Ilginç biri.nedir, ne değildir?

arkadaş olduğunuz ama aynı zamanda sizden hoşlandığını sandığınız bir erkek bir süre attığınız mesajlara(herhangibir konuyla ilgili)soğuk cevaplar verip, bir süre sonra sanki yıllardır samimiymişsiniz gibi mesajlar atıyorsa(mesajların içinde berencik, arkadaşının çiçeği gibi ifadeler kullandı) yine aynı türden mesajlarınıza, ne yapmaya çalışıyordur?not: o zamanlar facesinde kız arkadaşı ile ilişkisi yazıyordu,şu anda yok

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Boşluga düşmüş

İlgiye ihtiyacı var

Şıpsevdi olma ihtimali var<-ihtimal sadece

Şu an serbest takılıyor, yani denize oltaya atmış kim takılırsa gibisinden benim anladıgım bu...

0|0
    0|0
  • manitada gitti yenileri lazım piskolojisi :D

0|0
    0|0
  • Hayatında yolunda gitmeyen birşeyler vardır kesinlikle :) ne gibi dersen aslnda arkadaşsınz ama çocuk mutluyken o ifadeleri yazıyor üzgünken soğuk davranıyor

0|0
    0|0
    • yani bir şey hissetmiyor

• çok yakın arkadaşı olarak görebilir mi bilmiyorum çünkü sadece 1.5 ay kadar çalıştım onun çalıştığı işte, bana çok iltifat ederdi bir de

• Yani o kısma sen karar vericeksin dediğin gibi ise ilgi duyuyordur sana

• olta atıyor demektir daha fazla konbuşmak istersen hakan.atalay1982@hotmail.com a mail atarsan anlatırım

0|0
    0|0
  • al sana ilgin biri tarıfi para bulduğunda almayan kız bacağını açtığında sokmayan yemek buldunda yemeyen 10 saat boyunca kahvede oturan biri ilginçtir dimi

0|0
    0|0
  • sırada sen varsın demektir

0|0
    0|0
  • Hoşlaniyor ama söylemeye çekiniyordur belki her türlü olasiliklara hazirlikli ol.

0|0
    0|0
    • büyük ihtimal olabilir. çünkü ben çok mesafeliyim ve o berencik dediğinde ben ağır ol gibi bir ifade kullandım. bunun dışında da çok mesafeliyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...