OZ dizisini izleyen var mı ?

Hapisanedeki mahkumların günlük yaşamını anlatan bir dizi...

link

Oz, HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış hapishane konulu dizi. Toplam 6 sezon sürmüş olan dizi, kısaca OZ denilen Oswald State Correctional Facility adlı bir Amerikan hapishanesinde geçen olayları anlatıyor. Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizide pek çok aşırı şiddet içeren sahne bulunmaktadır. Çekimler Bayonne, New Jersey'de yapılmıştır. Türkiye'de bu dizi Cine5 ve DiziMax'da yayınlandı.

Aramızda bu diziyi izleyen fazla insanın çıkacağını sanmıyorum ama yinede sorayım dedim izleyen arkadaşlar bu diziyi nasıl buldunuz ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biridir kendisi.

1|1
    1|0
    • Ben yine 1 - 2 kişi zor çıkar diye düşünüyodum sitede şuanda OZ'dan haberdar 5 kişi var ne güzel :D çok sağlam bir dizi zaten şuanda bir OZ bir de Breakin Bad çok sağlamdı bildiğin iyi dizi varsa söylermisin :D

• Bende başlayabilirim sen benden önce başlarsan nasıl buldugunu bana kesinlikle yaz :D

Kızlar Ne Diyor 3

• izlemeyi düşünüyorum

1|1
    0|0
    • Ben izledim çok iyi bir yapım ama bazı sahnelere dayanmalısın ya da sarmalısın :D Ölmeden izle bence o tekerlekli sandalyedeki adamın dizi bitmeden son sözleri için bile izlenir :D

• ya ben dün inan ilk bölüme baktım 15. dakikada kapattım sıkıcı geldi..

birde anlatıcı olması ( sakat zenci) boğucu geldi bana.. ama çok duyuyorum sizi bu kadar etkileyen ne bu dizide şiddet sahneleri mi?

0|1
    0|0
    • En iyi hapishane filmi

Karekterlerin oyunculuğu

1997 yapımı eski yapım ama sağlam efsane

Gerçekçi

HBO da kanalında yayınlanmış daha bir sürü etkilediği sebebi var :D

• filmi yazmışım dizisi pardon :D

• Tek bolumunu izledigim ama bir turlu devamini getiremedigim dizi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• cine 5 döneminde izlemeye calıştıgım ancak cogu bölümünü kacırdığım o zamana göre süper bir dizi

bu arada gecen yıl netten tamamını izledim

0|1
    0|0
  • gayet güzeldi izlediğim en iyi 4 diziden biri diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Eskidi kaldı...

0|1
    0|0
  • birazcık izledim sonra fırsat bulup izleyemedim.

0|1
    0|0
  • profil resmine bak anlarsın izleyip izlemediğimi :)

get the fuck away from me Ketchum ! en sevdiğim replik :)))

0|1
    0|0
  • Oz izlenmez mi la

Sağlamdır

0|1
    0|0
    • Aynen ama kime önersem ilk bölümden sonra izlemeyi bırakıyolar abi ya ben diziden anlamıyorum ya da onlar :D bu diziye tekrar bile başlarım o derece güzel dizi bazı sahneler dısında :D

• Pis Yedili izlesin onlar sdfsdf

• hahahah harbi bu diziyi saçma bulan kişiler izliyo o saçma sapan diziyi hatta tüm bölümlerini izlemiştirler :D

• gelmiş geçmiş en berbat jenerige sahip dizidir

0|1
    0|0
  • Dino ortolani idolumdur...

0|1
    0|0
    • ilk bölümde öldü :D ben onun sona kadar gidecegini düşünüyodum :D

• listemde yakın zamanda inş onada gelecek sıra ,şmdi daha guncel dizileri bitirmek uzereyim çok azcık kaldı

0|0
    0|0
  • izlemedim ama duyduğuna göre sağlam dizi olduğunu söleniyor

0|1
    0|0
    • aynen eski yapım ama sağlamdır hapishane dizilerini seviyosan izle hemen :D

Yükleniyor...