Çokmu ileri gitmişim beyler bir bakın erkek olarak yorumlarınıza ihtiyacım var kızlarda baksın :(

Bugün erkek arkadaşımla kavga ettik annesine çok düşkün ben mesleğim gereği 24 saat çalışıyorum 3 gün evdeyim , dedim ki bayramda çalışırsam 24 saat ayakta durudktan sobnra mecbur uyumam lazım azda olsa sonra gezeriz dedim oda bana senimi beklicem ben annemlere giderim onlarla takılırım dedi ,bende sinirlendim yorgun argın işten geliym bana kahvaltı hazırlaman gerekirken evde tek bırakıp nası gidersin ya dedim sonra kıvırdı senin annengilede giderim dedi , sonra ben iyce sinirlendim okadar erkek arkim oldu senin gibi bir insan daha görmedim bukadar mı bebe gibi olunur ya olgunlaş biraz hiç mi özgüvenn yok ben evimden ayrılmam diyosan otur ananlaa kendini hazır hissedince evlenek çekemem ben kusura bakma sen admaı hayattan soğutursun dedim. onedena sonra git hayata bağlayan bir erkek bul dedi sabahtan beri konuşmuyo benmle.

kim haklı bu durumda ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D:D:D İster istemez güldüm özür dilerim

öhüm :)

____________________________________________________________________________

Sen günün 24 saati hırpalıyosun kendini, o kadar yoğunluk sonrası ilgi bekliyorsun erkek arkadaşından ki gayet doğal...

Bununla beraber erkek arkadaşında nasıl şeyler planladıysa zıttında gelişince bu olay tepki göstermiş sana ki tek kusuru kendi kendine plan yapıp yaptıktan sonra sana söylemesi zıttı bişey gelince de sana patlamış belli yani... Muhtemelen seven uykusundan feda edip gelir anlayışında birisi olabilir...

Tabisi ben burada erkeği yermiyorum, gereksiz bir tepki olmuş, annesine bağlı olabilir ama bu ayrım yapacak düzeyde olursa seninde bozulman gayet doğal...

Konuşmaması normal gururunu yıkıp geçmişsin yani maaşallah baya sardırmışsın :) At bir mesaj al döksün içini sana, o ara konuşurken düzelirsiniz diye düşünüyorum...

Dipnot: Asla erkek arkadaşını diğer erkek arkadaşlarınla kıyaslama. Tabisi senin bileceğin birşey.

1|0
    0|0
    • gül gül :D . yok ben erkek arkim derken arkadaşım olanlardan bahsettim mesela hepsi farklı farklı şehirlere atandı gitti kimse bunun gibi anne diye ağlamıyo anlatabildim mi ? bu 4 yıl üni okumaya gitti başka şehre annemi özleidm diye durmadı öyle bir mal yani çileden çıkarıyo beni.

• Anlıyorum... Zapdedemiyorsun olay bu... Bu biraz hassas birisine benziyor arkadaşını felan katsan da kıskanır hele mesafeler varken... Şimdi alışması lazım en azından bir kaç ay sabret derim, şu tavırlarını görmezden gelmeye çalış en azından soğuma yani ondan... Bir kaç aya alışır diye düşünüyorum sen destek oldukça... Sen gene tepkini göster, tavrını koy böyle şeylerde, ama gönlünü de düzeltmesini bil :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Eski sevgililerden söz açmışsın ve 24 saat seni bekleyeceğini de zannetmiş olabileceği ihtimalini düşünmemişsin. Sonuçta ağır tahrik yapmışsın. Haksızsın.

1|0
    0|0
    • yok ben sabah işten yorgun gelirim az uyumam lazım dedim oda sen uyu ben senimi beklicem dedi.

• işte o bana ters.24 saat yorgun argın eve gelmişim beni nası tek bırakır ki asla gitmem yanınada kendi takılsın madem .s

• İyi de uyuyorsun. Onun yaptığı bencilliği sende yapıyorsun. Sonrada kıyaslıyorsun. Tıpkı annenin sana küçükken yapmış oldığu gibi. Başkalarının çocullarıyla diye başlayan cümleler. Ama seninki daha kötü eski sevgililerim diye başlayan bir cümle bitirmek için yeterli. Onurunu şeref kabul edwn insanlarda.

• Valla fazla ana kuzusu olmamalı bir erkek. Tamam anne önemli ama herkesin yeri ayrı olmalı. adamda haklı o kadar seni nası beklesin, belli bir süre sorun olmazda, zaman geçtikçe sorun olur çalışma saatlerin bence. Pek iyi yapmamışsın ama adamda iyi ayarlamalı sevgili ile anne arasındaki mesafeyi.

1|0
    0|0
    • ben o 24 saat beklesin demiyorum ki sabah gelince benm 1 kaç saat uyumam lazım tamam 24 sat evde yokum ozaman geziyosan gez ama 24 saaten sonra ben eve geliyorum senimi beklicem ben annemlerle takılırım ne demek ya .s

• Bu konuda haklısın. ben ters algılamışım bu arada 3 gün çalışıp 1 gün dinleniyon gibi algıladım özür dilerim. Anlıyorum seni. bende vardiyalı çalışan biriyim. Ama böle sorunlarım olmadı hiç. gece çalışmayan anlamaz uykusuzluğun ne olduğunu. abartmamışsın o kadar. rahat ol.

• sende hatalısın oda hatalı bence senin bir çok erkek arkadaşım oldu senin gibi bir isan görmedim çok ağır bir laf sevgilininde yanında olması gerekiyordu

1|0
    0|0
    • erkek arkadşaım derken arkadalarım anlamında söyledim senn gibi ana kuzusu bir erkek görmedim anlamnda.

