Erkeğin zayıf yönlerini kullanmak işe yarar mı?

Her insanın bir zayıf yönü vardır mutlaka.. Hayatında eksik gördüğü büşeyi ona vermemiz veya o şansı yaratmamız o insanı uzun vadeli kazanmak için şans oluşturur mu?

Adamın hayatımda olmasını istiyorum, ancak gurur yapıp açık bir şekilde ne istediğimi dile getiremiyorum. Ve aramızdaki ilişki zaten saçma bir boyuttayken daha berbat bir hal almaya başladı. Zayıf noktalarını biliyorum, ne aradığını ne istediğinide biliyorum. Ama onu bu şekilde avuca almak uzun vadeli olur mu yoksa olmazmı bilemedim.

Bir erkek gözüyle fikrinizi söyleseniz, ya da deneyip başarılı/başarısız olmuş bayanarkadaşlar varsa hani tecrübelerini paylaşsalar, durduk yere kendimi yakmasam..

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler görsel öğelere önem verir.En baştan sen sempatik geliyorsan en azından ona yapacağın strateji işe yarar.Eğer senle hiç ilgilenmiyorsa istersen helikopter indir tepeden yine de bakmaz sana

1|0
    0|0
    • İlgilendiğini düşünüyorum. Burda olduğu her gece yemeğe çıkıyoruz. Bana oldukça nazik davranıp gelip beni alıyor evime bırakıyor. Çok özel yerler seçip gerçekten eğlenceğim şeyleri yapıyoruz birlikte. Bana hediyeler alıp ihtiyaç duyduğum zamanlarda yanımda oluyor. Herşey muhteşem ama.. Sorun büyük.. İlişkimizin bir adı yok.

• Tamamda arkadaş olarak eklemek için ismi bilmem lazım arkadaşlık teklifinde bir sürü insan var, ayırt edemiycem

• WhileTrue

Erkekler Ne Diyor 21

• Gözler anlatır, sözler az kalır ;) Oradan anlayacaksın. İstediklerini vermen değil, istediklerini onunla birlikte elde etmeye çalışmak, o elde etmek için uğraşırken ona destek olman önemli. Yada öyle görünmen. Durum böyle olunca senle ya da sensiz ömür boyu onun aklında ve kalbinde bir yerlerin olacaktır. Ama doat, ama eş, ama eski sevgili. Ya da kaçırdığına üzüldüğü birisi.

2|0
    0|0
  • şimdi o zayıf noktaların ne olduğuna bağlı kendi adıma konuşuyorum eğer benim canımı yakacak veya beni zora düşürücek bir zayıf noktam ise ve bunu ona güvenip söylediysem o zayıf noktamı kullandığı an ondan nefret etmeye başlarım ha ama o zayıf noktadan kasıt çok istediğim yapmak veya almak istediğim gibisinden birşeyse sevinirim ama kastettiğin zayıf nokta nasıl bişey bilmem kendimce zayıf saydığım bir noktamı söyliyim kızların ağlamasına dayanamam bunun gibi bir zayıf noktayı kastediyorsan zaten o an benim zayıf noktamı kullanıyor diye düşünemem bile :)

0|0
    0|0
  • bu dünyada eden bulur bunu unutma bir bayanın gurunu inciltmek nasılsa erkekte öyledir

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin yanına gidip "selam yakışıklı" diyeceksin yanağından makas alıcaksın.yüzde 98 işe yarar.geri kalan yüzde 2lik kısım da aşırı dindar oluyor.sana o. derler.kusura bakma.

0|0
    1|0
    • Evet türk erkeklerinin sorunu bu zaten .. Biz açık yakalayıp karşımızdakini kazanma derdindeyken siz açık yakalayıp o. demenin derdindesiniz

• benim asla açık yakalayıp da ona karşı kötü şeyler diyeyim diye bir derdim yok ve buna inan ki sizlerin hoşlandığı kişiyi kazanması daha kolay.sizin de haklı olduğunuz yan var ama erkeklerin hepsi o dertte değil.

• kadınlığını kesinlikle kullanma da ne yaparsan yap !

1|1
    0|0
  • Tabiki yarar ama hobilerini kullan fobileri ters tepebilir.

1|0
    0|0
  • yaramaz amk kezban kafanı bunlarla bozacağına nasıl mutlu edrim acaba kırmızı sütyenle onu cezbedebilir miyim diye düşün...:pppp anca ufacık tefecik bastı bacakalrınızla şeytanlık düşünün..

0|0
    1|0
  • Erkeğin parası yoksa hiçbir ise yaramaz.

0|0
    1|0
  • gel benim zayif yonlerimi kullanda gor bakalim

0|0
    1|0
  • Adam sana bağlanmamışsa sen neden çaba gösteriyorsun ?

0|0
    0|0
  • Şimdi ben o erkeğin yerine olsam eksilerim üzerinden beni kazanmaya çalışan birisini asla kale almam. İlişkileri bile stratejileştirip satranç tahtasına dönüştüren biri bana pek samimi gelmez.

0|0
    0|0
  • eger adamın amacı senle uzun vadelı bır seyler dusunmek deılse; senın bahsettıgın o seyi verır vermez senı terkedecektir ztn..

oncelıkle onun amacını ıyı anlamalısın

0|0
    0|0
    • Onu nasıl anlıycam işte.. Onun cevabını bulamıyorum..

