçtiyse

Evet konuşurum :)

Ben ona farkettiririm kendimi bir şekilde :)

cut.

0|0
    0|0
  • evet aşık oldum ama bir erkek olarak gidip konuşmaktan korktum. beni terslemesindden korktum. bence mantıksız olacak ama uzaktan izlemek onun mutluluğunu uzaktan paylaşmak daha güzel sanırım

0|0
    0|0
  • canım çıktı ama sonunda konuştumm

0|0
    0|0
  • en kötü durumda bu konuşsam mı konuşmasam mı konuşursan ya kabul etmezse konuşmazsan ya başkasını kabul ederse ikiside zor bir durum ama en iyisi uygun bir zamanda konuşmak

0|0
    0|0
  • aşık olmamda hoşuma gittiyse gider konuşurum başka türlüde olmuyor zaten...konuşmamda kısa süre çünkü tek bir soru sorarım..

0|0
    0|0
  • Çok etkilenmişsem, takip eder işini öğrenirim. Umuma açık bir yer de çalışıyorsa, müşteri gibi gider işe koyulurum.

0|0
    0|0
  • 5 senedir bekliyorum daha söyleyemedim. En sonunda biri gelip alıcak onu bana da ohh olacak sana neyse söylemeyeyim bana da o düşecek işte :)

0|0
    0|0
  • Utangaç ve çekingensen sittin sene açılamazsın ha acıgım dobra dobrayım dıyorsan gıdıp konusursun sonunda ne olucaksa.

0|0
    0|0
  • Öyle uzaktan bakarım. Tanısam da öyle uzaktan bakarım.

0|0
    0|0
  • malesef konuşamam

0|0
    0|0
  • cok hoslanmıssan gıder tanısırım...

ama gercekten olaganustu derecede etkılenmem lazım

0|0
    0|0
  • cesaret tamamen.

0|0
    0|0
  • anlık birşey gidip konuşma cesareti gelirse konuşurum yoksa sadece bakarız öyle :)

0|0
    0|0
  • ben konusamiyorum oyle kaliyor kiz bana bakiyor ben ona :D

0|0
    0|0
  • ben artık gidip konuşmuyorum bıktım reddedilmekten

0|0
    0|0
  • hayır hareketlerini takip ederim iyice emin olduktan sonra

0|0
    0|0
  • konusurdum ama hata tabiki, normalde onun benle konusması gerekir

0|0
    0|0
    • hayırlısı olsun o zaman.

• ya aslında dünya tek kız üzerine kurulmamıs nihayetinde baska kızlarda var. oda aslında olsa çok kısa sürecek ben genelde oyleyim fazla uzun sürmüyor belli bir an sonra insan yılıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• tanışmaya çalışırım önce sonra zamanla ilgisini filan çekmeyi denerim sanırım

gidip lak diye söylemem söylenmez de zaten

0|0
    0|0
  • yok, onlar gelir zaten :)

0|1
    0|0
  • ben konuşmayı düşünmekteyim :D biri bu gidişe bir son vermeli ama canım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...