Kadınların vicudu çok mu önemli?

Evet erkekler sizce bir kadının vicut yapısı çok mu önemli? Şimdi bazı insanlar hayır dicek açıklama istiyorum ya da evet diyenler den de açıklama bekliyorum. Yüzü güzel olanların vicudu güzel değilse ne düşünürsünüz ?

Güncellemeler:
Teşekkürler cevaplar için bir de soruya puanlama yapsaydınız süper olucaktı :)

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• bence vicudu hiç önemli değil.

2|0
    0|0
  • Herşeyi ile dört dörtlük olamaz hiç kimse mutlaka bir kusuru vardır herkesin oldugu gibi kabullenmek gerek...;)

2|0
    0|0
  • tam mükemmel zor bulunur kiminin yüzü kiminin vücudu güzeldir ama yüz güzelliği önce gelmeli bu önemli

1|0
    0|0
  • Önemli olan iç güzelliği :)

1|0
    0|0
  • Sana tek yıldız verdim vücut yazamadığın için :D

1|0
    0|0
  • Bazı yüz güzelliği vardır fiziki kusurları göstermez. Bazı fizik güzelliği vardır yüz çirkinliğini göstermez. :)

1|0
    0|0
  • Kulağa aşina cevaptir ama önemli olan kalbi güzel olsun gerileri sorun değil benim açımdan.

2|0
    0|0
  • çok önemli kenks çok

0|0
    0|0
  • önemli değil beden yapısı .beden yapısına göre aşık olacak isek işimiz var valla .yüzü güzel olsun ikalbi temiz olsun ,beni sevsin .evimin kadını olsun .başımın üstünde yeri var .

1|0
    0|0
  • Ben yüzüne bakarım.

1|0
    0|0
  • bir kadının güzelliği makyajında süsünde değildir bence güzel kadın bedenini kontrol etmesini bilendir. Yağ tabakası olup*et beni beğenen böyle beğensin diyen değildir. cevabım evet çok önemli vücuduna ve fiziğine dikkat eden kız kendinle barışık bir kızdır ve her zaman ilgimi çekmiştir

0|0
    0|0
  • Kendini salmış, kendine bakmıyor derim... Niye kendine bakmamış diye düşünürüm, aşırı bir kusur varsa elbette itici gelir gözüme, ama ufak tefek kusurları takmam, yine de kadın vücuduna bakmalı... O da bakabildiği kadar...

cut.

0|0
    0|0
  • Yüzü tipi ya da kilosu bunlar gözle görülen huyu davranışı bnlarda yürekle görülen... bence önemsiz bir ayrıntı

1|0
    0|0
  • ne zaman bir söz söylesem mutlaka günü geldiğinde o söylediğim sözü yaşıyorum :D bu yüzden artık bu gibi şeylerde söz söylemicem :)

0|0
    0|1
    • Korktuğun başına geliyor yani :)

• cikss en güzel ilacım söz söylememek :)

• :)

• evet bence önemli ben vucuduma önem veriyorum haftanın 3 günü agır olmasada düzenli spor yapıyorum mekik şınav ip atlama vs, karşı tarafında vucut olarak iyi ve formda olmasını isterim, kendini salmış kendiyle ilgilenmeyen bir kadın ya da bir erkek kimin ilgisini çekerki, ha nefes alsın diyenler çıkabilir ama oda bir yere kadar :/

0|0
    0|0
  • yüzü cuvalla posetle halledersin ama vücudu asla .vücut önemli

0|1
    1|1
  • kimine göre cok önemli kimine göre cok önemli degil ama önemli yani

0|0
    0|0
  • vücut sevilmeye sebeptir. bence etkili. çünkü ruhların yanında tenlerin seçimi de önemli.

0|0
    0|0
  • evet görünce istek duyan biri olarak seksi bir kıyafet giymiş balık etli yuvarlak popo lu dolgun göğüslü fena olmaz demi

0|0
    0|0
  • yuzu guzel olup da vucudunu begenmedıgım bır kız olmadı desem yalan olmaz

hele hele ellerını begenıp de yuzunu ya da vucudunu begenmedıgım bır kız hıc olmadı

0|0
    0|0
  • şimdi kadının vücudu çokmu önemlı evt coook önemli yok önemli değil ben iç güzelliğine bakıyorum diyen bir erkek geccsin bunları öyle bir erkek yok var olanda zaten kendi mal

0|0
    0|0
  • bence bir kız güzelse bir bütün olarak güzel olmalı gerçi güzellik göreceli bir kavramdır herkeze göre değişir. sen nasıl bir güzelliğe sahipsin

0|0
    0|1
  • Vicit yapısı önemli elbette. Şişmanları sempatik bulurum mesela en fazla.

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem ona karşı bakış açımıda değiştirmez

1|0
    0|0
  • Önemli olan duygu ve anlaşmadır. Hoşlandığım insanın vucuduna bakmam...

0|0
    1|0
  • Onemli tabikide...

0|0
    0|0
  • yaptım ıyı

0|0
    0|0
  • Evet çok önemli.Yüzü kadar önemli.

0|0
    0|0
  • sadece vücut değil her şey önemlidir.

0|0
    0|0
  • Değil mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadının yüzü de vücudu da güzel olmak zorunda değildir, insan olarak değerlendirilmesi gerekir. Evet önemli çünkü bunu bu hale getirenler kadınlar. Başka hiçbir şeye sahip olmayıp yüzünü vücudunu koyuyorsa ortaya algılar da bu yönde değişiyor. Kadın kendini güzel olması gereken bir obje eşya şeklinden sıyırıp salt olarak insan olduğunu fark ederse bu da değişir.

1|0
    0|0
  • yüzü çirkin vucudu güzel olunca kese kagıdı geçiriyolarmışta tam tersi olunca ne oluyor bilmiyorum bilen varsa söylesin

1|0
    0|0
  • Evet çok önemli.

0|0
    0|1
  • vicudum bir balina balığından farksız, seksapelim tarışılamaz.

0|1
    0|0
  • benim için aşırı önemli en önemli şey olmasa da önemli yani..

0|0
    0|0
  • illaki önemli bir yanı var

0|0
    0|0
  • her erkek çin geçerli değil. örneğin erkek arkadaşım beni yüzümün güzelliği için tercih ettiğini yüz güzelliğime hayran kalarak bana çıkma teklifi ettiğini söylemişti. vücut olarak güzel biri değilim bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...