Sevdiğiniz insanın sizden birşey sakladğını öğrendiğinizde naparsınız ?

bugün öğrendim :( belki cokta büyük şeyler değildi amaa sonuçta arkamdan iş çevirmiş büyğü küçğü olmaz bana göre artık soğttun kenedenden beni dedim.. siz napardınız bu durumda akıl verin aklımı yitircem onu öyle biryere koymuştumki gönlümde artık gönlümdede gözümdede sıfır oldu :((

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• konunun ne olduğuna bağlı bu

0|0
    0|0
    • arkndan iş çeviriyor iştee mesela sana evdeyim ıyuyorum diyip geziyor.

• bazen en kolay olan en zor olanı yapmaktır aslında

• aynen öyle işte off :((

Erkekler Ne Diyor 7

• arkandan iş çevirmiş büyüğü küçüğü olmaz demişsin o nasıl oluyor , istediğin şey her ne yapıyorsa bilmek öğrenmek mi? bunu saglayabılen erkege helal olsun derim .. küçük şeyleri takma

0|0
    0|0
  • 98997434131 * 0 = 0 değil mi? Allah ın hakkı 3 tür demişler sen iki kere bir le çarp sıfırı üçüncüye sakla :)

0|0
    0|0
    • ama 2 şey saklamış ve bildiğin arkamdan iş çevirmiş ben bu adama daha güvenemem ki aklımda bisürü soru işareti kaldı şuan sadece..

• sadece dinle o zaman... link

• Tepkimi gösteririm, biraz burnu sürtsün, pişman olsun sonra zaten sakinleşirim ama ikna etmesi lazım beni...

Kestirip atma bırak ugraşsın biraz seni kazanmak için...

cut.

0|0
    0|0
    • ağladı ama bir bok hissetmedim güvenimi sarstı gerçekten napıcam bilmiyorum şuan köpek gibi pişman.

• Guven bir kere kırıldı mı bir daha hic birşey eskisi gibi olmuyor. Maalesef basima gelnusti. O kapudan bir kere girince bir daha hiç bir şey eski safliginda kalmiyor.

Geçmiş olsun. ...

0|1
    0|0
    • :( ama herkesten beklerdim ondan asla :( napıcam ben şimdi susup birşey demeyip ona zamanamı bırakayım ? gözlerim mafoldu ağlamaktan :((

• böyle şeyler inan daha sıkıntılı yanlızktan sevdiğin insanı bambaşka yere koyup bianda yerlerde görmen bitiryo insanı. bence kimse doğru insan buldğna tam emin olmadan bukadar gözünde büyütmesin kimseyi.. ben bundan nasibimi aldım çünkü..

• Demek sizdeki karsilikli empati dusuk. Benimde zamaninda sevdigim vardi bizde arada bir tartisirdik ama hic buyumezdi. Biz nasil ayrildik zaten ona sasiyorum...

• severim ağzını yüzünü yumcalarım :)

0|0
    0|0
  • sende ondan sakla kı anlasın ne hıssetini

0|0
    0|0
  • neyı sakladığı önemli

0|0
    0|0
    • sana uyuyorum diyip dışarda olması gibi.

• evet işte şimdi yazık etti 2 yıllık ilişkimize kendimden şüphe ederdim ondan asla şimdi içimde hep o duyguyu taşıcam :(

• bir zaman insan içinde unutmuş gıbı oluyor o olayı ama resmen içten içe senı yıyor bunu fark bıle edemıyorsun gerçekten de yazık etmiş onca emeğe

Kızlar Ne Diyor 6

• yalan söyleme hastalığı var kesinlikle ayrılmalısınyada birazdaha bekle ve onu dene bu arada sevgini yitrmş olrsn ayrılmak kolay olur

0|0
    0|0
  • Benim arkamdan iş çeviriyo çok üzülürüm dunyamm yıkılır

0|0
    0|0
    • benimde yıkıldı şuan :(( onca zaman sonra saklaması mafetti beni...

• çevirdiği işin aynısını şimdi ben yapıyorum, bu şekilde affedebildim içimde bakalım ne zaman farkedicek efsanevi kavgamız başlayacak...

0|0
    0|0
    • ne gibi birşeydi peki o çevirdği şey yani bende onun yaptğnı yapsam içimde bu sorunu çözebilirmiyim bir kurtluş yolu arıyorum kafam yoruldu düşünmekten mafoldum :(

• ben bu şekilde çözdüm ve durup düşünüp tepkimi göstermedim anında yaptığını yüzüne yüzüne vurdum bir daha vurmamam için karar aldık ve ben kendi yaptığı hatayı ona yapıyorum

• buyugu kucugu tabıkı olmaz bu ıslerın gozumden duserdı kım olursa olsun ve sogurdum o kısıden

0|0
    0|0
    • bende soğudum affederim affedilmicek aldatcak kadar birşey değil yaptığı ama gene eskisi gibi güvenemem sadece..

• senin kızacağın birşey yapıp sonra mı söyledi canım

0|0
    0|0
    • hayır söylese affederdim ben öğrendim..

• iyi iş çıkardıysa gözlerinden öperim

0|0
    0|0
Yükleniyor...