Sevgililer küstüğünde neden hep erkek arar?

sevgilimle küstüğümüzde hep ben arıyorum barışsın diye acaba ben tek mi öleyim yoksa gerçektende kızların bu yönde inadı var mı ...

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hep erkek değil kızda kaybetmekten korkarsa o da arar.

0|1
    0|0
  • nazlı yaratıklarız da ondan:)

0|1
    0|0
    • evt ama o kdrda naz yapmayın biraz erkeğide düşünün :) yapmayın demiyorum yapın ama keçi inadına dönüşmesin :))))

• bilmem artık karşında ki kişinin karakterine bağlı eğer benim gibi inat ise ve kızdırdıysan ahh yandın geri adım da atmaz ilk aadım da atmaz

• aynen öyle biri offffff inatçı varyaa bir kızdımı inadından geçilmiyor :) ama o kdr inat yapma yoksa sevdiğini kaybedersin :(

• emin ol sen aramazsan o seni aramaya başlıycaktır bizde öyle oldu o aramamaya başladı ben peşinden koştum

0|0
    0|0
    • :) hahah iyi bende bir kere kızdırdı aramadım o aradı yani demek istediğim çok inatçısınız ...

• kavgayi cikaran da cogunlukla siz oluyorsunuz da ondan :)

1|1
    0|0
  • Kız nazı ıste.

0|1
    0|0
    • naz değil bizimkisi keçi inadı geçen 2 gün yalvardım affetsin diye .. arkadaşlarla toplandık konuşamadım onlar diye 2 gün naz mı yapılır :(

• :))

• mecburdur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek sucluda olsa haklida olsa karsidaki bayandir diye arar ozur diler ama kadin kismi salak totosu kalkik erkegine deger vermez aslinda bunu bu olaydan anlayaniliriz erkek kaybetmek istemez onlarin umrinda degil cok gururlulsr bu gururlari yuzunfen kaybediyorlar hep kopek muamelesi yapcan ki bunlara akillari basina gelsin..bosuna dememisler a.i olanin dini imani olmaz diyekadin kismi cok bencil..gebersin lan hepsi..

0|0
    0|0
    • sen ne çekmişsin bee :) ne bu düşmanlık kim kızdırmışsa kardeşimi gerçektende kızdırmış yani :)

• Bak dedigime gelirsin birgun..bu lafimida unutma "benim dusuncmin hicmi onemi yok" bu hepsi kullanir..

• :) bakalım hayat karşımıza ne çıkar bilemeyiz

Yükleniyor...