• hee :D bana sevgilim söylese pek aldırış etmezdimde ama bazı erkekler aynı tepkiyi vermez.bence bir ara neden böyle yapıyorsun de çalışıyorum çok yorgunum ne yapabilirim filan de oda alınmışmı alınmamışmı belli olur :D

• oooo sen hergün köfte yedir adama sonrada neden beni dinlemiyor diyorsun...kusura bakma ama aynı evde kalıyorsunuz ve evli değilsiniz sonrada sensiz bişi yapmamasını istemen biraz zor..

1|0
    0|0
    • yok aynı evde kalmıyoruz , evlennce böle bir durum olcak naparız anlamında sordum öyle bir tepki aldım.

• bende atmıcam mesaj bakalım nereye kadar susucak kusura bakmasın yanihem düşüncesiz hem küstah hem ana kuzusu çekemem.

• umarım böyle devam edersin yoksa 2 gün sonra gelip zırlama ben onu affettim de o hala kötü davranıyor diye:))

• İkinizdede Hata Var Ama Sanırım Eşinizin Kişiliği Daha Oturmamış

Kişiliğin Oturmasının Yaşla Bir Bağlantısı Yok Çokcukken Yetiştirilme Meselesi :(

Ama Sizin Alttan Almanızı Tavsiye Ederim Eşinize Sizin Kadar Kimse Yardımcı Olamaz

1|0
    0|0
  • bir erkeğe denmeye cesaret isteyen laf.tamam adam öyle olabilir ancak böyle laflar kullanılmamalıydı.adamda sende haksızsınız

1|0
    0|0
    • erkek arkilerim derken arkdaşım olarak tanıdığım insanları söyledim eski sevgililerimle kıyaslamam tabikide.

• bence yapılması gereken önce konuşmak için özür dile sonra sakin bir şekilde derdinizi,senin ve onun ne istediğini mantıklı bir şekilde konuşun.

• haklı tabi adamın yerin dibine sokmuşsun haklı olduğun yönler var tamam ama bu kadar da gömülmez bir insana ayıp etmişsin

1|0
    0|0
    • çok sinirlennce kontrol edemedim kendimi hep böyle o yüzden bukadar çok gerildim , 2 günde annemi özledim diye ağlayan tiplerden.

• yanlış kişiyle berabersin o zaman yol yakınken bitir herşeyi daha fazla zarar görme

• Senimi bekleyeceğim demesi hata ama ondan sonra senin söylediğin hiçbirşeyin doğru birtarafıda yok.ne demek o kadar erkek arkadaşım oldu hiçbiri senin gibi değildi demek? Cinayet çıkmadığına dua et..

1|0
    0|0
    • yok ben erkek arkim derken arkadaşım olanlardan bahsettim mesela hepsi farklı farklı şehirlere atandı gitti kimse bunun gibi anne diye ağlamıyo anlatabildim mi ? bu 4 yıl üni okumaya gitti başka şehre annemi özleidm diye durmadı öyle bir mal yani çileden çıkarıyo beni.

• Belki o lafını benim gibi anlamıştır? Yani ben o haklı demiyorum 24 saat çalışıyormuşsun o konuda anlayışlı olması gerekirdi.ben sevgilim olmadan bayram gezmesinden zevk almazdımki tek başıma gezeyim :) yani o konuda odunmuş desem yeridir.

• evet bencede odunluk yaptığııı :(

• hemşiresin galiba))

1|0
    0|0
    • paramediğim :) sorumada yorum yapsan :(

• dogru bır tepkı koymussun ortaya

hemsıresın sanırım..

1|0
    0|0
    • paramediğim. ambulansta çalışıyorum. doğru derken ?

• ters evet ama napıyım çok seviyorum onuda :(

• o zmn soyle ona olur olmaz cumleler kurup senın sınırlerını bozmasın :(

• çok uzun yazmışın kavgaya devm gerisini okumadım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabi ki o haklı. Bu tarz olaylarda saygıyı kaybetmemek gerekir.

Ağır konusmussun. Başkaları ile kıyaslamissin. Gurur yapıyor. Bence Özür dile..

1|0
    0|0
    • özürdiledim sinirlennce biliyosun abartırım dedim ama olgunlaşman gerektiği konusunda fikrim aynı dedim , muhattap olma benle sktr gt diyo .s

• :(((( kendi halina bırak çok incinmis

• bıraktım ama ben daha çok incindim ana kuzuluğu delirtiyo beni :(

• erkek arkadasin sen neden bos yere okadar kizdinki. Bayramda hic kimse birbirine kizmaz cocuk demis sizinkilerede giderimd daha ne istiyon ne guzel iste. Sen zaten uyuyacaksin

0|0
    1|0
  • Siktir git dediyse , saygı kaybolduysa o işten hayır gelmez. Her şeyi kaybedin ama saygıyı kaybetmeyin. Seni mi beklicem demesi , senin sözlerin karşısında küfür etmesi , ilişkinizi yıpratır. Haklı haksız diyemicem , ama ben de olsam darılırım , seni mi beklicem dese erkek arkadaşım.Ben ondan anlayışlı olmasını ve tamam hayatım sen dinlen yeter ki demesini beklerdim. :/

1|0
    0|0
    • yani ben ona kırıldım işte ben 24 saatten sonra ruh gibi eve gelcem beni eliyle beslemesi gerekirken senimi beklicem annemlerle takılırım ben diyo anası kaçıyo sanki ben dinlnnce birlikte gitsek olmuyo sanki :(

• çook fazla hemde , umarım canım teşekür ederim .

• Rica ederim :)

Yükleniyor...