Ped reklamlarının bu kadar detaylı olmasına gerek var mı ???

hijyenik ped reklamları hakkında ne düşünüyorsunuz? bayanlar bu kadar özel bir ürünün bu kadar detaylı anlatılmasından şikayetçi mi ve erkekler bu ürünü bu kadar detaylı görmekten rahatsız mı?

Güncellemeler:
site sakinleri bir soru sordum fikrinizi merak ettim. ped reklamları iğrenç de demedim taraflı bir soru da sormadım. niye böyle saldırgan cevaplar aldım bilen var mı?
Şunu anladım erkekler siz üzerinize alınmayan burada kendi vücudunu teşhir etmek isteyip de vücudundan çekinen kendi vücudundan utanip sevmeyen kokoslar gelmiş burada benim profilime kafa yoruyor senin profilinde hiç bir şey olmadığına göre bir hiç misin ? :))

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben şahsen ped reklamlarının yapılmasına karşıyım dedimya özel olarak girmedikleri bir yatak odaları kaldı onuda dizilerde yansıtıyorlar alenen yapmasalarda az kaldı onuda yaparlar yakında

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• reklamlara hiç gerek yok bence kızlardan soğuyorum ya ben sanmıyorum o reklamdan görüpte kullandı şeyi değiştiren bayan

0|1
    0|0
  • Televizyoda sadece LigTV ve Halk TV'yi izlediğim için fark etmiyor bana, o kanallarda ped reklamı yok :D

1|1
    1|0
  • Ayrıntı verilmesi gerekir tanıtım için bence.

0|0
    0|0
  • Ya arkDaş o beyaz pantolon giyip kukusunu arkadaşının ağzına dayıyan bir kız var taksiye biniyolar biliyosun o reklamı. Yemin ederim terbiyesizlik yaa bu kadar mı açık seçik olmalı bir reklam ben nefret ediyorum, çevremdeki kız arkadaşlarım utanıyo. Bence ayıp.

0|0
    0|0
  • internet mücahidi detected

1|0
    1|1
    • bol parantez kullaninca sakinim imaji verdigini saniyor tabi güncellemeleri unuttu yine (:

• Senden daha sakin ve gülerek yorum yaptığımdan emin olabilirsin yeni pedlerin reklam yıldızı seniii bak buna da parantez koymadim

• tamam abla getir ben oynayacam ped reklamında yeter ki sus sen

• Ped ve sakız reklamlarının abartıldıgını dusunuyorum

1|0
    0|0
  • doğal bir şey utanmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğumuz noktaları söyledim cevabın nesi saldırgan ?

0|0
    0|0
    • Bir hiçim ? Bunu profilimde hiç bir şey yok diye söylüyorsan senin zeka yaşından şüphe ederim tatlım. Ayrıca profilimde hiç birşey olmaması benim seçimim. Ha kaldı ki senin profimlinde kafa yorcak birşey yok. Eğer felsefen buysa gerçekten olgunlaşman zaman alıcak. Bil istedim ;)

• pede verilen parayla afrikadaki çocukları doyurabiliriz..

0|1
    1|0
  • gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • Ped reklamlarında kızların göbek ile diz bölgesi arasında ki mesafeden ibaret olduğunu görüyorum.

0|0
    0|0
  • Evet tahrik oluyoruz ailecek sansürlenmeli.

0|0
    0|0
  • Evet aşırı detaylı aslında böyle bir ürünü neden reklam yaparlar anlamış değilim

0|0
    0|0
  • aman bir o mu kaldı sorunumuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tam olarak neresinde detay var?

Pedin üzerine mavi bi' sıvı dökülüyor mk.

Biz mavi mi regl oluyoruz =/

1|1
    2|1
    • zaaaxdfufuigifif. kadini vajinadan ibaret gören zihniyet kimbilir ne görüyor orda ):

• sizofren efekti yaptirmislar tövbe bismil ):

• ifudifitduzig.

• özel olan neymis ped iste, detayini anlatmasa satisini nasil yapacak adam.

1|1
    1|1
    • Anlamadım ki parfüm reklamlarında adamla kadın ormanda bildiğin koklaşıyor ona niye kimse "hop lan ne oluyor" demiyor. Behlül Bihter'i ayakta yedi, yemedi mi jhfgfg

O ayıp değil mi?

Ped reklamı abartılıyormuş =(

• Kendi kendine kızmışsın yine kopuk =( fhgjhgf

• Hastayken niye beyaz pantolon giyelim la diye içimden geçirmiyor değilim.

0|0
    0|0
  • Bu detaylar rekabetin bu denli arttığı bir toplumda malesef ki mecbur.. Hergün yeni bir marka türüyor ve adamlar ürününü satmak için en ince ayrıntılarına kaar sunuyor, bazende akılda kalıcı olabilmek adına ped yerine beyaz dar pantolonunu giymiş bayanın poposuna kamerayı odaklayarak taktik deneyebiliyorlar..

Rekabet zor iş..

0|1
    0|0
  • olmamalı bencede bende çok rahatsız oluyorum ya o reklamlar çıkınca

1|0
    0|0
  • Neresi detaylı yahu.

0|0
    0|0
  • Uvv sinirlenmiş bu seksi lady :/

0|0
    0|0
  • neresi özel ki artık.Kimden neyi saklıyoruz?

0|0
    0|0
    • o profil resimlerine ve yazısına göre dışın başka için başka:)

• Profilim de ne varmış yatak da beraber mi yattik seninle nereden biliyorsun benim özel hayatımı ya da ben tvler de mi böyle bir şey yapıyorum bu benim ozelim reklamlarla ne alakası var bunu ayırt edemeyecek beyincik olmadığı için sıkıntı yok :)

• herşeyi yazmışsın daha neyi öğrenicem hakkında:))

• açıkçası umrumda değil

0|0
    0|0
  • Her kadın regl oluyor ve neden regl oluyor, nasıl oluyor bunlar ortaokul fen dersınde anlatılıyor zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...