Yıldönümümüz için fikirlerinize ihtiyacım var!

Merhabalar, ilk öncelikle kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. 9 Ocak bizim yıldönümümüz.. O gün herşeyin başladığı yere Büyükadaya götürmek istiyorum onu. Ama o gün ona o kadar anlamlı birşey yapmalıyım ki yaşadığı süre içerisinde bunu hep hatırlasın, unurmasın istiyorum. Bu arada 2. yılımıza giriyoruz ve herşey yolunda.. Sıradan olmasın istiyorum.. Düşünüyorum ama bulamıyorum.. Aslında aklımda birşeyler de yok değil, sizlerinde fikirlerini almak istedim.. Teşekkür ederim..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sıradan olsa nolucak ayrılcaksınız sanki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

link

Bi incelemeni öneririm :)

0|0
    0|0
  • büyükadada en zirvede ormanlık alan var oraya git ve onla birlikte ol bu havada zaten oralarda röntgencide olmaz erkekler açık havada sevişmeyi severler hemde deniz manzaralı ve beleş :) benim eski sevgilimin unutamadığı tek yer orasıymış söylediğinde şaşırmıştım yalan değil :)

0|0
    0|0
  • geç kalmışsın 6 ay önce sorsaydın

0|0
    0|0
  • 10 15 tane dilek balonu sayısız mum güzel masa ve iyi bir hediye..

0|0
    0|0
  • yürü git millet sevgilisizlikten ölüyor sen yıldönümü için plan yaptırıyosun bize :P

0|0
    0|0
  • walla odunun biriyse naparsan yap unutur

0|0
    0|0
    • haklısın valla :)) yontulmamış kalas resmen :D

• eee en iyi cevapı hakettim ama ozman bide kızlar doğuştan marangozdur bizi siz yontacaksınızkı ortaya gzl bir sanat eseri çıksın dimi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...