Yemek aliskanligimi degistirmeden sadece yuruyerek zayiflarmiyim

?

bircok kez diet denedim ama yemeyi cok sevdigimden ve dayanamadigimdan hep basarisiz oldum, pazartesi bir kursa basliyorum pazartesiden cumaya kadar ve otobuslede gidebilirim ama ben biraz spor olsun belki birazda zayiflarim umuduyla sabah aksam yurumeye karar verdim, bugun denedim tam 35 dakika suruyor yani gunde 1saat 10 dakika.. sizce 4 haftada ise yararmi? biraz zayiflarmiyim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel vücud istiyorsan meşakkatli olan yolu tercih edeceksin.

Basit kardiyo (Koşu jimlastik vs.) ile 10-20 yılda sonuç alırsın spor üzerine bir mesleğin yoksa

Haftada en az 4 saat Yüksek gerilimli ağırlık çalışması şart.

link

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bak kilo vermenin bir yolu ne biliyor musun?

her ay hasta ol. grip ol o zaman 3-4 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum: Hayır! İstersen yediklerinin kakorisini ölç ve bir spor salonunda yürüdüğün sürede yakacağın kalorisini ölç ve anlana. Spor yapacaksan yorucu bir spor yapman lazım. Hızlı tempoda 20 dk ip atla, 15 dk yüz, 15 dk koş, 5 şınav , 5 de mekik çek. Çok ciddi faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • Hayır, yürüyüş pek yaramaz. Kalbin hızlı hızlı atması lazım yanni vücudun harketlenmesi. Hızlı yürümek olabilir.

Et ve hayvansal ürünleri bırakmak işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • tabi spor yaparken zayıflarsın ama senin diyet işi yanlış gidiyor ben sana diyim yok bugan diyeti falan abuk sabuk şeyler var bence diyet yapmak yerine sağlıklı beslenmeyi amaçla bunun için bir diyetisyenden yardım alabilirsin üniversite hastanelerinde sigorta karşılıyor

0|0
    0|0
  • evet spora filan gidersende olur

0|0
    0|0
  • zayıflarsın anasını satım:D

0|0
    0|0
  • ex kullan :):) 2 haftada 10 kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3