Erkeğin mi Daha Çok Acır Kadının mı?

Erkeğin mi bel altına vurulursa daha çok canı yanar yoksa kadının mı? Hangisi daha çok acır sizce? Tabi ki erkek kadının, kadın da erkeğin acısını bilemez ama en azından tahminlerinizi alıyım ya da tıbbi bilgisi olan varsa kanıtlarla fikrini söylesin. Herkese +1

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin 2. canı bel altında olduğu için erkeklerin daha çok acır

1|1
    0|0
    • kadınlarda aynı hassaslık yok mu yani?

• çok teknik bir yorum oldu ama sanırım en doğru yaklaşım bu oldu. çok teşekkürler, bir nebze de olsa merakımı giderecek cevap geldi.

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Cokmu düşündun bu soruyu haci :D hiv bir bilgim yok ama.ikiside acir ikiside can sonucta :D

0|1
    0|0
    • evet çok düşündüm tabi :D biz nerdeyse ağlayacak gibi oluyoruz acaba kızların da canı o kadar yanıyo mu yoksa biz mi çok nariniz diye düşünüyorum ne zamandır :D

• Temel reis ha :D

• yok be ondan değil ben okuduğum ve yaşadığım şehirlerde bu işin hocalığını yapıyorum :D artık arkadaşlarıma yardımım dokunsun diye ücretsiz eğitim veriyorum ama yine de hala kondisyonluyum :D bağışıklık kazandığım için oraya attığın tekmeler bile acıtmaz canımı :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkeğe tabiki. Çünkü kadın çocukluğundan beri bu tür entrikaları biliyoedur. Erkeklerde istisna pis, karaktersizler olabilir. Ama konuya, zamana ve mekana göre değişir. 40 yıllık evli çiftten bitisi diğerini dostlarının yanında bu duruma sokarsa cinsiyet farketmeksizin koyar. Ama karakter mühim tabi.

0|1
    0|0
    • yorumun güzel fakat ben fiziksel acıdan bahsetmiştim hocam.

• Haaa :) Tabikide erkek :) Hahaha öldüm ya ben ne anlamışım :) :) :)

• Sen şu can yerlerinden bahsediyorsun bel altında ki yer. Arkadaşlarla top oynarken topa vuracakken yanlışlıkla orama abandı bir an gidip geldim. Dünyam tersine dönmüştü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...