• 6 yaş var arada çok bir fark yok.. Ay gözleri demeyin ama bana ya :) iş arkadaşlarımda çok darklı baktığını söylüyor onun iş arkadaşlarıda :/

• senı sevdıgıne ınanıyorsan bu ıse kalkıs derım...cunku bellı kı sen onu sevıyorsun

son bırsey daha...onun dedıklerını yaqpabılecek mısın pekı? seyahatlerden bahsedıyorum yanı...cunku ben o kadar gexemem dıosan o yurt dısındayken aklına olur olmaz duusnceler gelecektır... mutsuz olabılırsın sonra

• zayıf yönü sensen bunu kullanabilirsin

yok başka şeylerse bu çirkince olur şahsen ben istemem

0|0
    0|0
  • Zayıf yönüm bel gamzelerimdir öpülünce yelkenleri suya indiriyorum..

0|0
    0|0
  • tuzak mı kurayım diyorsun ,

0|0
    0|0
  • Benim soruma attığın cevaptaki adamsa eğer uzun süreli bir ilişki olmayacağı kesin bayan.

0|0
    0|0
  • erkeklerin zayıf yönleri yoktur...kızlar öyle sanar..

0|0
    0|0
    • İnsanın kendi bile inanmadığı bişeyi dile getirmeside böyle olsa gerek

• dile getirilen birşey yok ama yazılan şeye inanmamak sizin elinizde...pekte umrumda değil öyle sanabilirsiniz...

• pek uzun vadeli olmaz cinselliği kastediyorsan

0|0
    0|0
    • Oda var tabiki.. Cinsellikle bir erkeği tutamam biliyorum fakat onunda ilişkide en önemli faktörlerden biri olduğu gerçek..

• şunu bir açıklamalı yazsana yani ne gibi bir zayıf yönleri bunu nasıl kullanmayı amaçlıyorsun

0|0
    0|0
    • Mutsuz ve fazlasıyla ilgiye alakaya muhtaç durumda. Bigün sadece ellerimle ona kek börek yapıp götürdüm diye şakasına benimle evlenirmisin dedi. Adamlar kadından ilgi görmeye alışık değil, eve gelen misafire dahi erkeğin hizmet ettiği bir toplumda olduklarından en ufak birşey bile dikkatlerini çekiyor. Artı cinsellik yönünden neler bekleyebileceğini az çok biliyor insan. Ama bunlar ilişkiyi daha farklı bir boyutamı taşır bize şansmı verir bilemiyorum

• evet ilgi gösterirsen bir erkeği elinde tutabilirsin

• İlişkinin cilveleri :)

0|0
    0|0
  • Erkegin tek zayıf yönü var o da önünde cıplak bir kızı görüp birlikte olmak istemeyen yoktur.

Acıkcası bir erkegi fizigiyle , yataga atarak elde edenler sadece sevişmeye güvenir. yoksa kalbiyle zor

cogu erkegin işi zor. cünkü kadın gibi fizigi kullanmıyoruz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu anladığında fena ödetebilir.

0|0
    0|0
  • Cinsellik anlamında demiyorum. Diğer zayıflıkları işe yarar ama bunu anlarsa kötü olur. Aslına bakarsan biz kızlar buları her zaman kullanıyoruz ufak ufakta olsa mesela sevdiği kişinin ağlamasına ya da canının acısına dayanamayan erkek vardır bizde bazen ajitasyonlar yaparız ama yapmacık olursa olmaz. Ama zayıf nokta kullanmam daha büyükleri de vardır dediğim gibi belli edilmezse yapılır bu iki kişiyi bağlarda

0|0
    0|0
    • Zaten şöyle yukarı bakınca herkes olayı neden cinselliğe vurmuş, her erkeğinzayıf noktası bumu anlamadım

• ya insanların fikri neyse zikri odur canım ondan dolayı :) açıkçası benim aklıma gelmedi yorumları okuyunca gördüm :D sen benim dediğimi anladın :)

• boşver uğraşma derim.

0|0
    0|0
  • oturup ağlama sonunda niye böle yaptım diye

0|0
    0|0
  • Bu biraz santaja girmez mi? Zaaflarini kullanmak

0|0
    0|0
    • Hayır hayır adamı zayıf yönleriyle tehdit edicem demek istemedim :) sadece onun için önemli ve çok değer verdiği istediği birşeylere ulaşması konusunda basamak oluşturcam. Belkide kendimi yanlış ifade ettim

• Hmm bak bu guzel.kastettigin gercekten buysa sana yaklasimi daha farkli olacakr diye dusunuyorum olumlu yonde :)

• İnşallahhhhh :))) amanın çekilin şuan ağzım kulaklarımda

• Ben çok kısa sürede farketmiştim zayıf noktalarından en önemlisini. Aşırı ilgi alaka şefkat bekliyordu. Bunu ona karşı kullanmaya başlamıştım hiç farketmeden. Sonuç 1 ay bile geçmeden körkütük aşık olmuştu bana.

0|0
    0|0
    • Bunu yazmak içinde insanın kendini gizlemesi hayret verici tabi

• sonuçta bir insanın zaafını kullandım. Ulu orta deşifre etmeye gerek yok kendimi. De buna neden takıldın anlayamadım?

• Yok takılmadım :) niye takılıyım merak ettim sordum sadece

Yükleniyor...