Haydi bakalım kızlar soru size! Bir erkeğin sizden hoşlandığını ne zaman anlarsınız?

bir erkeğin sizden hoşlandığını kesinlikle ne zaman anlarsınız? siz de hoşlanıyorsanız veya hoşlanmıyorsanız tavrınız ne olur?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• dışa dönük tipler sana özel sorular sorar ilgi alanlarını belirlemeye çalışır içe dönük tipler de tam aksine daha sessiz kalırlar bunun sebebide konuştugunda kendini belli etme korkusudur.dışa dönük olanlardan biri denk gelirde istekli olursam sorularına karşılamaya çalışırım istemezsem sohpetin arkası gelmeyecek şekilde kestirme cevaplar veririm içe dönük tipleri anlamak daha zor seninle konusmak istediğinde söyleyeceğini unutuyosa gözlerine bakamıyorsa bu durumda senin onu tamamlaman gerekir isteksizsen zaten bırak kendi haline :)

0|1
    0|0
    • sonu acımasız olmuş biraz ben de içedönük biriyim :((

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiçbir şey yapmam olan bu olur.

0|1
    0|0
  • bana özel davranışları olur mesela birlikte bişeyler yapmayı teklif eder benimle muhabbbet etmeye çalışır ve bunu söylediğinde en son kesin anlarım. eğer ben de ondan hoşlanıyosam davranışlarına karşılık veririm ama sevmiyosam pek umursamam açıkçası

0|1
    0|0
  • İlgi gösterir gördüğü yerde gülümser vakit geçirmek ister. Bunu her erkek yapar ilgisiz olsa bile. Hoşlanıyorsam onu kırmamaya özen gösteririm hoşlanmıyorsam umursamam.

0|1
    0|0
  • söylediğinde. ota goka anlam yüklemem

0|1
    0|0
  • saçlarımla oynamam

0|1
    0|0
  • bi insan gördüğü an sarılır mı len ay aşkım aşık bana sdadfas

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0