Kapat

Erkeğin birini kadına aşırı şiddet uygularken görseniz ne yapardınız?

arkadslar yanınızda herhangı bır dukkanda yada sokakta erkeyın bırı kadına asırı sıddet uygularken gorsenız ne yapardınız... ? icinizden gelenı yazın lutfen..

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• bende kadınım olaya müdahele etmeye calıssamda cok karlı cıkabileceğimizi sanmıyorum ama o kadının birdaha aynı seyi yutmaması iicn resmen baskı uygularım.

2 sene önce oturduğum evde genc bir cift oturuyordu cokta severdm hatunu hergün bendeydi

kendisi 22 kocası 25 yasındaydı ozamanlar..

hafatda bir vururdu kıza ev arkadasımla oturuyordum susuyorduk biz en sonunda bir aksam evde cam cerceve vitrin ne varsa indi polisi aradık ama o gelene kadar inip kapıyı calmaya basladık adam kapıyı actı elleri kanlı! delirdik ama öldürdü kızı dedik.. polis geldi hic unutmuyorum ya kızı biz eve aldık polis

'kocan o kızım gitcek yerin yoksa sikayetci olma ' dedi! ama kızın ağzı burnu yarılmıstı..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• bi şekilde müdahale etmek isterdim

0|1
    0|0
  • Sokakta görürsem öyle mal mal izlemem müdahale ederim en azından ayırmaya çalışırım ,oturduğum binada böyle bir şey olursa kapıya dayanarım poliside ayırırım.

0|0
    0|0
  • koşar adamın sırtına atlardım gözünü kapatır kulağını ısırarak koraptırdım

0|1
    0|0
  • Geçen arabada giderken adamın eşini nasıl dürttüğünü gördüm.Şok geçirdim.Bide baktığımı gördü:S

Arabada olmasam ve şiddeti ağırsa araya girmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • bir adet odun parçası bulup adamın arkasından daaaan. ama oduna odun fayda eder mi bilmem.

0|0
    0|0
  • Adama polisi arıyorum şimdi der,çevredeki erkeklerden

müdahale etmesini isterim.Gücüm yetse ağzına çarparak

dişlerini dökerim.

0|0
    0|0
  • polis çağırmam için aşırı şiddet olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Polisi ararım.

0|0
    0|0
  • görmedim duymadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bi süre donup kalırım heralde.

0|0
    0|0
  • Polisi ararım kız başıma gucum yetmez diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • bir şey yapmam benim sorunum değil.

0|0
    1|1
  • kadını çekerim adamın karşısından. izleyenler varsa onlara küfrederim. fırsat bulursam adama sağlam bi tekme atarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ümraniyede çarşıda geziyoruz adam kadını ümraniyenin merkezinde dövüyor, kadın tükürüyor, insanlar izliyor, adam sacından tutup sürüyor, insanlar gene izliyor,

0|0
    0|0
  • Adamı önce uyarırım .. büyük ihtimalle sen ne karışıyorsun der ... sonra ben onu döverim ... kadın da araya girer aaa ne diye karışıyorsun sen döverde sever de derse bu sefer adamdan özür diler devam kardeşim der .. çekirdek alır izlerim ... bu manyaklığa çokkkkkk şahit oldum ben ...

0|1
    0|0
  • içimden geleni yazarsam hemen silinir

0|0
    0|0
  • adamla bilek bileğe verir, beraber döveriz.

0|0
    0|0
  • İçimden gelen kafayı çakıp olduğu yere s*çırtmak onu. Ama işler öyle yürümüyor..

0|1
    0|0
    • yes adamım budur işte +1000

• ya bırak senıngıbı kac kısı vardı orda korkudan ustune ettı

• İçimden gelen dedim. Yapacağım demedim. Niye bulaşayım milletin davasına.

• cep telefonum ile çeker youtuba koyarım

0|0
    0|0
  • tiksinirim

0|0
    0|0
  • polise haber veririm sadsece daha önce böyle bişi başıma geldiği için tövbe ettim karışmam.

0|0
    0|0
  • İzlemedim ben.

0|0
    0|0
    • derde yasıyosun sen sorubu boru deyıl yemıyosa yemıyo de

Yükleniyor...