Rüyalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rüyaların sizin için anlamı nedir?

Her gördüğünüz ve hatırladığınız rüyanın ne anlama geldiğine bakar,etkilenir misiniz?

0|0
9|26

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Zihnimin benle t*ş*k geçtiği kanısındayım. Ya da ben sürekli onla t*ş*k geçiyorum, o da ben kontrolü bıraktığımda özgürce kırlarda ya da bataklıklarda dolaşıyor. Böyle bakınca bilinçaltıma üzülüyorum. Hep altta hep altta.

1|0
    0|0
  • “ Aşık olunca dünya daha güzel” diyorsun.. Oysa bilmiyorsun ki Aşk, sendeki güzel dünyanın yansıması…

1|0
    0|0
  • bilinçaltının açığa çıkması

1|0
    0|1
  • link olmayacak bir dua diye düşünüyorum... sence haksız mıyım?

1|0
    0|0
  • Rüyalar konusu geniş bir konudur. Biraz incelemeni tavsiye ederim. Ruhi degajman, imtisal, ruhun bedenden çıkıp dolaşması. Bunlar var olan gerçeklerdir.

2|0
    0|0
    • dogru ruyalar basit degildir.uyurken ruh ozgurlesir.her boyutla iletisimi kolaylasir.bazen bir mesaj icerir.bazen cevap.ben alti yildir ayni ruyayi gorurdum ara ara.bir ay once yine gordum benzer ruyayi mesaj veriyordu bana.ama simdi bitti o kabus dolu ruyalr.xunku anladim ve telafi ettim hatami.

• Senin adına sevindim avalanche.

• Su ana kadar hiç bakmadım anlamlarına ama birine anlatmaya gelmiyo hemen bir yorumlama faslı baslıyo zaten son 2 senedir görüdgüm rüya sayısı 2 dipleri oynuyoz :)) eskiden karabasan gelirdi o da gelmiyo artık :))

2|0
    0|0
  • Bazı rüyalar çıkıyor hakikaten

1|0
    0|0
  • Çok sorgulamam. Rüya sonuçta

1|0
    0|0
  • ya bir aralar merak ederdim acaba ne demek oluyor diye ama mesela geçen sene gördüğüm rüyaların bir çoğu birer birer gerçekleşmeye başlamıştı..

1|0
    0|0
  • bilimsel bütün açıklamalar doğru olabilir Ancak gelecekle ilgili bilgi verdiklerine va ilahi hiç bir yorumuna inanmıyorum

1|0
    0|0
  • çok rüya görüyorum nedense sabah kalkınca unutuyorum :D rüyalarımın çıktıgı oldu . fazla takmamak lazım rüyaları

1|0
    0|0
  • cok nadır ruya goruyorum onlarda da cok sacma seyler denk gelıyor

1|0
    0|0
  • bazen mesaj vediği doğrudur

çözebilirsen

bazıları çok açık oluyo hem geçmişten hem gelecekten haberler veriyo.

1|0
    0|0
  • ben bu soruyu materyalist bakıs acısı olan arkadaslara soruyorum genellikle... onlar ruyaları acaba bu teorıde nereye koyuyorlar

1|0
    0|0
  • Rüyalar önemlidir. Bir keresinde facede bir arkadaş rüyasını sordu. Ayrıntılarına kadar doğru yorumlamışım. :) O günden kendi rüyalarımı genelde kendim yorumlarım ve kendi yorumumun doğruluk payı daha fazla oluyor.

1|0
    0|0
  • rüyalar 2 türlü olur genelde ilki günlük rutin hayatın yorgunluğundan ve gün içinde yaşadıklarının etkisiyle görülen rüyalar ki bunlar çok önemli değil. İkincisi de insanın hayatına dair podcast ler içeren vizyonlar. Bence önemlidir.

1|0
    0|0
  • Tam kızla yakınlaşırken uzaylılar tarafından kamyona bindirildim ve Mars'ta kamyonu kullanırken şarampole yuvarlandım.Mümkünse gerçekleşmesin ve bana bir mesaj vermesin rüyalarım :)

1|0
    0|0
  • Ruyaar keşke gerçek olsa inanırım ruyalara tabirlerinede bakarm

1|0
    0|0
  • Bazı rüyalarım çok saçma uzaylılarla falan savaşıyorum o yüzden anlatmim :D

1|0
    0|0
  • Ruya dedinde aklima geldi.ben ne zamandir ruya gormuyorum

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

1|0
    0|0
  • fazla görmem,görsemde umursamam,cünkü adı üzerinde rüya

1|0
    0|0
  • haftada bır gunn görurum o ruyada ne görürsem hepsı gerçekleşir :))

1|0
    0|0
  • her ne kadar karmaşık olsa da gerçek hayattan daha güzel ve anlaşılırlar.

1|0
    0|0
  • dün gece yılan gördüm rüyamda beni kovalıyordu kaçarken uyandım

1|0
    0|0
  • Bazı rüyalarım beni çok etkilemiştir ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Makina kafayı mı izliyorsun?

Rüyaların anlamına dikkat etmem , ama o esnada gördüklerim beni çok etkiler.Liseden mezun olalı 8 seneden fazla oldu , bugün uyandığımda ağlayarak uyandım.Çünkü rüyamda lisedeki arkadaşlıkları çok özlediğimi hatırladım ve rüyamda da ağladım.O duygu yoğunluğunu sana anlatmam imkansız,şu an bile düşündükçe kahroluyorum ya.Rüyalardaki duyguların çok yoğun yaşanması bende bağımlılık yaptı,sebebini bilmiyorum.Ama güzel bir şey.

Rüyamda aşık olduğumu görmüştüm , el ele tutuştuğumu ama buradaki hissi hiçbir film, kitap,şarkı yaşatmadı.Keşke rüyalardaki hislerimiz gerçek olsa.

1|0
    0|0
  • Güzel rüyalar görmekte ayrı uyuz edici uyanıyorsun hayal kırıklığına uğruyorsun. :)

Etkilensemde anlamına bakmam.

1|0
    0|0
  • benim kadar rüya gören biri daha var mı acaba çok merak ediyorum bunu yaa

insan her gece mi rüya görür,her gece farklı senaryoda rüya görüyorum arkadaş:)

1|0
    0|0
  • O değil de okan için izliyorum sırf.

1|0
    0|0
  • Genelde gordugum ruyaların anlamlarına hep bakarım

1|0
    0|0
  • Evet aklımda kalanların kesinlikle tabirlerine bakıyorum

1|0
    0|0
  • Ruyamda onu gormiyim yetiyo bana .

1|0
    0|0
  • Genelde anlamlarını bilirim zaten ve çoğu zaman da çıkar, inanırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...