Erkekleri çözmek........

aslında 1 erkeği deli gibi sevmiyosanız kolayda çözebilirsiniz .,tabi bu biraz işve cilveye kalıyor haksızmıyım ? peki 1 erkeği ilk başta çözme teknikleri nelerdir.?

0|0
229

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• 1- İşve cilve

2- Neşe

3- Güçlü bir tip

4- İletişim tarzı güçlü, çok meraklı, çok içten, çok samimi görüntüsü olan

5- Empatiyi sağlam bir şekilde ayarlayabilen

6- Herşeyini paylaşan kız imajı vermek, aslında herşeyi paylaşmamak

7- Çok soru sormak, boş dolu farketmez sürekli soru sor :D afallıyor karşındaki :D

cut.

1|0
    0|0
    • sıralamışsın gene listelemeye ama cevaplrını beğeniyorum çakmada olsan :)

• Tanım yapsam her birine kafan karışır şimdi :) Kendi yapına göre ayarla işte bunları :) teşekkür ederim :)

• çözmek derken ne kastettiğinizi pek anlamadım aslında. ama bana göre erkekler bu konuda ikiye ayrılır... çözümsüz ve kolay çözülür olanlar... kendiliğinden çözülmediyse size ve siz çözdüyseniz, zaten boş verin çözseniz ne çözmeseniz ne... kolay çözülür o bu gün siz yarın başkası çözer durur :) ama eğer kendiğinden çözülmezse "pek şansınız yok" diyebileceğimiz çözümsüz tipler vardır ya onlardansa ve de üstüne bir de kendiliğinden çözülmüşse... size cennet odur işte ;) ama yok o çözümsüz kişi kendiliğinden çözülmüyorsa da.. boşa uğraşmayın derim :)

0|0
    0|0
  • guven ver gecrcekten ınandıgını onun yanında oldugunu gösteremye calıs erkekge bunu hıssettır biraz cılve bıraz hoşş sözz gerisi gelier hemen sok olursun sende asıl sız cozulemez varlıklarsınız :D

1|0
    0|0
  • tatlı dil herseyi çözer erkekte

1|0
    0|0
  • biraz farklı davranın .bir kızın davranışlarının normal olmadığı gibi .sert olun .erkeğin tepkisini ölçmüş olursunuz .sizedemi aynu şekilde karşılık verecek ya da nazik mi olacak ,sana yakışmıyor bu hareketlermi diyecek .boleliklede muhabbet başlar .devamı gelir .konuşacak malzeme çıkmış olur .

0|0
    0|0
  • bir düğümü çözüyor gıbı konuşmussun bence çozmek ıcın ömur yetmez ömur...

1|0
    0|0
  • ipleri kesince iş biter

0|0
    0|0
  • Erkekleri çözmekten kasıt nedir?

1|0
    0|0
  • bir erkeği ve kızı ilk etapta hemen cözemezsiniz. kimileri kişiliğini hemen ifade etsede altında yatan bir cok kişiliği daha vardır. kimileri de öyle bir rol yapar ki ne oldugunu anlayamazsın

0|0
    0|0
  • biz kadınlar gibi karmaşık değiliz ne istediğimiz belli :)))) hatun ev araba ve güzel çocuklar

0|0
    0|0
  • şıklardan git, olmadı cevap anahtarına bak gene mi olmadı? soru yanlış de boş koy geç ;)

0|0
    0|0
  • nereye baglı bu erkeklerde çozmeye çalısıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Sadece çözdugunuzu düşünürsünüz.

0|0
    0|0
  • çözmekten kasıt ne

0|0
    0|0
  • onunla yakın temas halinde bulunmak. illaki kendi ruh dünyasını açacaktır.

0|0
    0|0
  • bir erkegi çözmekten daha basit bir yol yoktur :)

esas kadınları çözmek... diye başlık açsak sabaha kadar konuşsak bu konu üstünde yine bitmez

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan yakınlık kuramazsin.

Yakinlik kuramazsan da cozdugunu sansan bile gercek öyle degildir...

0|0
    0|0
    • bence tam tersi 2 tarfata samimyse sevilerek çözülr ama 1 taraf samimiyetsizsw sevgi perde indirr ve hatalar silsilesi başlar o yüzden tanımadan sevmek bence yanlış

• Bende oyle demistim zaten :)

Acaba baska yorumu okuyup yanlışlıkla bana mı yazdin?

• Sevmiyorsun ama çözmeye çalışıyorsun ne için?

0|0
    0|0
  • tahrık ederek cozmeye kalkısma ıyı sonuclar vermez kalbıne gır guven ver ona aıt oldugunu hıssettır cozersın zaten ama her erkekter yermı bunu bılemem

0|0
    0|0
  • Bu kişini kendi davranışlarına bağlidir hatunun biri bana saçma sapan lakayit davranirsa herkese eşit seviye yakınlık gösterip davraniyorsa değil beni çözmek ayakkabisinin bağcığını çözemez kıssadan hisse .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...