Bir kızın önceden eski sevgilisi olmuş mu olmamış mı nasıl anlarsınız ?

arkadaşlar benim kız arkadaşım şimdiye kadar hiç kimseyi sevmediğini hiç sevgilisi olmadığını anlatıyor yaşı 21 bende şaşırdım bu duruma ...

kötü bir amaçla sormadım tabiki herkes sevebilir ama yok olmadı demesi bana tuhaf geldi sizce saklıyor mu benden ya da nasıl anlaşılır eskiden bişiler yaşayıp yaşamadığını ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok şaşırıyodum ama iliğine kdar incelerdim gerçektende olmadığını öğrenirdim. hala öyle kızlar var bulduysan kaçırma

0|0
    0|0
    • nasıl anlarki insan var mı yokmu ?

• soracan soruşturcan arkadşlarına bakacan onlara gizliden soracan facesi varsa eski paylaşımlarına bilmem neyine baakacn ohoo ben bu iş de uzmanım benden kimse bişey saklamyamadı saklayamazda :D

Kızlar Ne Diyor 6

• olsa nolur olmasa nolur yani.. varsada demekkı paylasmak ıstememıs. usteleme

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım 25 yaşında ve hiç olmadı olabiliyo yani ama anlamak için özel anlarınızda el ele tutuşurken öpüşürken utangaçlık sergiliyosa tabi bunun yapmacık olup olmadıgını anlamaktaki ustalık sana bağlı bu şekilde anlayabilirsin

0|1
    0|0
  • Benim de ilk sevgilim 17 yaşında oldu yani kimin biriyle çıktığını kimin çıkmadığı dışarıdan imkanı yok anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • benmde o yaşa kadar olmamıştı doğru olabilir

0|0
    0|0
    • aslında beni huylandıran şey gogsünün biraz sarkık olmasıydı bişeyler yaşamaış kızın ki sarkar mı ? sorum biraz açık oldu kusura bakmayın

• emziren kadının göğüsleri sarkar canım diğerni bilmiyorum

• çok teşekür ederim ilginizden dolayı

• bunu ancak o bilebilir ne desek yalan olur.

0|0
    0|0
  • bende 23 yaşındayım. hoşlandıklarım oldu ama hiç sevgilim olmadı. flört dahi etmedim. olabilir yani. şimdi devir değişti diye herkes aynı olacak diye bir şey yok.

0|1
    0|0
    • helal sana be cidden

• istemez olur muyum. şu yaşıma kadar 2 kişiden çok hoşlandım ama belli dahi edemedim. çok çekingenim ben. bana ters geliyor. ilk adımı erkek atmalı her zaman. biraz peşinden koşmalı. kendine aşık etmeli. şimdi en azından benim etrafımda kızlar koşuyor çocukların peşinden. ben yapamıyorum sanırım bu yüzden evde kalıcam :)

• yaşın daha genç evde kalmazsın tabikide erkek ilk adımı atmalı fakat kızda belli etmeli birde nerde yaşadığına bağlı tabikide nerde yaşıyorsun ?

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski sevgilisi olmamış kız bulamazsın ki la.. Ellenmiş mi gibi bir soruysa bunun tarladan direk tüketiciye versiyonu milenyumda zor. sdhgafs

0|0
    0|0
  • ya takma kafana buraya kadar düşürmeyin bu konuları elbet olmuştur çıkmadıysa bile hoşlandığı sevdiği bı çocuk olmuştur önemlı olan şu ansenle olması

0|0
    0|0
  • o söylemedikten sonra nerden biliceksin...

0|0
    0|0
  • elını tut anlarsın ama nasıl oldugunu anlatmak zor...

0|0
    0|0
  • Face falan kullanıyorsa eski tarihte senden önceki zamanlarda paylaştıklarına bak. Öyle duygusal sözler paylaşıyorlar ki kendilerini belli ediyorlar direk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...